sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

mam czeladnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

Witam, gdzie w Łomży znajduje się sklep z artykułami dla zwierząt gdzie mogłabym kupić kojec, miseczki i inne potrzebne rzeczy dla pieska???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

pewnie się zagapił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

...mandat w formie kary za to co zrobiłeś...muszę przyznać niezła poezja.
A skąd ty możesz wiedzieć kogo potrzebują. Kolejna nawiedzona, która usilnie głupoty wciska.
MANDAT to WYKROCZENIE a nie KARA.
I

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

powiedzenie: bo ratuja ludzi jest malo adekwatne do rzeczywistosci.
polowa zawodow na swiecie nosi brzemie odpowiedzialnosci utraty czyjegos zycia badz tez swojego. jak oni sie pomyla to i lekarz nie bedzie mial co robic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

Widze ze to forum faktycznie schodzi na psy!!Nawet sie wypowiedziec nie mozna bo zaraz komus sie cos nie podoba!!
Ratatuj nie obraziłam cie wiec tego samego oczekuje od ciebie, a jesli masz problemy z kulturą to cofnij sie do szkoły a nie bawisz sie w policjanta:/...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

Ja jak Ja - jakiś ty błyskotliwy...uważasz że niewiem gdzie kupić płyn ?Ja pytam o TANI płyn więc stacje benz. i sklepy motoryzacyjne raczej odpadają...czasem gdzies widzialem w gazetkach 5 l nawet za 15 zl a nie jak na stacji 45 zł

Mam mało funduszy a zrobić trzeba ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

Podjedź tam, gdzie Ci napisałem.

Ewentualnie przejdź się do Kauflandu - mają tam tani płyn do spryskiwaczy za ok. 5 zł (5 L) więc może znajdziesz tani do chłodnicy (o ile mają w ofercie).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

...noc jest od spania a nie od łażenia - tako rzecze Koran!

Teraz już jestem pewien, że bujasz w obłokach: liczysz na naszą władzę? Myślisz, że im zależy na czymś oprócz własnej kieszeni?

Simon Mol i Czeczeny mają wiele wspólnego. A co? Zderzenie stereotypów, politycznej poprawności i RZECZYWISTOŚCI.
Odpowiedz szczerze- gdybyś nie znała sprawy Mola i gdyby jakaś panna pisała, że poznała takiego wrażliwego czarnego poetę (całe forum 4lomża ostrzegałoby ją przed nim, że do brudas, leń, oszust, cwaniak, ruchacz afrykański i pewnie ma HIVa) Ty byś go broniła, że nie wolno tak oceniać ludzi, jak się ich nie zna, że to stereotypy, że to niepoprawne politycznie, że czytałaś w Wybiórczej, że Polacy to rasiści, a to, że oskarża się go o nosicielstwo HIVa to zwykłe skurwysyństwo. Prawda?

Myślę, nawet, że napisałabyś do tej laski, żeby nadstawiła mu dupki, żeby biedny Murzynek odzyskał wiarę w siebie i nie czuł się dyskryminowany.

Tak samo jest z Czeczenami - ludzie ci piszą jaka jest prawda, podają przykłady ich zachowań a Ty ciagle swoje (wy rasiści, wy ksenofobi, Czeczeni to takie słodkie słodziaki, tacy mili i pracowici)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

No to pewnie będziesz miała problem. Ja robię tylko wykończeniówkę i dzięki bogu że nie muszę się z tego tłumaczyć. Przy mnie właśnie była robiona elewacja, z początku były jakieś problemy, zmienili ekipę, doprowadzili to niby do porządku, ogólnie wizerunek jest ok, ale gdy pada deszcz spod elewacji wycieka woda, jednak są jakieś problemy, więc przed rozpoczęciem prac radzę poznać prace wykonawców, żeby nie było niespodzianek. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

Nie wiem, czy z tych lasek, które dały mu się rżnąć śmiać się czy ich żałować.

W każdym razie powinni z nich zrobić bohaterki narodowe - jako te, które dały się zrobić w konia lewakom i politpoprawnym mediom, a potem odzyskały rozum. Polki mądre po szkodzie.
Już po zakażeniu te laski mówiły całkiem sensownie a niektóre nawet winą za swoją głupotę obarczały te śmieszne organizacje (że niby to przez te fundacje one mu dupkę nadstawiały).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

czasem chce zeby jednak czeczeni jeszcze zostali szczegolnie czytajac taka iwasare czy innego nie dotyczy. niech jeszcze zostana to tym panstwu niedlugo sami skopią dupy to chyba by bylo najlepsze rozwiazanie a i nauczka dla pseudotolerancyjnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org