niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Niech każdy pilnuje własnej kapoty bo nigdy nie wiadomo kiedy ktoś złośliwy przyklei do niej łatę!!!

Uważam za temat zakończony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

opony to tylko na oponytanio.pl, najtaniej, bezpiecznie, ceny miazdza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

ogolnie rzecz biorac to w porownaniu z nowa sprzedawana w jakiejs firmie to sie oplaca zwlaszcza jesli masz zamiar zrobic ja sam, rejestracja tez nie stanowi problemu koszt okolo 250-300zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

ciesze sie z postawy rudego który tak zareagował ponieważ z powaznej dyskusji do której ma prawo każdy człowiek bo dotyczy waznej społecznie
sprawy zrobiła się połajanka . Oczywiście że za sprawy tak poważne jak zaopatrzenie w wodę , kanalizacja , szkolnictwo ,straz , drogi odpowiada
rada gminy z wójtem . i prosze się nie dziwić że ludzie mogą mieć krytyczny stosunek do wielu spraw . Mamy demokrację a radnych i wójta wynajeliśmy w wyborach do konkretnych zadań , a nie po to żeby ich głaskać po głowie plus dobrze opłacac
jeżeli ktoś decyduję się być osobą publiczną to musi liczyć że będzie także
krytykowany i musi wziąść odpowiedzialność za decyzję i ich skutki
Tu w konkretnym przypadku Gmina corocznie musi dotować zle zarządzne przedsiębiorstwo . pytam się czy to jest zdrowa sytuacja ?? Na naszym majątku Ktoś robi manko Pytam się Ciebie LOLA czy powinno być na to przyzwolenie naszej rady i wójta czy Ty własnymi pieniędzmy też byś wspierał takiego bankruta . I tu jest sedno sprawy oczywiście ty uważasz inaczej Twoja sprawa może tak musisz robić zeby nie stracić pracy - tylko nie skieruj sprawy na boczne tory bo sprawa jest poważna Ludzie z terenu
oczywiście tez mają inne poglądy niż ty , tylko nie mają gdzie ich powiedzieć Na internecie się nie znają sołtysi nie robią zebrań wiejskich nawet w tak ważnych sprawach jak kanalizacja , drogi To nie znaczy że problemów nie ma .one same się nie rozwiążą Demokracja polega wielości poglądów i rozmowie ze społecznością oraz branie jej pod uwagę przy podejmowaniu ważnych społecznie decyzji w Piątnicy tego brak Wieloletnie sprawowanie władzy usypia , wypala psychicznie , obrasta w sieć powiązań i nepotyzm i nie służy rozwojowi Wiem coś o tym LOLA wierz mi na słowo

dobrej nocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

rownież jestem za 5, nauczyciele spoko, szkola spokojna i z klasą, umiejcowiona w spokojnym miejscu, zdala od samochodów ruchliwych ulic, bezpieczna, a dziecko jak nie bedzie sie chcialo uczyc to i sie nie nauczy nawet jak wyslesz je do suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper szkoły!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

to jedz ktos Ci broni ;>?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Wymien baterie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

dobre chodzą po autobusach kanarki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Dziekuję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

ja sie z nim zgadzam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Sztacheta masz racje chyba każdy kto miał do czynienia z p-sorem Koconiem zna to motto, ale ja mimo wszystko miło wspominam lekcje historii i wos-u u pana Jacka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

a ostatnie wasze Panowie z tej rozmowy posty ty nic wiecej tylko zmiana pozycji w dyskucji z tych przegranych rozpoznanych przez opinię . Pod pozorem ,że zalezy wam tylko na konstruktywnej duskusji. Sytuacja po prostu was przerosła . Myśleliście ,że tu korzystając z anonimowości do woli obrzucicie sobie błotem ludzi uczciwych ale wam nie pasujących.
Nię tedy droga Panowie mleko już zostało przez Was rozlane i nikt nie nabierze się na taka radykalną zmiane tonu Waszej wypowiedzi.

Jak pamięc Panów zawodzi odsyłam do Waszych postów powyżej.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Wiosna... Bog... milosc... Tomek niczym moderator dbajacy o ruch na forum serwuje nam jakies takie dziwnie ckliwe tematy;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Wszystko sie zgadza DxxxD, jest w 100% tak jak piszesz. VIP_1 napisał że ma butle 32 litrową a zatankowali mu 37,6 litra a w tym przypadku to już chyba jakaś przewałka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Głębicka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

z tego co tu widac to powinni wg was wycofać becikowe, dodatki rodzinne, ulgi na dzieci etc.

Proszę Państwa nie zazdrośćcie, że ktoś coś ma, albo , że dostał za darmo.
Trzeba się cieszyć, że naród potrafi sobie radzić i się bogaci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

"na oponytanio.pl, najtaniej, " sorry sprawdziłem ich ofertę i mnie nie zmiażdżyły . Muszę powiedzieć , że w Łomży zimówki Pirelli kupiłem taniej o 70 zł na sztuce z wyważeniem i założeniem w cenie . Nie wiem tylko czy ceny od listopada poszły do góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

edek1975: zgadzam sie z Tobą w 100 % pomocna to cool babka :))))
pomocna pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Kiedy włączyłem komputer to pojawił się komunikat: disk boot failure insert system disc and pres enter, wcześniej wyłączyłem go normalnie nie miałem żadnych problemów, orginalny windows xp, co się stało i jak się do tego zabrać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

rolnik ale z Ciebie mongolskie dziecko 1l=1dm3 tumanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Od dzisiaj każde złożone zamówienie (przez gadu gadu ) z dowozem to koszt..... 5zł (przy zamówieniu powyżej 55zł dowóz gratis) :) zatem zapraszam do lokalu na dodanie swojego nr gg :)

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Przy aptece,tam gdzie wielu lekarzy.Przyjezdza w 2 soboty w miesiącu,mam do niego telefon.Byłam kilka razy,robi od razu usg w cenie wizyty,ostatnio 60zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

Witam !!
Wreszcie temat ruszył ponownie. Mam małą propozycje do czasu wyjasnienia sie sprawy z salą. Zawsze można pograc na świeżym powietrzu. Od jakiegoś czasu zbieram ekipe na ORLIK przy ambroziaku, planujemy grywać w weekendy (studia itp) wiec jeżeli są chętni piszcie tu ewentualnie gg 5575105.
P.S potrzebna jest tylko w miare dobra pogoda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieujawniona największa zbrodnia stanu wojennego

1. nic
2. nie wjem
3. nic

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org