piątek, 04 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Propaganda w TV VECTRA

Gość sobie poszedł spać, a ja nie mogę. Mimo to - dobranocka:)

"Klechom mówie stanowcze nie!!!!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

Będę w lipcu (może) na mianowanego. Pozdrówko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

USTAWA z dnia 29 stycznia 2004 r. PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Obowiązuje z dniem 02.03.2004 r.

Art. 7.1. Zamawiający przygotowuje i przeprowadza postępowanie o udzielenie zamówienia w sposób zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie wykonawców.

2. Czynności związane z przygotowaniem oraz przeprowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia wykonują osoby zapewniające bezstronność i obiektywizm.

3. Zamówienia udziela się wyłącznie wykonawcy wybranemu zgodnie z przepisami ustawy.

Art. 89. 1. Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli:
1) jest niezgodna z ustawą;
2) jej treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia;
3) jej złożenie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji;


Art. 91. 1. Zamawiający wybiera ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

2.Kryteriami oceny ofert są cena albo cena i inne kryteria odnoszące się do przedmiotu zamówienia, w szczególności jakość, funkcjonalność, parametry techniczne, zastosowanie najlepszych dostępnych technologii w zakresie oddziaływania na środowisko, koszty eksploatacji, serwis, wpływ sposobu wykonania zamówienia na rynek pracy w miejscu wykonywania zamówienia oraz termin wykonania zamówienia.

Jeżeli zamawiający wprowadził w specyfikacji przepis mówiący o tym żeby wykonawca, jeżeli sam nie będzie wykonywał tych prac, musi podać swoich podwykonawców, firma która wygrywa przetarg tego nie uczyniła i pracę wykonują podwykonawcy.
Czy to jest zgodne z prawem? Czy nie jest to preferowanie wykonawców z poza naszego terenu? Czy nie jest to łamanie przepisów ustawy?
Proszę zwrócić uwagę na art.91.pkt.2.

Pozdrowienia.

"Klechom mówie stanowcze nie!!!!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

ale za to jak przyjemnie wstać o 5.00 ....:) Allinka a co do przyjemności ...to mało kiedy sobie ich odmawiam ;)

choć temat senny - pozdrawiam słonecznie

"Klechom mówie stanowcze nie!!!!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

Maćku, jeżeli było tak, jak piszesz, to firma przegrywająca powinna złożyć protest i wygrać postępowanie, co równa się unieważnieniem przetargu.

Jeżeli protestu nie złożyła, albo złożyła i przegrała, to weź już nic nie pisz, bo można tak do końca świata.

Wyobraź sobie taką sytuację: w przetargu w Łomży startować mogą jeno firmy z Łomży. Umawiają się (co jest łatwe przy braku konkurencji -> ja dam Tobie wygrać tu, Ty mi tam itd.) i oczywiście wygrywa firma z ofertą 3.299.000 PLN.

To jest Twoim zdaniem mądre? Bo moim zdaniem to Uzbekistan (bez obrazy).

Wiadomo, że nasi "byznesmeni" chwaliliby taką procedurę, ale "to se ne wrati", no chyba że wybory wygra Lepper, Tymiński itp.

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

Odpowiem tym dwóm ostatnim, "zorientowanym w temacie". Brutal life autochtona z Pisza będzie dla niego. Splajtował nawet na warsztacie mechaniki samochodowej. Jako masażysta (bo tak się promuje) też splajtuje. Kto chciałby płacić za poklepywanie po plecach kursantowi?

A WTZ w Łomży nadal jest specorze. Szkoda, że obydwóch nie było komu wymyśleć (jeśli nie brać pod uwagę mojej osoby). Tak to już jest. Czwarta liga. Sępy hieny itd itp. To sobie pożerują. Przyjdzie i na nich kolej. A wam też załatwią to co trzeba. Może już inni. Co kadencja to nowa liga. Jakby bardziej drapieżna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

dzieki za znajomość tematu


pozdrawiam forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

super patriota, tylko czemu tak wiszczy, że przegrał
coś kiepska z logiką maciusiu

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

Mrs często jestem na tym forum ot wpadam poczytać to co inni piszo i to, co ty piszesz o innych to już lekka przesada ty lepiej załóż sobie jakieś prywatne forum a z tego wypad jedziesz wszystkim po kolei jak byś się uważał za włąsciela tego forum nie podoba ci się, co inni piszą i jak piszą to wypad nikt cię tu nie trzyma.

Ps. jeszcze trochę a na tym forum nie długo nikt się nie odezwie, bo zostanie zje......... ny na dzień dobry.

Pozdrawiam ludzi tolerancyjnych.

Buców nie pozdrawiam

Sorki że nie na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

dzięki, ale raczej jezyk?

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propaganda w TV VECTRA

Ja uważam, że lepiej wybrać świadomie, a nie jak ostatni baran czekać, aż nas zapiszą do kogokolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org