środa, 26 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Sztafeta Prefbetu z medalem Mistrzostw Polski

Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4x400 wywalczyli zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Kamil Bugnacki, Michał Wądołowski, Jakub Strzelczyk i Sebastian Gbur na zawody we Wrocławiu pojechali z ósmym (ostatnim) wynikiem, ale jak podkreśla Andrzej Korytkowski, trener i prezes klubu „po raz kolejny zawodnicy z nad Narwi pokazali, że nie interesuje ich statystyka tylko podjęli walkę i dzięki temu mogą się cieszyć z medalu Mistrzostw Polski.

Kamil Bugnacki, Michał Wądołowski, Jakub Strzelczyk i Sebastian Gbur brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4x400 wraz z Andrzejem Korytkowski.
Kamil Bugnacki, Michał Wądołowski, Jakub Strzelczyk i Sebastian Gbur brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4x400 wraz z Andrzejem Korytkowski.

- Nikt z  chłopców nie zwiódł – chwali zawodników Korytkowski. - Każdy pobiegł na miarę możliwości. Duży wkład w ten medal miał Kamil Bugnacki, który biegnąc na drugiej zmianie z 7. miejsca wyprowadził naszą sztafetę na 4. lokatę, co dawało nadzieję na medal. Na trzeciej zmianie Michał Wądołowski utrzymał bliski kontakt ze SKRĄ WARSZAWA, a biegnący na ostatniej zmianie Jakub Strzelczyk już po 160 metrach wyprzedził zawodnika ze stolicy i z bezpieczną przewagą doprowadził sztafetę Prefbetu na trzecim miejscu zapewniając brązowy medal Mistrzostw Polski.

Skład brązowej sztafety:
Kamil Bugnacki  (APLO Łomża -tr. Korytkowski Andrzej)
Michał Wądołowski(APLO Łomża – tr. Korytkowski Andrzej)
Jakub Strzelczyk(PG 2 Grajewo – tr. Dąbkowski Przemysław)
Sebastian Gbur ( IV LO Białystok- tr. Mydlarz Sebastian)

cz
pt, 18 lipca 2014 08:23
Data ostatniej edycji: 2014-07-18 08:27:12

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0