niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jednym radosc innym ulga

juz jest

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

to po co jej zdjecie? co jest dla niej wazniejsze? ja wiekowo nie pasuje, mam 22 lata, ale wiem ze trudno znalesc dziewczynę, szukam i co mam z tego, kazda to imprezowa i rozrywkowa która patrzy na wyglad i majo mnie gdzies bo co, bo waze 95 kg przy 179cm sama widzisz, o charakter sie nie pytają.heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

luka.s zgodze sie z Tobo, Paula11 nawet jak znajdziesz chłopaka dla kolazenki to jak jej nie wyjdzie to bedzie Twoja wina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

Autor: luka.s (178.56.153.---)
Data: 15-11-10 11:18

Paula11 nie rób nic na siłę facet sam dla koleżanki się znajdzie tu na tym forum są sami id...ci sama widzisz oni nie traktują tego poważnie




dzieki za wsparcie, pewnie i masz racje, ale mam tez nadzieje, ze zalogowanych jest wiecej tylko nie pisza, bo widza, ze nie ma sensu "rozmawiac"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

A ja, to z wielka radoscia umówiłbym się na taką randkę w ciemno.... echh....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

nadal czekam, tylko na jakis czas sie wylaczam, narazie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

Autor: arsen (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15-11-10 11:46

A ja, to z wielka radoscia umówiłbym się na taką randkę w ciemno.... echh....

iamwaitingforyourletter@wp.pl

czekam zatem na e-maila, patrz wyzej!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

Paula :-)


Dobre masz serce, tylko mało doświadczenia, lepiej zapytaj swoją przyjaciółkę czy ona rzeczywiście tego pragnie i czy chce takiej akurat Twojej formy pomocy. Jeśli robisz to bez jej zgody i wiedzy, to możesz stracić przyjaciółkę.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

witam chciałbym sie dowiedzieć czy trudno sie dostac do pracy na produkcje albo magazyniera w mleczarni piątnica i jakie są zarobki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=302358&t=302358

A tu na temat rozbudowy i zatrudnienia

http://mleczarstwo.com/a6663,mleczarnia_w_piatnicy_rozbudowuje_sie.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

jakoś widzę nic sie nie zniemilo, widzialem dzis jak popalają na przystankach a nawet stacji benzynowej :) zeby dostac mandat to rzeba byc naprawdę w zlym miejscu o z lej porze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

u mnie tam węgiel nie potrzebny, żyję trochę w nowszych czasach od was :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

to ladne zarobki pomnozyc to przez 30 dni miesiaca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

nie ma szafek nie zostawiasz i nikt ci nie zmusi do tego! jak tak bedzie, zapytaj gdzie sa szafki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

Waga w funtach? co ty BR1 wiesz na temat węgla? malwina 25 kupiła "tanio" okazyjnie pewnie po 400 zł i sie cieszyła. takich jak ona jest dużo i każdy normalnie myślący człowiek wie że po 400 to kamieni można kupic a nie węgla. pózniej pisze na forum"uwaga na tani węgiel". normalnie paranoja. uwaga na głupich klientów. takie powinno byc forum. ja kupuje węgiel pare lat i njest wszystko ok. ale nigdy sie nietargóję. i nie mówię "że sąsiad kupił po tyle i tyle" bo to głupota. chcecie tanio kupic to płaccie tyle ile sprzedający ceni a nie targójecie się. nikt taniej wam nie sprzeda niż cena zakupu. a cena zakupu obecnie to ok.570zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

taką co wkładasz do radia i podłączasz np. do mp3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

Na legionów przy banku PKO na przeciw salonu orange/drogeri naura. Wg mnie tam jest duży wybór męskich ubrań, sama czasami mężowi coś tam znajdę ciekawego. i w maskaradzie w polo markecie przy Wyszyńskiego. Udanych zakupów :)grzybek91 napisał(a):

> buhaha a z nami Amfa TIMA BYŁO I NIMA!!
>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga

Wiecie może gdzie kupić w Łomży wagę do sklepu??(żeby ważyć np gwoździe itp)??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jednym radosc innym ulga



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org