niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nikt w internecie nie jest anonimowy

Autor: HokusPokus (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10-05-11 08:38

PWSiP się ostro rozwija i myśle że za pare lat jak się troche wyklaruje tam będą uczelnią z wyższej półki


Jak będą mieli szczęście to zostaną uczelnią ze średniej półki, do wyższej to jeszcze lata świetlne.
Poza tym, inwestycje w infrastrukturę to jedno, a poziom nauczania to drugie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

dziękuję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

Ja robiłem w Office Center. Szybki czas realizacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

nie ma reguły kto zawinił facet czy kobieta, różnie bywa, ja jako facet widzę jakie są dziewczyny to szkoda gadać co wyczyniają, weź tu bądź w porządku, facecie też są nie lepsi,samemu dobrze, z kimś jak się dobrze układa jest jeszcze lepiej, związki ciężka sprawa, nie zawsze jest łatwo ale czy warto z nich z tego powodu rezygnować? jeden powie tak, drugi nie, ja mówię nie:) chociaż czasami dobrze jestod tego wszystkiego odpocząć trzeba po prostu znaleźć normalną osobę, niby łatwe ale trzeba dużo szczęścia żeby trafić na taką, takich ludzi jest mało ale są:) a ty chilipepper05 nie masz czego żałować bo koniec końców dobrze się stało, już z nim nie jesteś, szkoda tylko że tak późno ale co nas nie zabije to nas wzmocni:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

a co inni sądzą o tej sali???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

Takie centrum jest potrzebne ale mam wątpliwości czy nie podniosą opłat handlującym. Taki obiekt to przecież ogromne koszty budowy a potem utrzymania. Zaraz się okaże, że znów będzie trzeba podnosić podatki lokalne. Lepiej niech miasto sprzeda grunt w przetargu a kasa wróci w postaci podatku od nieruchomości czy innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

Taniej będzie w Kupiskach Starych albo na terenie zakładu weterynarii na Nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

http://www.youtube.com/watch?v=Lpcy4-Q_r8Q
http://www.youtube.com/watch?v=NvXFaMG8WY8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=B2hW2QemDMk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=jgoEq4v0wZc&feature=related


Moim zdaniem to powinniśmy część naszych księżniczek przetransportować w tamte rejony.Byłoby to z porzytkiem dla nas.
Co o tym sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

Spędziłem trochę czasu za granicą i widziałem nasze młode rodaczki w akcji. Nie zaglądałem w linki bo nie chce m sie kopiować adresu, ale te, które pracowały ze mną- piękne młode dziewczyny puszczały się z chłopaczkami z Rumuni. W sumie nie tylko młode, bo te starsze 40stki czy 50 obrabiały po 7 jednocześnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

zdawałem 8 maja na kartę motorowerową ale nie wiem czy zdałem, zdawałem tylko test i po nim poszedłem do domu nie wiecie gdzie mogą być wyniki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy




PREZENT NA URODZINY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

jak piszesz test to zaraz potem są wyniki i od razu idziesz zdawać jazdę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nikt w internecie nie jest anonimowy

haha dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org