wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczyński to ****?

szyba===wypadek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

wypadek -> krew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

Zastanówcie się nad jednym: każdy kto ma dom poza Łomżą, czy to jest Piątnica czy Konarzyce, dostaje rejesrację BLM. Tam nie mieszkają kierowcy, którzy tak jak większość mieszkańców Kolna czy Zambrowa odwiedza Łomżę we wtorki i piątki.

Ja sama przeprowadziłam się do Piątnicy jakiś czas temu i dopóki nie było rejestracji BLM nikt nie oceniał mojej jazdy pod kątem zamieszkiwania w mieście czy 'na wiosce'.

Kilka tygodni temu pojechałam z mym dziecięciem do Domaxu i niestety musiałam postawić na parkingu pod Biedronką. Wychodzę i oczywiście jestem zastawiona, akurat była wysoka temperatura i nic tylko czekać na gamonia aż łaskawie przyjdzie i odjedzie. Gamoń na blachach BL, ja na BLM. Koleś wychodzi po kilku minutach z Biedronki i na komentarz dotyczący jego umiejętności za kierownicą i logicznego myślenia odpowiada 'a skąd miałem wiedzieć że pani jest z dzieckiem...'. Brawo po raz pierwszy! Towarzyszka jego, dziewczę dwadzieścia kilka lat mówi do niego: 'Patrz, to nawet nie są łomżyńskie blachy", po czym się uśmiecha. Brawo po raz drugi! Nie dość, że idioci mnie zastawiają, to nie mam prawa się czepiać, bo nie jestem zameldowana w Łomży.

I ta historia pokazuje przykrą prawdę, że zamiast zastanowić się nad swoją jazdą i umiejętnościami za kółkiem, wystarczy walnąć tekstem o innych blachach i poczuć się wybrańcem losu... Żenada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

No wiesz, niektórzy nigdy nie wyprowadzą się poza Łomżę, właśnie dlatego, że będzie na nich ciążyło brzemię BLM więc wolą pozostać BL-kami ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

Marzenie ciętej głowy - budowa Reala w Łomży ;)

lucyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

mucha - latanie

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

Nie !! Zostały jakieś tam wybrane cudy ale czegoś innego i ktoś juz pisał o tym na forum ! Ale teraz są wybierany Cudy natury i startuje tam Puszcze Białowieska !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

po co w tej resjestracji tyle dokładnych danych?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

Zdrowy rozsądek nakazywałby umieszczanie ogłoszeń chociażby w sprawie pracy w godzinach rannych a nie w godzinach poobiadowych. Selekcja ogłoszeń dla znajomych nie musi chyba trwać aż tak długo, prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

kkaska007 ehhh te zycie jest trudne jeszcze my sami sobie je jeszcze bardziej utrudniamy... 'ludzie przeciwko ludziom'

forum- wiedza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński to ****?

a bylo wybierane 7 cudów swiata ale terazniejszych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org