niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

to zwykly cwe l z mokotowa ten jś

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

1 na piątnice śmiga z ronda ale spod jantaru...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

ja zaczynam robic takie zaproszenia. magmis@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

vichy24 smieszna reklama :D czyżby obroty spadały :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

Witam, wiecie może gdzie w Łomży dostane jakieś środki do regeneracji skór ?(np. renoskor)
Ps. na szosie zambrowskiej odpada już bylem pytałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

napisał chyba gdzie w Łomży a nie gdzie na świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

A czy podpisaliście sie pod petycją w tej sprawie kierowanej do Rzecznika Praw Dziecka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

Witam
Gadacie o maskaradzie piekarnia tez dziadostwo a o gwozdzieju nie wspomnę chodźcie do tych małych ciucholandów tam przynajmniej można spokojnie "pogrzebać" i na prawdę coś dla siebie wybrać w tych dużych to tylko hołoty kupa co kupują za złotówkę drą mordy i szmaty sobie z rąk wyrywają. Dobry jest Tygrysek na Mickiewicza i na Kopernika są dwa ten od Legionów chyba lepszy i kilka jeszcze innych. Atmosfera SUPER można pożartować ze sprzedawcą, dogadać się co do ceny ogólnie kameralna atmosfera nie jakieś bydło czy patrzenie z góry POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

http://forumsamochodowe.com/nieoznakowane.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

W tartaku jak nie mają to zawsze ci przetrą na zamówienie tylko zależy do czego to potrzebujesz, bo tam jest drewno typu tzw. "ptasiego", tzn. wczoraj na drzewie ptaki jeszcze śpiewały, a dzisiaj masz kantówki. Jeśli ci chodzi o drewno suche, to salon drzewny na Zjeździe lub w zakładzie stolarskim gdzie robią w drewnie, dla przykładu na Sikorskiego jadąc od Nowogrodzkiej masz taki zakład w podwórku przed nową strażą, szyld jest przy drodze. Powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pis - zbiera kasiutre na pomniki smoleńskie

Ostatnio jeździłem do ośrodka Łabędź przed Rajgrodem. Ceny konkurencyjne, niedrogo. Nie wiem jak za domek, bo jeździłem z campingiem, lecz za prąd dopłacasz 5zł za dobę, a za 6zł masz garnek zupy na 4 osoby. Co do okolicznych ośrodków też masz duży wybór. Po jednej stronie ośrodek WOPR-u, po drugiej wodociagów, energetyk i praktycznie tak do samego Rajgrodu, lecz jest to stosunkowo nieduży akwen, więc chyba w tym roku wrócę znowu nad Śniardwy.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org