sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

wolontariat bezpłatny w klubie MPK

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

Też robiłem prawko w Kamińskiego. Zdałem za pierwszym podejściem:D instruktorzy są świetni, potrafią wytłumaczyć wszystko dokładnie... A egzamin wewnętrzny?? Moim zdaniem to doskonały pomysł!! Taki przedsmak prawdziwego egzaminu tego państwowego:)hehe Testy, plac i najważniejsze miasto. Egzamin jest z innym instruktorem, niż z tym z który Cię uczył. Z tego co wiem to takie egzaminy są przeprowadzane tylko u Kamińskiego. Tak powinno być wszędzie!!! osobiście polecam....ośrodek z tradycjami. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

normalna standardowa wizyta u Arciszeskich kosztuje 60zł za poród SN płaciłam ostatnio 1200zł. Nie wiem ile trzeba wizyt 'odbębnić' bo całą ciąże miałam tam prowadzoną. Końcówka ciąży to ogromny stres nawet jak wszystko jest ok i wiem co przeżywasz. Szkoda że facet z podejściem jak twój mąż nie może rodzić za ciebie... gwarantuje ze zmienilby zdanie ;))) życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

Tak jak w temacie . Orientuje się ktoś może ile punktów trzeba mieć , żeby po gimnazjum dostać sie do II lo lub I lo , oraz także ile do III lo . I co polecacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

w tamtym roku do III lo za pierwszym naborem brali od 113 chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

bo malo za kubialkie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

Nie diabelizujcie porodu w Łomzy. Ja jakoś rodziłam miesiąc temu SN i żyję. Wszystko poszło sprawnie, fachowa opieka warunki ok. Leżałam długo na Patologii i miałm okazję poznać pielęgniarki, położne i lekarzy. Nie są tacy źli, wiadomo każdemu może zdarzy się gorszy dzień, nie są maszynami. Dużo zależy od pacjentki jeśli jest gburowata i nieuprzejma to i położna coś powie bo nie da sobą pomiatać a znam takie przypadki. Niektóre kobiety wymagają a same nic nie dają. Kultura idzie w dwie strony.
Wiedząc jakim zabiegiem jest CC w życiu nie zdecydowałabym się na dobrowolne poddanie się. Miałam to szczęście że mogłam rodzić SN (od początku chciałam). To moje pierwsze dziecko. Wiadomo ból jest okropny, ale da się go znieść. a widok maluszka rekompensuje to :). Trzeba słuchać poleceń położnej i współpracować z nią. Ja zamiast krzyczeć jak niektóre kobiety wolałam w czasie skurczu posłuchać położnej i skupić sie na parciu. Dzięki temu zaoszczędziłam siły a maluszek urodził sie po 15 min parcia. Więc poród wspominam bardzo dobrze. To jest moje zdanie każdy ma swój rozum i się nim kieruje. Jeden woli SN inny niechce się pomęczyć i wybierze CC.
Skoro w Łomży jest tak źle (opieka i lekarze) to czemu Ostrołęka, Zambrów przyjeźdza i rodzi u nas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE BYŁO TO, ABY MOJE DZIECIĘ PRZYSZŁO NA SWIAT ZDROWE, BRZYDKO POWIEM NIE "USZKODZONE", DLATEGO WYBRAŁAM METODĘ CC. WIESZ NIE CHCE SIE POWTARZAĆ I PODAWAĆ KOLEJNYCH PRZYKŁADOW, ALE ZROBIE TO PORAZ OSTATANI. SIOSTRA MOJA URODZIŁA "ZDROWĄ" CORKE WE WRZESNIU. DZIEWCZYNKA WAZYLA 4400. LEKARZE DOSKONALE WIEDZIELI O WADZE DZIECKA GDZIE TUŻ PRZED PORODEM WYKONANO JEJ USG, ALE LEKARZE STWIERDZILI ZE SIOSTRA NIE KWALIFIKUJE SIE DO CC, BO MALA NIE WAZY 4500 < JESLI CHODZI O WAGE, TO OD TAKIEJ WAGI WYKONUJA CC, TAK TWIERDZILIO> SIOSTRA NIE RODZILA DLUGO BO 8 GODZIN, ALE ZAZNACZYC CHCE ZE DZIECKO UTKNEŁO W KANALE RODNYM NA 30 MIN. NA CESARKE BYŁO JUŻ ZA POZNO.... SIOSTRZENICA URODZIŁA SIE Z WRODZONYM ZAPALENIEL PŁUC, BARDZO CZESTO JEJ CHORUJE NA PLUCA, AAAA I ZAPOMNIAŁAM MIAŁA NADERWANE USZKO,< CUDOWNIE SPISAŁY SIE POLOŻNE, PRAWDA????> WIEC MI NIE MOW ZE NASZE POLOŻNE SA AZ TAK BARDZO DELIKATNE.... NIE MOWIE ZE ŁOMŻYNSCY LEKARZE SA OKRUTNI, ZLI, ALE JA OSOBIŚCIE NIGDY W ZYCIU BYM SIE NIE ZDECYDOWAŁA NA PORÓD W ŁOMŻY!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie

PRZYJSCIE NA SWIAT DZIECKA METODA CC JEST SZOKIEM DLA DZIECKA GDYŻ ZOSTAJE "WYRWANE" SPIĄCE Z BRZUCHA MATKI. TWIERDZISZ ŻE METODA NATURALNA JEST TAKA REWELACYJNA DLA DZIECKA????? MYSLISZ ZE TEMU DZIECKU JEST TAK BARDZO ŁATWO PRZECISKAĆ SIE PRZEZ KOŚCISTY KANAŁ RODNY. POMYŚL ŻE MOJA SIOSTRA MIAŁA SZCZECIE I RODZIŁA 8 GODZIN, A JAK PORODY CZASEM TRWAJĄ PO 18 GODZIN. MĘĆZY SIE MATKA I DZIECKO!!! NIE CHRZAŃ GŁUPOT. NIE WIEM CZY JESTEŚ PŁCI MĘSKIEJ CZY DAMSKIEJ, ALE UDZIELASZ SIE W TEJ SPRAWIE TAK JAK BYŚ PRZEŻYŁ/A ZA SOBĄ CHOCIAZBY Z 10 PORODÓW I MOWIŁ/A MI KTORY LEPSZY. WIADOMO ŻE KAŻDA KOBIETA NIE RODZI TAK SAMO. <TAKIA SAMA TO JEST REGUŁKA PACIERZA, ALE NIE PORÓDU>

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org