poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyeliminować głupotę

Nie mam doczynienia z policją. Nie dawałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyeliminować głupotę

i ja was też pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyeliminować głupotę

Dodam ze czasami w nocy to mam 1.2. mb i nic wiecej nie powiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyeliminować głupotę

Ja takze juz widzialam tyle ze klucz dzikich gesi...;)))...Fajnie jest..wczoraj znajomi robili ognisko...szkoda ze musialam byc w szkole;((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyeliminować głupotę

Sama mam Idee i szczerze polecam. Wcześniej miałam telefon w Erze i nie byłam zadowolona. Zatem polecam Idee.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyeliminować głupotę

Jak widać Łomża ma zasięg. Ja mam Erę i nie narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyeliminować głupotę

Grałeś kiedyś na sts-ach albo w profesjonalu??? Jeśli tak i Ciebie to interesuje zajrzyj koniecznie na stronę http://republika.pl/karolek221/ Jest to serwis poświęcony bukmacherstwu ONLINE!!! Nie musisz wychodzić z domu aby obstawić zakłady!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyeliminować głupotę

Witam wszystkich!
W sumie to chyba nie powinienem się wypowiadać na ten temat, ponieważ już od trzech lat nie mieszkam w Łomży. Mimo to co tydzień odwiedzam moje rodzinne miasto. Pomysł supermamrketu to bardzo dobra propzycja, tylk tak jak już wcześniej ktoś powiedział: "Lokalizacja na obrzeżach miasta" Jestem jak najbardziej za takim pomysłem. Nie rozumiem zupełnie p. Jaroty, który za wszelką cenę chce utrzymać okropne bezrobocie w Łomży. Jak takich ludzi będziemy mieli we władzach baszego miasta to powiem szczerze, uciekajcie ludzie czym prędzej z Łomży. Niestety nikt w Łomzy nie stara się o jakieś nowe inwestycje, które dały by zatrudnienie łomżyniakom. Wielka szkoda.

Pozdrawiam wszystkich



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyeliminować głupotę

Miał być już supermarket, była wrzawa kupiecka: toż to spowoduje bezrobocie! I co? Supermarketu nie ma, a ilu ludzi nasi "kupcy" przyjęli do pracy? Co z bezrobociem?
I po drugie: nasi"kupcy" masowo zaopatrują się w supermarketach, a potem te same towary sprzedają nam - tylko drożej! Nawet metek nie usuwają!
Wnisek jest taki: chodzi wyłącznie o to, żebyśmy kupowali drożej te same towary, ale w sklepikach, których właściciele chcą nas odizolować od dostępu do supermarketu. Jak nie wiadomo o ci chodzi - to chodzi o (nasze) pieniądze!
Dlaczego supermarket ma być poza miastem? Dlaczego dostęp do tańszych towarów ma być zamknięty dla osób starszych, emerytów którzy tam nie dotrą, a oni są często naprawdę biedni. Znów manipulanctwo?
Dlaczego w supermarketach mają być tylko towary polskie? Czy my wszystko dobrze tanio produkujemy? Na pewno nie! Osobiście nie dam się nabrać na chorobliwe fobie na inne narody u panów z LPR. Chcę mieć dostęp do towaru dobrego, w przyzwoitej cenie, a producenci niech się o mnie starają!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org