piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

czesuaw super ten wozik ale mi zależy na krajowej produkcji ;) ...taka historia Polskiej motoryzacji ;) Znalazłem już na slub.lomza i wstępnie mam sprawę zaklepaną. POZDR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

"Adulek", "Tęcza", "Urwisek". Rozumiem, ze są to trzy różne bawialnie dla dzieci w Łomży.
Czy ktoś może mi udzielić informacji gdzie się one znajdują, bo w powyższych postach wskazano adres tylko jednej z nich - Ks. Anny, choć też bez dokładnego namiaru? Prosiłbym o informacje od Was na temat tych bawialni i gdzie się znajdują, ulice. Jestem zainteresowany, gdyż chciałbym zaprowadzić czasem swego synka do którejś z nich. Którą polecacie?
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Tylko dlaczego za kilku debili odpowiedzialność ma ponosić nawet ten niewinny?? Zresztą kiedyś to nie teraz, bo jak wiadomo ludzie sie zmieniaja i dobrze zgadzam sie ze trzeba przejsc trudno droge zeby cos osiagnac, ale czasami zdarza sie ze woda sodowa uderzy do glowy i w tym wypadku tak sie stało z Jackiem i naduzywa swojej pozycji, pouczyl bys sie tam teraz jeden z drugim to bys zmienil zdanie. Mechaniak staje się małym totalitarnym państwem na czele ktorego stoi Furer Kocon. Nic tylko ogrodzic plac szkolny murem i bedzie jak warszawskie getto, a ludzie nie beda mogli zobaczyc co tam sie dzieje.
Taką postawą nie zyska szacunku wśród ludzi, a tym bardziej żę nie tylko uczniowie maja o nim złe zdanie a rownież nauczyciele, którzy milczą bo jest ich pracodawcą, lecz w duszy chcą też zapewne wykrzyczeć co o nim sądzą.
Współczuję wszystkim ktorzy bedą musieli sie tam jeszcze kilka lat męczyć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Ahmed przed wygłaszaniem takich sądów sprawdź najpierw:

1. Jakie są teraz realne możliwości znalezienia godnej pracy - przejdź się do zatrudniaka lub zajrzyj tu na stronie do działu Praca

2. Jak znajdziesz pracę, za którą zapłacą Ci 700 - 800 zł to weź z tego opłać czynsz, wodę elekktryczność i nawet mieszkając sam - utrzymaj się z reszty.

I nie pisz tu o marginesie społecznym który jest równie duży na osiedlach Południa, tylko że ubrany w garnitury nierzadko. Więc nie generalizuj "lumpiarni z Polowej czy Maja " Bo problemy mieszkaniowe dotyczą różnych ludzi, którym nie ma kto pomóc.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

mam pytanie, czy ktoś zakupił mieszkanie w blokach budowanych u Zacharzewskiego, wiem, że jeden blok został juz oddany.
czy może kotoś z was posiada informacje , kto będzie zajmował sie zarządem? , jak z wykończeniem tych bloków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Dzięki za informację.
Peeter09, jeśli uważasz, że w google wszystko znajdziesz to jesteś w błędzie. Zapewniam Cię, że nie wszystko. :D
Po za tym chodziło mi również o opinie.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Bogusia144 zajrzyj na www.samochodynawesele.tnb.pl tam są numery kontaktowe pod ktorymi dowies sie wszystkiego... Pozdrawiam :)

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

jezeli maja pozwolenie to dlaczego ma byc za to przewidziana grzywna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Pewnie taki szeroki jesteś,że mało Ci miejsca co.
Obyś miał tylko takie problemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Sztacheta nie przesadza,mówi prosto i na temat!Zgadzam się.
Pozdro

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

nie nie jedyna,pani Szymańska uczy bardzo dobrze

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

ale jakie

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Osobiście uważam, że przynajmniej niektóre z postów "brzydko pachną" kryptoreklamą.
A propos najlepszych pediatrów to wypada stwierdzić, że "extra liga" nie musi się wcale reklamować "wide-niektóre z nazwisk wymienionych powyżej".
Na przykładzie dwójki naszych małych dzieci /z którymi przewędrowaliśmy przez 4 pediatrów/, lekarzem najbardziej godnym polecenia jest z pewnością DR. PISOWODZKA - warta tego, by pisać jej nazwisko dużymi literami.
Wielka szkoda, że fachowców tej klasy w Łomży jest dosłownie garstka. Wielka kultura osobista i profesjonalizm.
W naszym przypadku nie było żadnej nietrafionej diagnozy, a jej nazwisko dotarło do nas pocztą pantoflową i było to "bingo".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

kolejne pytanie to ile dzieci przypadałoby na jednego opiekuna bo wiadomo ze tak male dziecko wymaga poswiecenia mu wiecej czasu niz np przedszkolakowi. moj synek ma 1,5 roku i mysle ze gdyby osoby do opieki byly odpowiednie to na poczatku zostawilabym dziecko na troche i gdyby bylo wszystko ok to czemu nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

