wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@

Mamy medalistów na igrzyskach

mm so, 02 września 2006 12:05

Ogromnym sukcesem zakończył sie występ łomżyńskich lekkoatletów w X Ogólnopolskich Igrzyskach LZS. Najlepszą zawodniczką igrzysk okazała się Magdalena Stankiewicz z Prefbet Śniadowo zdobywając 3 złote (400, 800, 4x400m). W klasyfikacji medalowej klub „PREFBET” Śniadowo znalazł się na 3 miejscu, a „NAREW” Łomża na 8 pozycji.

Zawody biegowe z cyklu VI Grand Prix Łomża 2006

mm pon, 22 maja 2006 09:20

Wczoraj na terenie sportowo rekreacyjnym SM " Perspektywa" odbyły się zawody biegowe zaliczane do cyklu VI Grand Prix Łomża 2006 Ogólnie wystartowało ponad 300 zawodników we wszystkich biegach.

Zaproszenie na VIII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka

mm śr, 05 kwietnia 2006 15:50

Miejsce i termin: Grajewo 13.05.2006 r. godz. 10.00 (sobota) parking przed Urzędem Miasta przy ul. Mickiewicza.

Łomżyński Klub Biegowy najlepszy w Polsce!

mm pon, 27 marca 2006 13:14

W niedzielę 26 marca w Warszawie odbył się największy w Polsce Półmaraton liczący 21km. Do startu stanęło 1200 biegaczy z 18 państw, wśród nich ekipa z Łomży. Półmaraton ukończyło 1066 osób. Zwycięzcami I Półmaratonu Warszawskiego zostali Michael Koronei (KEN) z czasem 1:04:12 oraz Małgorzata Jamróz KS Warszawianka) z czasem 1:14:37.

Sukcesy łomżyńskich biegaczy

cz nie, 15 stycznia 2006 22:22

Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Biegowego zajęli drużynowo pierwsze miejsce w XXIII Biegu Chomiczówki. Dystans 15 km najszybciej z łomżan pokonał Przemysław Dąbkowski z czasem 51 minut i 56 sekund, który w klasyfikacji indywidualnej zajął szóste miejsce. Bardzo dobrze zaprezentował się także jego klubowy kolega Edward Terebun, który w I Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5 km zajął trzecie miejsce.

Biegacze opanowali Łomżę

cz pon, 18 kwietnia 2005 15:14

Paweł Grygo i Justyna Kijek z Łomży oraz Marek Pułtork z Olecka i Kazimierz Szczerbiński z Polic w kategorii niepełnosprawnych to najlepsi zawodnicy XXI Biegu MULTIMEDIA POLSKA. Bieg na dystansie 10 km. rozegrano w niedzielę w ramach V Grand Prix Łomża 2005 – największej cyklicznej imprezy biegowej w mieście. Jej organizatorem jest Łomżyński Klub Biegowy. Bieg główny ukończyło 88 zawodników. Wcześniej na krótsze trasy - od 625 do 2500 metrów - wybiegło 500 dzieci ze szkół z całego regionu.

Biegaj razem z nimi...

cz cz, 14 kwietnia 2005 23:07

W najbliższą niedziele na osiedlu SM Perspektywa zastanie zainaugurowane V Grand Prix Łomża 2005. To organizowany przez Łomżyński Klub Biegowy cykl trzech imprez biegowych rozgrywanych na terenie SM Perspektywa 17 kwietnia, 22 maja i 26 czerwca. W tę niedzielę odbędzie się XXI Bieg MULTIMEDIA POLSKA

Nowy sezon w biegach rozpoczęty.

mm pon, 17 stycznia 2005 12:03

16 stycznia w Warszawie odbyły się pierwsze w 2005 roku zawody biegowe - XXII Bieg Chomiczówki. Na starcie 15km trasy, stawiło się ponad 450 zawodników z całwj Polski. Zwyciężył Adam Dobrzyński z Katowic z czasem 45 minut i 54 sekund Na lini startu nie zabrakło zawodników z Łomżyńskiego Klubu Biegowego, którzy ukończyli bieg na bardzo dobrych pozycjach.

Wyniki z 04.09.2004 V Bieg z cyklu IV Grand Prix Łomża 2004

mm pon, 06 września 2004 08:08

Bieg na dystansie 10km najszybciej pokonał Jacek Gardener z Warszawy (00:33:34) ustanawiając nowy rekord trasy.

Wyniki VIII Maratonu Pływackiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

cz pon, 09 sierpnia 2004 21:56

Maraton odbył się na rasie długości 7, 5 km z wioski Siemień Kolonia do plaży miejskiej w Łomzy. Wystartowało 17 zawodników a ukończyło 16. Na mecie kolejność była następująca: 1. Rybicki Radosław - Łomża, ratownik WOPR (II miejsce w VI i w VII maratonie). 2. Jaworowski Tomasz - Szczuczyn, młodszy ratownik (III miejsce w VII maratonie). 3. Rodak Marcin - Kolno, mlodszy ratownik.

V POLONIJNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ im. Jana Stypuły ŁOMŻA 2004

cz, 10 czerwca 2004 16:40

W Łomży w dniach 2 - 4 VI 2004 r. na sali gimnastycznej SP nr 10 rozegrany został turniej minikoszykówki chłopców. W zawodach brało udział sześć zespołów z zagranicy i jeden zespół z Polski.

„BIEGAJ DLA ZDROWIA” pod takim hasłem rozpoczynamy IV Grand Prix Łomża 2004.

mm nie, 09 maja 2004 09:43

Impreza odbędzie się 16 maja 2004 o godz. 1200 przy Szkole Podstawowej nr.9 MULTIMEDIA Polska oraz Łomżyński Klub Biegowy przygotowały wiele atrakcyjnych nagród do rozlosowania w śród wszystkich uczestników biegów, szczególnie jednak chcą wyróżnić najmłodszego i najstarszego zawodnika, najliczniej startującą rodzinę oraz rodzinę, w której biega mama, tata i dziecko.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Łomży Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych

cz nie, 28 marca 2004 21:48

Zawody zorganizował Łomżyński Szkolny Związek Sportowy i były one eliminacją do Mistrzostw Grupy Zachodniej, które odbęda się w Turośli.

Biegaj dla zdrowia

cz so, 27 marca 2004 15:22

Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Zarząd Wojewódzki w Łomży i Łomżyński Klub Biegowy wznawiają zajęcia biegowe po przerwie zimowej i zapraszają wszystkich chętnych do systematycznego biegania.

BIEGAJ RAZEM Z NAMI

mm cz, 25 marca 2004 10:52

Łomżyński Klub Biegowy został założony w listopadzie 2002r. Celem, jaki przyświecał założycielom, była popularyzacja masowych biegów jako zdrowego stylu życia oraz wdrażanie dzieci i młodzieży do aktywnego uprawiania sportu. Jak twierdzi Mieczysław Borowy, prezes Zarządu Głównego TKKF, „systematyczne bieganie – jako forma rekreacji – jest uniwersalnym sposobem na przedłużenie sprawności fizycznej i dłuższe życie. Zaletą tej formy ruchu jest to, że można ją uprawiać niemal w każdych warunkach. Miejscem do biegania mogą być nie tylko stadiony, ale również parki, łąki, lasy, osiedlowe uliczki... Biegać mogą wszyscy – niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej.”