niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Będzie artykuł w tej sprawie na 4lomza. Cierpliwości.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Dlaczego są na tym świecie ludzie i taborety?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

ktoś krzyknął "JP!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

na zawadzkiej to wypadek był w miejwięcej tym czasie.. ale dlaczego na mieście? może stali w miejscach przy kościelnych bo dużo ludzi próbowało uczcić pamięć..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Tak, chcę do Policji żeby pomagać ludziom. Jedziesz na interwencje gdzie mąż bije zone - to zapewniasz pomoc tej kobiecie (przynajmniej chwilową), a jak "służysz" w SM to wystawiasz mandaty za byle co i nakładasz blokady - to jest pomoc obywatelom?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

wrzuć na tacę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Czesio kocha swego ojca gdy go ten wypuszcza z kojca .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Alabastrowa ,wiem ,że mają wolne terminy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

KATIIA87 wczoraj do mnie dzwonili i wyznaczyli mi termin na 10 lipca tak jak pisalam wczesnie pani w kadrach mowila ze moze byc tak ze zdam to tylko sama dla siebie bo chyba raczej nie beda umawiac na MS ale to jeszcze nic pewnego ja zdawalam w 2008 roku to na TSF czekalam dwa tygodnie a na MS tydzien ale teraz jest masakra.Nie wiem czy wogolepojade do tych katowic czyjest sens bo jak mamzdac to tylko tak i mi przepadnie to bez sensu jeszcze zobacze .Idz sobie zloz czym wczesniej tym lepiej moze akurat bedzie dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

mam monitor LG i kiedy odpalam komputer to wyskakuja napisy na monitorze po czym mryga na nim jakies biale pionowe 1cm kreski potem znowu napisy i monitor gasnie i pali sie tylko ta lampka od wlaczenia monitora a ekran ma caly czarny, nie moge zrestartowac komputera i tylko dziala wylaczenie z pradu.

napisy to chodzilo mi o te ktore wyskakuja po lwaczeniu komputera czyli o ramie i procesorze.

z gory dzieki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Jak ktoś jest chętny to mam na sprzedaż Heavy Rain 3xPL za 140 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

http://www.wykop.pl/link/339468/lomza-nadal-walczy-z-politycznie-poprawnymi-idiotami-i-ich-pupilami/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

pisze z laptopa zeby nie bylo.
komp juz dawno po gwarancji. najdziewniejsze to to ze jak wlaczam to chwile mam poprawny obraz ale potem pajawiaja sie plamki na czarnym tle jakie urwane slowka i takie rzeczy. czyli to na pewno wina karty graficznej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

dziwnie piszesz, nie dziala wylaczenie pc tylko z pradu.. Czy ty napewno masz problem z monitorem..? bo wiesz monitor a pc to 2 inne sprawy. Lepiej podepnij ten monitor u sasiada i zobacz czy dziala, jak nie to pewnie twoj pc a bardziej grafa sie posypala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

ILONKA23 a Ty kiedy miałaś TWO i TSF? Bo 10 lipca to masz MS, tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Ja mam do sprzedania Uncharted 2 3xPL za 130 zł. Stan idealny, raz włożona do napędu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Zdemontuj zawiaski od monitota(wystarczy śrubokręt i kombinerki) i z tym monitorem idz do sąsiada i podłącz go do stacjonarnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

albo do laptopa podlacz ;p tez ma zlacze takowe ;p heh

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

chodzi mi o to ze jak nie mam czarny ekran to nawet jAK klikam reset to komputer nie reaguje a jak trzymam przycisk wlaczania to sie nie wylacza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

I tak być powinno.Przycisk włączania jest od włączania.Jak chcesz go wyłączyć to przyciśnij przycisk od wyłączania.Logiczne i proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Czesio miałem wrzucić dziś 5zł wrzucę 10 za Ciebie :) pzdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Autor: FrEsHpOwEr (---.elomza.pl)
Data: 03-04-10 13:11

nie wiem ale jak dla mnie to sie za darmo wpier.ol nie dostaje no chyba ze te malpy byly rasistami


chyba zartujesz, wiadomo ze nie za darmo, bo tobie jeszcze portfel ukradna.
a tak powaznie to czarni to chyba najwieksi rasisci, nawet mochael jackson sie wybielil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

bo był chory nie wypowiadaj sie jak nie wiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

uczniowie klasy IIIta rzucają się parówkami na lekcji:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

ILONKA23 dzięki za informacje, ale skoro niema szans na to, że będą kolejne etapy to sama niewiem czy jest sens skladać papiery i żyć złudzeniem, że być może coś się w tym temacie ruszy. Sama niewiem co teraz zrobić? A jak to jest jak bym chciała np. w innym wojewodztwie zlożyć papiery??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Ciekawe dlaczego o tym tu piszesz... Dlatego ze wierzysz ze sprawcy znajda sie w Lomzy czy moze dlatego ze sprawcy nie byli biali? Bo gdyby to np polacy skopali tego typka to przypuszczam ze bys o tym zdarzeniu nie wspomniaj....

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

...no i cisza ;P Czyżby w Łomży nie było utalentowanych wokalnie ludzi :> A moze nikomu sie nie chce działac? :D czekam nadal... ;]

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Znam takiego co chętnie by zaspiewał i zatańczył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

magdalena jest w Polsce ale... Jest bardzo szczekata przez neta a w rzeczywistosci jest strasznym tchorzem. Mysle ze nie mozna traktowac powaznie jej argumentow. Pisze przez bramki proxy (jak to tchorz) wiec chyba sama zdaje sobie sprawe ze te bzdury ktore tu wypisuje sa nie zgodne z prawem...
Gdybys chciala byc rzetelna i miala odwage bronic swoich racji to nie uzywalas bys bramek. A tak mysle ze jestes smarkata, byc moze zblizasz sie juz do konca gimnazjum... Nie masz zielonego pojecia o utrzymywaniu siebie czy rodziny i zapewne marzysz o pracy w mcDonaldzie na wakacje zeby miec kase na slodycze.
Proponuje te bzdury ktore tu wypisuje wpuszczac jednym uchem a wypuszczac drugim....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

W jakich godzinach planujesz wyruszyć i czy znalazłoby sie miejsce?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

jesli komp ci sie nie wylacza i musisz wylaczyc z pradu to monitor jest ok to plyta albo zasilacz na 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Nalot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Autor: _maly_ (---.elomza.pl)
Data: 03-04-10 17:58
Zdemontuj zawiaski od monitota(wystarczy śrubokręt i kombinerki)



urodzony inżynier :D


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

prawie kazdy post, jaki tu piszę, nosi echa tego stanu rzeczy. :/

otaczają nas zmanipulowani hipokryci, prosci konsumenci, przedsiębiorcy ze słomą w butach, rozbestwiona i pusta młodzież, szara masa napędzana mediami.

na szczęscie stwierdziłem, że jest ich jakieś 60-pare procent, co nie pozwoliło mi do końca zgorzknieć...

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

Hah . Roześmiałam się bo masz bujną wyobraźnię.Konfesjonał czeka !

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skuteczne zamiatanie pedofilii.

potwierdzam, że młody wykrztałcony nie kłamie oprócz jednego punktu.
Pudzian nie padł na podłogę tylko legł jak rażony piorunem.
Po wyjściu młodego wykrztałconego otrząsnął się ale utykał i poprosił dwóch kolesi aby go odprowadzili do auta.
Goście go zaciągneli ale nie odjechał bo młody wykrztałcony w nerwie wentyle mu powyciągał gołymi rękami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org