piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biskup broni monopolu

http://www.youtube.com/watch?v=C9ImAi4z5Zs&feature=related
cala prawda o tej Unii

malo juz zostalo Polski w Polsce..........a jeszcze zadne panstwo nie wystapilo z unii i w traktacie nie ma o tym ani slowa, tylko ktore panstwo przejrzy na oczy pierwsz?????

kto glosowal za ta unia ten do prawdy nie wiedzial na co tak naprawde glosowal!!!

czy tak wogole ktos zna tresc traktatu akcesyjnego za ktorym sie opowiedziel???

ludzie nie dopusccie chociaz do tego aby weszlo EURO!!! zlotowka to juz chyba jeden z ostatnich przejawow suwerennosci Polski

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

mam problem z poczta i do 5osób nie mogę wysłać maila i taka prosba o cierpliwość.... wieczorem jeszcze popróbuję jak się nie uda przesłać wiadomości to jeszcze jutro rano.....
pomocna11@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Prawnikiem nie jestem. Zycze Tobie powdzenia i moze masz racje ale wydaje mnie sie ze jak to wziela w rece firma windykcyjna to na pewno oni znaja sie na tych sprawach i na kroczkach prawnych.
Oni na pewno nie wykladaja pieniedzy na sprawy ewidentnie przegrane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

jest w tym dużo prawdy, zachowują się poniżej krytyki.Są bardzo głośni i absorbujący.)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Kto jest zarządcą tutejszego skrawka ziemi - ŁSM, czy Miasto?
Ktokolwiek by nie był - nikt nie dba o czystość w tej części osiedla.
Psi szalet i wielki śmieciowy bałagan.
W ubiegłym roku w otoczenie strzelnicy zainwestowoano publiczne pieniądze, wykonano parkingi z wyznaczonymi miejscami do parkowania, wkomponowano odrobinę trawników.
Dziś po trawnikach zostało wspomnienie, bo część zmotoryzowanej hołoty rozjeżdziła je do cna. Nic dziwnego, bo inna część tejże hołoty parkuje na odpierdol, nie trzymając się w ogóle wytyczonych miejsc parkingowych.
Ma tu być w niedalekiej przyszłości ładnie zagospodarowany fragment osiedla, ale nie - mieszkańcy nie pozwolą, bo przecież to jest za progiem ich koryta, więc już nie mają obowiązku utrzymania ładu i porządku.
Oto Polska właśnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

co rok dziury ... coraz wieksze fałdy koleiny tiry se jezdza jak chca taki jeden tir przejedzie na wojska to jak 1000 samochodow by przejechalo dziury wyboje a prezydent spi na hajsie ... i nic w tyn kierunku nie robi .....poznaska ma ladny asfalick kolo browaru ... a na wszystkkich rondach lataja lataja to lomze trzeba by bylo zburzyc i na nowo postawic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

po co Ci 150 szt? robisz wesele na 300 osób?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

adamosxx możesz dać linka ???? Aż nie mogę w to uwierzyć....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Jaka władza - taki drogi! W Łomzy jest -liczyłem- 2km równych dróg! Czyżby z oszczednosci na drogach wypłacali sobie magistrackie premie? Nie chce już wspominać o obwodnicy...


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Przeciw!!! Co do ofiar gwałtu, (a raczej dzieci z niego "pochodzących") to wiele małżeństw stara się o dziecko i po wielu latach dalej nie mają takiego maleństwa. W wielu przypadkach pozostaje im tylko adopcja, więc taki dzidziuś na pewno znajdzie kochającą Go rodzinę. Zostaje jeszcze pytanie co z kobietami, które decydują się urodzić maleństwo ryzykują własne życie i życie dziecka...???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Wystąpienie z Unii Europejskiej jest mozliwe w drodze referendum, przyklad chociażby Grenlandii, widze iż obywatel niedoinformowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

nie moge znalezc tego teraz ale tu masz art w podobnym tonie:
http://krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/906679.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Yorker masz racje ze koszty sadowe ponosi przegrany ale nie w tym rzecz bo jezeli nie maja zadnego pokwitowania ze upominiali sie o swoja naleznosc u dluznika dluznik w sadzie moze potwierdzic ze i owszem jest wininien hajs ale calkowicie o tym zapomnial i gdyby tylko dostal jakies upomnienie natychmiast by uregulowal naleznosc w takim wypadku koszty ponosi ten co wnosil sprawe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

nie do konca bym sie z Panem Palilo zgodzil.... grenladnia w drodze ogolnonarodowego referendum wycofala sie w 85' prawdopodobnie ze EWG (europejska wspolnota gospodarcza) a terazniejsza WE (wspolnota europejska).
Unia Europejska powstala na mocy traktatu z Mastricht w 92' i opiera sie na 3 filarach.......
z tego wynika ze Grenlandia nie wycofala sie z UE lecz ze Wspolnoty z 57' a to nie jest to samo. owszem wspolnoty to pierwszy filar, i najwazniejszy....
traktat Rzymski (wspolnotowy) tworza 12 panstw a unia aktualnie z 27

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

krysztofer ja też już wszystko mam za sobą i podobnie jak Ty załatwiałam wszystko w Radomiu. skąd jesteś i gdzie się starasz o przyjęcie? ja do Siedlec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

ROXXOT popełniasz wielki błąd że się tu udzielasz..

