piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Hej.

Mam takie pytanko... Kto idzie na ten koncert?
Bo nie wiem czy iść, ponoć będzie dużo osób, przynajmniej się deklarowało, ale jeśli będzie hm. może ze 20 to szkoda 7 zeta na bilet...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Zadzwiająca jest ilość psujących sie razy tej telewizji.. .. ciągle coś jest nietak.. niebyło tyg. żeby tv ist działało dobrze.. zawsze albo niema zapowiedzi sap. albo coś z kanałami.. serwis niedostepny .. bądź brak głosu.. -- czy są jacyś kompetentni ludzie co w końcu coś zrobią z tą tv.


amoże IST - specjalnie to robi... tylko dlaczego??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/406-urz%C4%99dnicy.html


nie mam pojęcia co do cholery sie dzieje w tym mieście.
widać ze nic nie robią tam w tym urzędzie. miasto sie nie rozwija markety stoją imprez nie robią zadłużają miasto dziury jak jasna chole..na drogach
jakaś sprawę tam załatwić to sodoma. emeryci zmęczeni dobrze ze rencistów tam nie ma i PRL-em jak sie wchodzi nie wali dobrze ze wogóle mamy sklepy w mieście jak większość urzędników do pustych PRL owskich półek przyzwyczajona.
nawet w mniejszym Zambrowie więcej sie dzieje.( znów np. tesco)
dobrze ze nowy podział administracyjny polski nastąpił bo pewnie byśmy byli najgorzej rozwijająca sie stolica województwa w Polsce
Myslę ze łatwo sie domyśleć dlaczego mamy taki stan rzeczy ONI poprostu nic nie robia siedza stare ludzie i jest dobrze jak jest.
Jak taki będzie dążył do rozwoju miasta? a po co ?jak tu cudownie jest?
czego ja chce?zada mi pytanie. za PRL-u to to a to tamto było teraz to luksus wszystko mamy. No proste ze mamy jak za nic nie robienie biorą 3,7zł.
EMERYCI NA EMERYTURĘ A NIE DALEJ HAMUJECIE MIASTO.
zeby choć coś robili ale jak nie to WYPAD.

A lud patrzy!!!
I sie nadziwić nie może czemu tak jest?
A lud płaci ZUS płaci podatki. ciężko pracuje. A urząd Gów...w zamian oferuje.

a tak na boku to mam nadzieje to ze ktoś z województwa sprawdzi jak to z prawem zgodnie jest ze takie różnice i za co te płace są wyższe.
a może Prezydent gospodarnością by sie popisał i zaoszczędził nasze pieniądze. NIE WIEM MOZE MA PRAWO. TAK JAK MIAŁ ZIĘCIA ZATRUDNIĆ A KTOŚ GO OSKARŻYŁ Z NASZEGO PIĘKNEGO URZĘDU.
NO ZOBACZYMY!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Anty twoje wpisy dały mi do myślenia. Właśnie wróciłem z Wa-wy i mam opinię profesora o błędach w leczeniu u dwójki moich dzieci. Jak ty mam żal do rodziny Minko, że wcześniej nie zareagowała. Oni pierwsi widzieli co się święci i mogli zapobiec skrzywdzeniu wielu pacjentów. W poniedziałek jestem umówiony z prawnikiem. Wysyłam ci mój nr na maila, jeśli chcesz do mnie dołączyć zadzwoń. Zostawmy w spokoju dobrodziejów i darczyńców dr minko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Nie przejmuj się wypowiedziami tych trolli im chyba tylko chodzi o to żeby mieć w statystykach więcej postów. Niestety na tym forum nie brakuje debili, którzy piszą w bliżej nie określonym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

ten fazi to jakis czeresniak .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Jeszcze Savana na Piłsudskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

sorki oczywiście że na rządowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Nie wiem,czy największym problemem jest wiek pracujących urzędników.Moim zdaniem ważne są odpowiednie kompetencje i stosunek do petentów.Niektórzy zatrudnieni w urzędzie zachowują się tak ,jakby petent był ich największym wrogiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

TY TO PIC NA WODĘ !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Janie Kowalski z Twojego postu wynika ,że w dupie byłeś i gówno widziałeś ..
Gówno wiesz i myślisz, że pisząc posta tak długiego, jak papier rumiankowy regina ktoś uzna Cie za człowieka inteligentnego :) Jesteś w błędzie .

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Ja nie polecam ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

kUltura w CB niektórych użytkowników ma wiele do życzenia,
ale licencja? to zły pomysł niedługo te ch.uje z sejmu będą brali licencje za sra.nie do kibla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Co Ty jasiu mozesz wiedziec? Koledze pewnie mozesz doradzic tylko jakie buty na zime moze zalozyc... Bo TYLE wiesz... Miales doswiadczenie z tą marką? Watpie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Kolorado zgoda ale na dwie zmiany:6-14i 14-22 od poniedziałku do piątku+umowa o pracę!Ludzie z twoim podejściem psują tylko rynek pracy!Nie należy ciszyć się tym co mamy bo to do niczego nie prowadzi tylko iść do przodu i dążyć do coraz lepszego życia,rozwijać się!Jak można być zadowolonym z harówy po 10 godzin za marne grosze ?Praca ma przynosić satysfakcję!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

haha KOKSY !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

witam czy może ktos ma na sprzedanie Stepper Hop ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Witam mam do was pytanie, chcę zalożyc gaz w Oplu Vectra 1.6 16V i czy to nie wpłynie negatywnie na prace silnika?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

tak:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

wez sobie ze schroniska tam sa jeszcze fajniejsze niz rasowe.... a i nikt ci raczej rasowgo nie odda bo to kosztuje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

u mroczkowskiego polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

Witam :)
Zajęcia w Centrum Katolickim są w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek. Na pewno są na godzinę 18.30 i 19.30. Ja chodzę na 18.30 ale i są chyba też na 20.30. Koszt to 65 zl za 8 spotkań :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

najlepiej to w jarnutach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lenin wiecznie żywy...

ale szukałam ich nowej trasy na necie żeby obejrzeć i nie ma jej jeszcze nigdzie :/ Ciekawe czy występ na 19 czymś się różnił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org