niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

Co tam bobo- fruty :) banany na półkach, ale... przeznaczone tylko dla dzieci na diecie bezglutenowej, echhh popatrzeć tylko można było :)

Wałęse wywindował "skok przez płot" :), a właściwie "mniejsze zło" przed nieznanym Stanem T.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

Oczywiście w drogę po kres pola i jeszcze dalej, tam gdzie promyki słońca zachodzą, tam gdzie pachnie gnojówką, tam gdzie są dziwni ludzie nie rozumiejącego świata, tam gdzie nie ma podatków, tam gdzie nie ma ZUS, czyli raj na świecie w dzisiejszych realiach życia, JADZIEM DO RAJU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

No spoko, jak się było przy korycie i brało krocie to było dobrze, gorzej wygląda jak go odsunęli, pomimo że współczuję żonie i rodzinie to ponad wszystko polecam spróbowania bytu na bezrobociu, jak większość ludzi z tego miasta (co ten pan dla nas zrobił?).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

pie.r.do.lony klechistan aż wstyd mi za mój ślub kościelny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

senatorska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

słyszał ktoś jak śpiewa wróżka Kasia? Posłuchajcie na you tub: kassimakassandra piosenka pt:księżniczka ma. Co o tym sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

Kto, pierwszy, ten lepszy.CHaHHa . Wpierw zadajmy sobie pytanie po co? Takie pytanie padnie i tu leżycie//99% na 100% po przejściu trudnych testów. Niech teraz mi ktoś odpowie po co chcę do policji?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

to prawda to prwada masz racje pozdrawiam was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

Jeśli chcesz smycz która będzie Ci służyła, to też proponuje FLEXI. Zapłacisz trochę drożej, ale przynajmiej bedzie wiadomo co się ma. Moim zdaniem szkoda i 20 zł żeby kupić coś co zaraz ma sie zepsuć. A cena to różnie ale S ok. 50 zł no a czym większa tym droższa ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

Sądzę : hahahahahahahahahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

BlackStar masz racje. Treść czyli przekaz jaki ma nam autor do przekazania się liczy . Dobry tekst nie zawsze jest ubrany w ładną melodie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

tragedia z cenami ... to w wawie za 9zl jest bilet na 24 godziny ... a u nas co wsiadziesz to kasowac nastepny ... Łomża nie jest taka duza ... ostatni raz czerowniakiem jezdzilem hmm chyba z 5lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

Takich pie.r.dolonych cwaniaków "bizmesmenów" jest w łomży w h.uj dlatego według mnie należy walić ich po rogach na każdej zmianie tak jak robie to ja - pozdrawiam szefa debila hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

I ten zapach pewexowski, donaldy za 30 centów ;)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

Nie dziw sie, ze pojawiaja sie takie odpowiedzi na Twoje pytania w ktorych pojawiaja sie slowa:

3 miesiace intensywnego..
Zalezy mi na tym, aby płynnie
czekam na propozycje
podsuneli mi

.. no i sam temat
Jestem chetna na skorzystanie :DDD hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

Ostatnio na weselu bawilismy sie przy zespole JOKERS, bardzo fajne prowadzenie imprezy ,oczepiny humorystyczne, utwory dla kazdego cos sie znalazlo. Jezeli chodzi o namiar to moge podeslac, gdyz lezaly ich wizytowki wiec wzielem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

Paliwo w Łomzy jest już po 5.40



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zabortowane (zamordowane) dzieci będą pracować na emerytury wyzwolonych pań?

O w końcu ktoś napisał konkretnie o co biega. Dodaj do tego jeszcze trąbkę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org