piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawda Prywatyzacji PKS..

Miejscowość "Kwik", 14 km od Piszu.

http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=102236&max_katalog=n14_&katalog=n13_&x_obr=281&y_obr=425&x_15=107997&y_15=81602&form_t=0&tool=3&info=&lang=pl

POLECAM!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Pozdrawiam wszystkich łomżyńskich wodniaków z obozu żeglarskiego w Rajgrodzie. Obóz trwa od dziś do 15 lipca. Odbywa się szkolenie na stopień żeglarza. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Chętni do zaznania przygody żeglarskiej mogą jeszcze zgłosić się: 606109703.
Ahoj!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

W poniedziałek mam egzamin na motor.

Napiszę jak mi poszło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Ten most jest drewniany i stoi w szczerym w polu. Zbudowało chyba go wojsko w latach 80. Służy chyba do przeganiania krów :)
Wiosną jak dobrze Narew wyleje to nie ma przjezdu od Bronowa do Gaci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Propus* masz całkowitą rację. "Piękne podświetlenie" w naszym kraju to zazwyczaj totalna porażka. Ale są na szczęście i dobre realizacje np. nowa fontanna w Warszawie (znowu!!!). W budynku Metropolitan (proj. Norman Foster, na placu Piłsudzkiego obok Grobu Nieznanego Żołnierza) jest wewnetrzny dziedziniec z bardzo fajną, nowoczesną fontanną. Ludzie przychodzą wieczorami, siadają na ławeczkach, w knajpach... jest klimacik. Powinniście to zobaczyć. Gdyby udało się nam zrobic taką fontanne na naszym placu byłoby świetnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Napewno atutem jest okolica, czylii Dolina Narwi, Biebrza, Kurpie czyli czystość powietrza, inne tempo życia. Czy inne atuty? hm..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Dokładnie - ta gra się jeszcze nie ukazała, nie widziałem nawet wersji testowych...

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Mieszkać to i owszem, pytanie z czego tu żyć. Bo jakoś nikt nie wspomina o miejscach pracy.A jest to jedenm z najważniejszych atrybutów atrakcyjności danego miasta. A za sprawą sklepikarzy (markety) Łomża dla przemysłu ma wilczy bilet. Przykre to ale prawdziwe.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Ja również chciałbym kupić Amigę (Łomża i okolice).
Amiga Rulezzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

NO WLASNIE!!:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
prywatyzacja PKS

Tak, te luki w moim rozeznaniu to chyba juz ewidentne, bo chociaz ostatnio bylem w Polsce piec lat temu (och, jak ten czas leci) i nawet mialem okazje 'przeleciec sie' ta nadnarwianska trasa z Lomzy do Wizny, jednak tych terenow k. Bronowa nie udalo mi sie zaliczyc. Tak wiec ostatnim razem to bylem tam (strach po prostu sie przyznac) ... ok. 40-ci lat temu.
Ale nie ma sprawy, planuje na dluzsze odwiedziny tych stron za rok, moze dwa, no i oczywiscie postaram sie zsynchronizowac moj pobyt z tymi Muzycznymi Dniami Drozdowa; nota bene, miejscowosci b. mi bliskiej.

Oczywiscie, wszelkie uwagi i wskazowki zaczerpniete z tego watku i na tym forum na pewna beda mi b. przydatne.
Pozdrawiam, wychu

PS. W miedzyczasie, cale Stany przygotowuja sie na takie swoiste swieto, "4th of July", czyli Dzien Niepodleglosci, 4-go Lipca, polaczone z popularnymi juz piknikami i ogroma iloscia obrzymich pokazow 'fireworks', czyli fajerwerkow. Oby tylko obylo sie bez 'niespodzianek'.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

ona ma depresje on ma dlugi - stad ta reakcja ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Moim zdaniem przegięła. jest osobą publiczną, sławną i powinna raczej nazwijmy to przywknąć, czy też pogodzić się z tym że robią jej zdjęcia. Ohydą byłoby gdyby zrobili jej to zdjęcie z ukrycia. ale pan Gabor raczej się nie ukrywał. tak się biedaczka przejęła że aż wymagała opieki lekarskiej. bla bla bla histeryczka i tyle. (zwykle nie jestem tak zgryźliwa ale na osobę pani Edyty jestem uczulona - tak więc przepraszam za mało wyważony post) :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Osoba publiczna to jej wolno heh. I tak jej gowno zrobia :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

:D ...jak to mówi jeden z łomżyńskich mechaników...... "Samochodów na F nie dotykam - Fiatów, Fordów i Francuzów!"

