niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Jedyna BIAŁA drużyna piłkarska w Europie właśnie prowadzi 1:0! Brawo Polacy, Europejczycy, Katolicy!

hahaha sorki nie zaznaczylem go jak dalem temat...goldenboy34@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedyna BIAŁA drużyna piłkarska w Europie właśnie prowadzi 1:0! Brawo Polacy, Europejczycy, Katolicy!

Fazzi mi rowniez nie przeszkadzaja nowe przepisy i jestem tego swiadoma, dlatego ja chce po 2012 :) Wiesz, ja nie mam tak zrytej banki jak Ty, ze zalezy mi tylko na 15 latach i goodbye, nie ide tam dla przywilejow, itp. W ogole szkoda slow na takich jak Ty, bo rozsmieszasz mnie czasem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedyna BIAŁA drużyna piłkarska w Europie właśnie prowadzi 1:0! Brawo Polacy, Europejczycy, Katolicy!

I co wy na to ???? :):):):):):)


http://www.youtube.com/user/marta701#p/f/5/qG_LP5TGjzY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedyna BIAŁA drużyna piłkarska w Europie właśnie prowadzi 1:0! Brawo Polacy, Europejczycy, Katolicy!

Nie ma żadnego czata dla was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpuszczam na czat tylko swoich zaufanych ludzi :):):):)

A reszta wont mnie z czatu :):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedyna BIAŁA drużyna piłkarska w Europie właśnie prowadzi 1:0! Brawo Polacy, Europejczycy, Katolicy!

@hey
Przecież mogą tutaj się "powyżywać" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedyna BIAŁA drużyna piłkarska w Europie właśnie prowadzi 1:0! Brawo Polacy, Europejczycy, Katolicy!

Ktoś-coś,a Ty co sie rządzisz moim czatem??/!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedyna BIAŁA drużyna piłkarska w Europie właśnie prowadzi 1:0! Brawo Polacy, Europejczycy, Katolicy!

hihiih no juz gadasz inaczej!!!!!!!!!!!Chciałam już Cie usunąć;-)))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org