ewcia299 ja zdaję w nieszczęsnym szczecinie:/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Ja jestem z lubelskiego i poszukuje MS i zadan co sie rozwiazuje przy kompie. Moj mail: g.proskura@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Napisz wlasna opinie a nie kopiujesz
http://www.opony.com.pl/opinie_ekspertow/opinie_ekspertow.asp?idPytanie=6&show=opinie
a tutaj masz tez slowa eksperta z tej samej strony
Od czasu do czasu mówi się i pisze na temat daty produkcji opon oraz ich przydatności do użytkowania. Jest to temat ciągle powracający z różnym nasileniem. Nie tak dawno w prasie przetoczyła się dyskusja o rzekomym procederze sprzedaży na polskim rynku „przeterminowanych” opon jako nowych, rzekomej nieuczciwości dystrybutorów chcących pozbyć się za wszelką cenę towaru z chęci zysku i niebezpieczeństw płynących z użytkowania takich opon. Nawet Teleekspres zabrał głos w tym temacie. Mogliśmy usłyszeć tam, iż nawet opona 2-letnia może spaść z felgi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Czy chcecie by na juwenaliach w czerwcu pojawil sie zespol JORRGUS
Ich znane piosenki to miedzy innymi: Do Re Mi, Zimna jak głaz.
Jednym słowem wypas w dziedzinie disco-polo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

a dziekuje bardzo ;))

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Normalka że tak ale będzie ubaw hehe a więcej szczegółów o tej imprezie posiadasz??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

ARS to AKADEMICKIE RADIO STUDENCKIE czyli nowe radio internetowe (lomzynskie oczywiscie), a Oficjalnie Przy Mikrofonie to nowa audycja w radiu. W 100% poswiecona muzyce rap. Zapraszamy do sluchania w PIATEK 03.04.09 o godzinie 20.

W programie audycji mnostwo dobrego rapu i wywiad ze specjlanym gosciem, raperem ze sceny lomzynskiej ADKIEM.

Wszystkich chetnych i spragnionych dobrego rapu zapraszamy :

www.radioars.yoyo.pl - tutaj

PIATEK godzina 20.00 zaczynamy.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Cześć. Co u Ciebie? Zawsze w katalogu publicznym było wpisane: Czesio???? ;> Zresztą nie ważne....

Więc tak... Zostajemy w Łomży i do nowej Amnesi idziemy 12 kwietnia,bo Liber z Sylwią Grzeszczak gra.... Jak się wszyscy nie spotkamy 12-go to trudno. Ja, Kaśka i Karol idziemy na 100% na Jaya Delano(tego co w tańcu z gwiazdami tańczy). Zresztą wejdź sobie na stronkę http://amnesiamaxx.pl i sobie zobaczysz kto gra i kiedy to może innego dnia się spotkamy.

Aha... wejdź na stronkę http://viabaltica.myzlomzy.pl i wpisz się wkońcu...
Piotrek
BTW: to mój numer to możesz sobie dopisać :-)

/ \
|
|
a to wszystko mi przyszło jako wiadomość na gg, co za herezje ku.rwa mać ja sobię nię życzę, kurierem kopertę z napisem VIP !!! to może i bym przylazł bo kupiłem nowy błyszczący dresior

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

zgadzam sie MERITUM jest the best



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

a ty potrafisz czytac? przeczytaj co napisalem i dopiero zadawaj mi pytania! Napisalem wyraznie, bylem 2 razy i bylo bez, ku mojemu zaskoczeniu za 3 razem dostalem z cebulka choc o nia nie prosilem! rozumiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

ja zdawałem kilka lat temu ze szkoly na karte to najpierw byl teoretyczny na papierze a potem plac. Nic trudnego jak jezdziles kiedys na skuterze to zdasz bez problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

bełkot a ten dyrktor to pewnie porzadny gosc z zasadami i jak mu ktos fika to go sprowadza do pionu i nie wazne czy to uczen czy nauczyciej

tak trzymac jechac z leszczami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

Na początek trochę przepisów:
Siła fizyczna może być ona stosowana w postaci chwytów obezwładniających oraz podobnych technik obrony lub ataku w celu obezwładnienia osoby, odparcia czynnej napaści albo zmuszenia do wykonania polecenia.
Użycie kajdanek może nastąpić obligatoryjnie (na polecenie sądu lub prokuratora) lub fakultatywnie wobec osób skazanych, tymczasowo aresztowanych lub zatrzymanych w celu udaremnienia ucieczki albo zapobieżenia czynnej napaści lub czynnemu oporowi.
Poza tym gdy Policja podejmuje interwencje, to osoba w stosunku do której ją podejmuje jest zobowiązana do wykonywania poleceń policjanta. Kto utrudnia lub uniemożliwia przebieg czynności, popełnia przestępstwo.
Poza tym policjant jest zobowiązany załatwić interwencję, do której był wezwany, a nie odstąpić od czynności, bo to jest przestępstwem - niedopełnieniem obowiązku.
A panu radnemu radzę się tak nie bulwersować. Widać, że poza Polskę biedak nie wyjeżdżał. Jak chce wypróbować "stalinowską" brytyjską lub francuską Policję, to niech tam stawi opór. Demokratycznie spuszczą mu taki łomot, że z podziwu nie wyjdzie, a następnym razem jak podejdzie policjant, to będzie się meldował:)
Do redaktorów: należy przedstawić również wersje geodety, którego być może mieszkańcy chcieli/mogliby pobić i Policji, która jakby nie było ratuje nam tyłki, a zwłaszcza największym kozaczkom spod Yam Caffe, którym kafary nakładają po buzi co sobota. Same racje kościółkowego radnego nie wystarczą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seawolf: Nie sprzedali Polski! Za darmo oddali!

CYFRA zacytuje ci cos ze stanislawa aniła:"miećka, mądremu to dwa slowa wystarczą, a głupiemu to i poematu mało"
dziękuje za uwage armir to największe skupiskoludzi pracujacych po znajomosci przesledz powiazania pracownikow i nie udawaj głupiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org