...ale tak abstrahujac... coś w tym jest.... :D ...wystarczy przejrzeć forum powyższego klubu :)

użytkownik usunięty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

kolumb masz rację. Postaram sie zmazać plamę następnym razem. A teraz pozdrawiam wszyskie Edyty poza Edytą Górniak. Ciebie tez pozdrawiam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Maraton pływacki jest imprezą wymagającą specjalistycznego zabezpieczenia: minimum 2 płetwonurków ze specjalistycznym sprzętem, lekarza, ratownika dla każdego uczestnika. Wymaga to sprzętu w postaci: kajaków, łodzi, łodzi motorowych wraz wykwalifikowanymi sternikami. Do łodzi trzeba kupić paliwo. Lekarz, płetwonurkowie, wraz z starszym ratownikiem(kierownik zabezpieczenia) odpowiedzialnym za zabezpieczenie powinni znajdować się na łodzi motorowej Tak stanowią przepisy. Impreza jest jednodniowa, ale nie mogą w niej wystartować pierwsi chętni z brzega, bo po prostu nie wytrzymają wysiłku na tej na długości i często temperatury wody. Wiele osób stawia sobie za cel w ciągu roku, że osiągnie taki poziom poprzez trening rekreacyjny jednak nie udaje się to wszystkim. W efekcie startuje około 20 uczestników. Ludzi startujący w niej zajmują się to formą rekreacji przez cały rok, jest ona przdłużeniem rekreacyjnych imprez pływackich i szkolenia rekreacyjnego oraz ratowniczego na basenach Łomży, Zambrowa i Kolna. Impreza wprawdzie jest jednodniowa ale przygotowuje się do niej o wiele więcej uczestników przez cały rok.
Nigdy w tej imprezie nie startowało kilku uczestników.
Specyfika tej imprezy pociąga pewne koszty, są one znacznie większe niż dotacja z UM. Wspomagają jej organizację sympatycy. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Świadczą o tym tłumy kibiców które od lat wiernie ustawiają się na trasie maratonu często mimo złej pogody oraz na mecie przy plaży.
Impreza nawiązuje do tradycji zapoczątkowanych po 1890 r. przez Łomżyńskie Towarzystwo Wioślarskie, ktore wzorowało się na Warszawskim Towarzystwie Warszawskim i było wraz z nim prekursorem krzewienia nowoczesnej kultury fizycznej na ziemiach polskich. Impreza bardzo uatrakcyjnia czas wakacyjny sympatykom pływania oraz wszystkim ciekawym takiej atrakcji. Jest transmitowana corocznie w telewizji lokalnej I w TV Białystok oraz lokalnych radiach i w radiu regionalnym z Białegostoku. Cieszy się dużą oglądalnością i jest bardzo dobrą promocją miasta. Sądzę, że Łomża jest godna do posiadania takiej imprezy, a środki przekazywane na nią nie są aż takie wielkie w stosunku do faktycznie poniesionych. Łomża nie powina być gorsza od Augustowa, Ełku, OLecka i inych mniejszych miast w regionie, które promują się organizując po kilka takich imprez w sezonie i są one jednym z najważniejszych imprez np. "Augustowskiego Lata".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Impreza jest jak najbardziej udaną i jest to bardzo specyficzna impreza. Nigdy nie spotkałem sie z oceną imprezy, że jest marna zwrotne informacje świadcvzyły zawsze ojej efektywności i zachęcały organizatorów do jej już wieloletniegoorganizowania. Ma ogromny sens . To, że nie wszyscy kończą świiadczy o potrzebie specjalnych dyspozycji do udziału w niej. Czyni to ją przez jescze bardziej atrakcyjną dla kibiców i uczestników. Tłumy zainteresowanych najlepiej świadczą o potrzebie jej kontynacji i rozwijania.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

Fajnie by było gdybyśmy mieli na narwi klub wiślarski lub kajakowy z prawdziwego zdarzenia.Może na Olimpiade by ktoś wtedy pojechał z Łomży :-)

Pozdrawiam

rbaginsk -allegro.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda Prywatyzacji PKS..

A może poprostu brakuje naszej starówce klimatu. Skutecznie zniszczono wizerukek dziwnymi budowlami pomiędzy starymi domami. Dlaczego pozwolono na takie budowle? Galeria Jednej Fotografii miło popatrzeć, a dalej galerie niejednych sukienek , krat itp. Cicho, no chyba że ktoś wypije, ale to najczęściej nie jest przyjemne dla słuchających. Choć przyznam w ogródku piwnym słuchałem muzyki, miło, chcialo się pić i słuchać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org