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

To prawda,ze poczatkowa egzaltacja z powodu wejscia do Unii powoli ustepuje.I to prawdopodobnie tylko dlatego,ze Polacy zaczynaja coraz bardziej rozumiec,co to juz dla nich oznacza.Nawet ci,ktorzy pracowali ciezko,na czarno w starej unii w czasie glosowania i byli wylacznie na TAK,a wkrotce wracaja!
Tracimy nasze atuty,ktore przeszkadzaly konkurencji w wiekszych panstwach Unii - cukrownie,kopalnie i wiele innych.A stalismy sie rynkiem zbytu.
Pozwalamy,tzn.pozwolic juz musimy na sprzedaz ziemii zagranicznym inwestorom,a w zamian przedluzono nam o kilka lat mozliwosc w pelni legalnej pracy w pozostalych krajach unijnych(O ile legalnosc nie oznacza ograniczen)
Placimy za wiekszosc artykulow o wiele za duzo,bo takie,czy inne formy opodatkowania ich okresila unia.
To forum jest zdecydowanie za male,aby podyskutowac o wszystkich za i przeciw.Ale podejrzewam,ze przeznaczajac srodki,ktore w tej chwili pochlania nasze czlonkostwo w unii(w tym straty)na faktyczne inwestycje w Polsce sytuacja wcale nie bylaby taka tragiczna jak nam to poczatkowo rysowano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Czy może ktoś wie, gdzie w Łomży lub okolicach można kupić sztachetki płotowe, wysokość 120 cm? Potrzebuję ok. 50 szt. Najlepiej taki wzór, lub zblizony:



Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Wiem, że projektem nowego skate parku jest UM, ale za tereny osiedlowe powinna odpowiadać nadal ŁSM, bynajmniej za to płaci się pieniążki.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

dzięki Yorker

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

W tym sklepie drzewnym?? Gierlowski czy jakos tak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

nie wypuszczam się w tę część Łomży he bo nie ma tam nic po co mógłbym tam iść he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

do nauki!! a nie skuterki!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Piotrek34 nie wiem ile będziesz czekał na badania, bo ja czekałem kilka dni. Dali nam skierowania w dniu WZ, to była środa, a badania u psychiatry najpierw miałem w poniedziałek. Potem wszystko zajęło dwa dni ale weekend mi przerwał. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Zbych: napisz mi kto wygrał sprawę w sądzie o odszkodowanie, bo jak na razie to słyszałem tylko o panu fotografiku od "purchawicy olbrzymiej", który swoje sprawy poprzegrywał. I czy jesteś pewny, że to urzędnicy sprzedali te działki pod Lidla???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Tzn ktore trawniki sa rozjezdzone? Bo osobiscie chyba tego nie zauwazylem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

bo??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

A czy u posiadaczy tego internetu są duże pingi w grach np. w Counter Strike ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Autor chyba od dawna w okolicach strzelnicy nie był. Od tygodnia trwają prace nad boiskiem do piłki nożnej a wykonawca ustawił nawet baraczek i toi toiki dla robotników.
Jeśli nie podoba Ci się jak kierowcy parkują to zwróć im uwagę. Pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Fajnie tak z daleka pogadac o moralności, altruiźmie, ochronie zycia poczętego, zakazie aborcji.... To tak podbudowuje człowieka, taki czuję sie lepszy.... Tak jest aż do momentu gdy mnie się to przytrafi, gdy zgwałcą moją córkę, siostrę, żonę... i potem zostajemy z tym absolutnie sami, a ci "moraliści" gdzieś znikają we mgle, a wymiar sprawiedliwości? Lepiej dać sobie spokój bo przybędzie nam tylko frustracji i zamiast wyroku na złoczyńcę na sali sądowej będą kobietę tylko jeszcze bardziej upokarzać! Taka jest brutalna, polska rzeczywistość. Skończmy więc z tą całą moralizatorską obłudą i egzekwujmy wreszcie rzetelne prawo (aborcyjne też).


