środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Polecam Ryśka Kamińskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

ciezko ci bedzie posiedziec na stronie, chyba ze masz laptopa.od zwyklej skrzynki du..a boli a laptopika w mieciutki futeral i siedzisz wygodnie na wybranej www



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

a w budach czarnockich na ile masz spisaną umowę tzn ile za osobę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Laleczka, na forum chłopak chce odstąpić salę weselną to może pogadaj z nim.sala już jest i głosować nie będzie trzeba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

ale u tego CC spokojnie mozna rozpoznać nr rejestracyjny ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Franio11 krew oddaje się co 2 miesiące u mężczyzn i co 3 u kobiet a osocze można oddawać co 2 tygodnie ponieważ krwi przy tym nie tracisz bo wpompowują ci ją z powrotem i po 5-6 h organizm regeneruje ubytek jaki oddałeś/aś/. Gdyby było to jak piszesz ''wielką krzywdą'' oddawać co 2 tygodnie to wierz mi że lekarz raczej by Ci tego zabronił zamiast zapraszać za 2 tygodnie ponownie na oddanie.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

gdzie moge zanieść słoiczek z jedzeniem dla niemowlaków żeby ktoś mogł zbadać zawartość która sie w nim znajduje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

chodzi mi o zbadanie jego zawartości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

o borze. kaszdy ci wytlumaczy o co gdzie hodzi i da do dyspozycjki samohut...
ja zdalem za pierszym bo to bylo dla mnie tylko kfestia pocficzenia zahowan w ruhu mijejskim a jak sjestes tempakiem to nie zdasz nigdy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

ja bym nie wierzył temu co go stworzyła mleczarnia a wcześniej krowa tzn jasiu ze śmietany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

ahahahahahahahahahahahahaha jakis ty koks .... ;) namiezylem cie cfaniaczku co ty na to ?



Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

No to ja polecam siebie :)
Tylko do czego sie polecam ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

http://www.pdfonline.com/


pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Porównajcie "naszych artystów" Łomżyńskich strony/foty i np: http://www.maciejurban.pl/ szkoda nawet 100 za ich "prace" totalna amatorka WSTYD !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

heheheheh czesio wkoncu wyszło szydło z worka :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Ja nie wiem kto za tym stoi , ci co naprawdę mają ciężko to im się urywa , a takim obibokom pijaczkom się daję zasiłek jak dałem nagłówek w=w .Wiele razy w domu byli awantury ,żonę i córkę bił ,uciekali z domu ,nocowali tygodniami po ludziach i im opieka nie pomagała , a temu pijaczkowi dają zasiłek''', pytam się za co. ,ze jest chory ja ta u niego choroby nie widzę , ale pijaństwo jemu bardzo służy, takiego tylko do odśnieżania śniegu M.O.P.S,powinien zatrudnić bo to chłop jak dobry byk zamiast traktora by sam pług ciągał

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

albo wyjdź oknem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

jasiu karte woźnicy wyrabiałeś? Ale przyznam się że kunia trudno utrzymać w ruchu miejskim! zwłaszcze jak czerwone sie zaświeci!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

ktoś-coś powtórzę Ci raz jeszcze : Ten temat nie dotyczy się Twojej osoby, więc schowaj się w biurze i chwytaj za telefon.
Chodzi o odzyskanie składek bufonie, dzieki takim jak Ty :

1)Ja musze tracić czas na odpisywanie ( robie to ostatni raz i chcę żebyś wiedział, że przez tak zawistne osoby jak Ty które czępią sie nawet psiego ogona to miasto upada)

2) Straszysz ludzi nie wiadomo czym, pomimo iż odzew jest niezbyt wielki jak na tak poważny temat.Przez to oni bedą mieli mniejsza emeryturę
Bo jakiś pajac ma ochotę zarażać wypaczonym pojęciem honoru i opowiada co ja nie zrobie.

Ludzie sami musza zdecydować czego chcą a sam jako akwizytor napewno wiesz że nie podchodzą do tematu emerytury tak poważnie jak powinni.
Dokładnie jak z polityką, jest takie mądre przysłowie : Ludzie mają takie rządy na jakie zasługują, tak samo z emeryturą, jeśli nie zajmą sie tym teraz, nie zrobią tego już nigdy albo zbyt późno.

Proszę Cie, schowaj się już w swoim świecie, bo bardzo nieprzyjemnie rozmawia mi się z takimi osobami jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Ja nie wiem kto za tym stoi , ci co naprawdę mają ciężko to im się urywa , a takim obibokom pijaczkom się daję zasiłek jak dałem nagłówek w=w .Wiele razy w domu byli awantury ,żonę i córkę bił ,uciekali z domu ,nocowali tygodniami po ludziach i im opieka nie pomagała , a temu pijaczkowi dają zasiłek''', pytam się za co. ,ze jest chory ja ta u niego choroby nie widzę , ale pijaństwo jemu bardzo służy, takiego tylko do odśnieżania śniegu M.O.P.S,powinien zatrudnić bo to chłop jak dobry byk zamiast traktora by sam pług ciągał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

sloneczko661- sama nie wiem pomiedzy kim sie waham bo nie mialam zabardzo stycznosci z ginekologami :) wiec ich nie znam

Turboszyman a o kim mowisz o jakim doktorze????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Witam, stoję przed wyborem szkoły podstawowej dla dziecka, myślałam o SP nr 7. Którą szkołę w Łomży polecacie i dlaczego? Z góry dziękuję za odpowiedzi i sugestie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

specjalne Lapki na odchody Z TOREBKAMI kosze na nie i sprawy nie ma nazywacie wies wiocha a tam burki przy swoich budach wlasciciel jak depcze to po swoim a jak wloczega wpadnie na podworko to dostanie cos do miski iuciekaj piesku nie brudz mi tuzenada jest to ze metr kw. w naszym miescie zyczymy sobie 4000 i kupujac tak drogie mieszkanie musimy walczyc z czyms takim zal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zaczyna sie robic ciekawie Antkowi

Nawet jak pies bedzie miał wybieg, to większość obywateli nie skorzysta z wychodka i znajdzie 100 argumetów, aby się obronić przed oskarżeniem.
Taka słowiańska kultura.
Przykładem tego niech będzie segregacja odpadów.
"Miasto" postawiło kontenery (choć i tak za mało) w pobliżu śmietników, na wyciągnięcie ręki, ale co robi wielu obywateli? - wrzuca wszystko jak popadnie do ogólnego śmietnika.
Taka słowiańska kultura.
Do rozumu tylko przez kieszeń. Lecz by tak się stało słowiańska władza również musi się przeistoczyć w np. skandynawską lub germańską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org