niedziela, 23 kwietnia 2017 napisz DONOS@

Łomżyńscy karatecy powrócili z Tokio

A. Kaczyńska i zespół Łomży
cz, 29 kwietnia 2010 16:06

Trójka zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate oraz Anna Kaczyńska wychowanka klubu, dziś zawodniczka Zambrowskiego Klub Karate Kyokushin, powróciła z odbywających się w miniony weekend w Tokio Mistrzostwu Świata Karate Kyokushin. Bardzo udany start na tych mistrzostwach zaliczyła Anna Kaczyńska zdobywając wicemistrzostwo świata w kategorii ciężkiej seniorek. Zawodnicy ŁKK medali nie zdobyli, ale Dariusz Syrnicki trener i prezes klubu, nie kryje satysfakcji z ich udziału w tej imprezie.


Kaczyńska wicemistrzynią świata

Anna Kaczyńska
wt, 27 kwietnia 2010 08:04

Anna Kaczyńska, wychowanka Łomżyńskiego Klubu Karate, wywalczyła srebrny medal podczas odbywających się w weekend w Tokio Mistrzostw Świata Kyokushin Karate. To najbardziej prestiżowa impreza sportowa w kyokushin karate. W tym roku brało udział w niej około 1600 zawodników z 22 krajów.


Przez chmurę wulkanicznego pyłu karatecy z Łomży do Japonii dostają się przez Wiedeń

śr, 21 kwietnia 2010 12:57

Chmura pyłu wydobywająca się przez kilka ostatnich dni z wulkanu Eyjafjoell na Islandii krzyżowała szyki także zawodnikom Łomżyńskiego Klubu Karate zmierzającym na zaczynające się w piątek w Japonii Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin. Ostatecznie aby dotrzeć na czas postanowiono, że odlecą z lotniska w Wiedniu, a nie w Warszawie jak początkowo planowano. Nocą wszyscy busami pojechali do Austrii, skąd około 14. mają odlecieć do Tokio.


Łomżanie wybierają się na Mistrzostwa Świata do Tokio

wt, 13 kwietnia 2010 16:08

Mistrzostwa Świata w karate kyokushin odbywać się będą w Tokio w dniach 24 - 25 kwietnia. Wybiera się na nie także trójka zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate – Aleksandra Zajkowska, Maciej Tercjak i Łukasz Lubiejewski.
W Tokio będzie walczyła także łomżanka Anna Kaczyńska, która od stycznia tego roku reprezentuje Zambrowski Klub Karate Kyokushin.


« · 1 · »
 
S P O N S O R Z Y
W Y J A Z D U :

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0