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!
Na lotniskach i Białowieży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

kichu85: ja tez a ty na ktora godzine???ja na 9.00... moze sie spotkamy hehe daj nr gg to sobie pogadamy.........
pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

zgadza sie u Gerłowskiego beda na 99%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

,,Zyzak" zdominowal Forum ,
Brnac w blocie histori,
A drogi jak nie bylo tak niema ,

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

zapraszam na serwer bardzo mały ping gamepad 14 slotów dobry klimat / cziterzy banowani natychmiast 91.209.68.5:27267 hasło bk ZAPRASZAMY /k0cur wtf?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Szczypku , nie bądź uszczypliwy.
Być zmotoryzowanym to również dać pierwszeństwo pieszemu na pasach, parkować tak by innym zmotoryzowanym dać możliwość do zaparkowania oraz szanować przywołane tu trawniki, by mogły cieszyć oko swą zielenią.
Chyba,że Ty masz inne pojęcie kultury i estetyki.
Dla pewności powiem Ci, że jestem wielolenim zmotoryzowanym. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

stan większości ulic miasta jest zwyczajnie zły. Nawierzchnie się sypia a coroczne dorażne działania w postaci lania masy bitumicznej i posypywania kruszywem na dalszą mete niewiele dają. Ciągłe udawanie ,że jest ok w tym temacie doprowadziło do fatalnego stanu głównych ulic miasta. Dodatkowo brak koncepcji dalszego rozwoju struktury drogowej w mieście doprowadził do tego ,że miasto się po prostu zakorkowało. Przyczyniły sie do tego też nieprzemyślane decyzje urzedników ratusza budowy rond w miejscach gdzie ich nie powinno być wcale , tu polecam rewelacyjne rozwiązanie komunikacyjne w postaci dwóch rond przy teatrze lalek. Niektórzy złośliwi mowią to,że to umyśłe działanie naczelnika jednego z wydziałow urzędu miasta , ponieważ czas stania w korku w czasie dojazdu do pracy jest mu niezbędny do zebrania myśli co on ma dzisiaj robić w pracy.

Efekt jaki jest to widać , od czasu do czasu ratusz robi jakieś działania bardziej medialne w tym temacie niz konkretnie zmierzajace do poprawy sytuacji.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Te trawniki to i tak nie ciesza, bo nos od nich wykreca, a kolorem raczej wpadaja w braz...
Fakt, nikt nie sprzata po psach. Tylko nawet jakby chcial sprzatnac, to nie ma jak.... bo zadnego pojemnika nie ma przewidzianego na takie cele. Koszy na smieci zreszta tez.
A z parkowaniem to powaznie, o ktore trawniki chodzi? Bo ja nie widzialem, zeby ktos tak zaparkowal, nawet nie bardzo sobie wyobrazam, w ktorej czesci okolic strzelnicy jest to mozliwe?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

super pomysł!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

"Policjanci z Łomży będą nagrywać na kamerę swoje interwencje – zapowiedział to Mirosław Rozumek Komendant Miejski Policji. To reakcja komendanta na zarzuty jakoby podczas piątkowej interwencji przy ul. Mickiewicza policjanci mieli rzekomo przekroczyć swoje uprawnienia.
Zdaniem komendanta nagranie z kamery jednoznacznie pozwoliłoby na określenie czy do tego doszło czy też nie. Pozwoliłoby także na obronienie się funkcjonariuszy przed nieusprawiedliwionymi zarzutami"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

A kto poodbierał te zaniżone studzienki w jezdniach na Zawadzkiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Jak kraść to tylko do 250pln - będzie tylko wykroczenie :)
Słyszałem i znam dużo podobnych przypadków, polskie prawo jest po prostu tragiczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

skrobanke zarezerwoj !!

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

To już się dzieje od ładnych paru lat.To ,że się tak zachowują to znak jakich mamy marnych polityków ,którzy wchodzą w dupę każdemu komu popadnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Zajebisty podkład. Co to jest??
W jakim programie montowałeś??
Fajnie zrobione, ciekawie.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

tru mail hyba pogode w kratke przez jakis czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

Witam!
Złożyłem papiery o przyjęcie do służby w Policji w woj. dolnośląskim, jednak zameldowany na stałe jestem w woj. pomorskim. Szanowny pan kadrowiec poinformował mnie, że na którymś z etapów będzie konieczne przedstawienie dowodu o zameldowaniu w miejscu złożenia papierów. Teraz pytanie, czy wystarczy zameldować się na pobyt czasowy powyżej 3 miesięcy, czy konieczny jest meldunek na okres stały.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biskup broni monopolu

na szczęście takich ustaw nikt nie zgłasza ale za to np zawetował nowelizację ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, zmianę w przepisach dotyczących emerytur i rent z FUS oraz ustawę upoważniającą prezydenta do ratyfikacji Konwencji ds. kontaktów z dziećmi. Zgodnie z projektem ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji hipermarkety mogłyby oferować firmom bony towarowe po cenie niższej niż nominalna. Ustawę przygotowała komisja Przyjazne Państwo kierowana przez posła PO Janusza Palikota. (Źródło: Money.pl) informację o wecie Lecha Kaczyńskiego do tej nowelizacji podaje prezydencka strona www. Nie opublikowano jednak uzasadnienia tej decyzji.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org