niedziela, 24 września 2017 napisz DONOS@

VI Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły w piłce nożnej

Termin i miejsce – 30.05.2005 – 5.06.2005 Stadion ŁKS Łomża

Organizatorzy – Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oddział w Łomży, Łomżyński Klub Sportowy i Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Łomża

Uczestnicy turnieju
    1. Średnia Szkoła w Daugavpils (LV) – Dymitrij Kochan
    2. Klub Olimpijczyka „Iskierka” Brześć (BY) – Okrug Ololesia
    3. Wydział Oświaty Sam. Wileńskiego (LT) – Mwiktor Markow
    4. Szkoła Podst. nr 2 w Łomży – Zygmunt Cichocki
    5. Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży – Andrzej Wojtkowski
    6. Szkoła Podst. nr 7 w Łomży I – Artur Żołnierowicz
    7. Szkoła Podst. nr 7 w Łomży II – Artur Żołnierowicz
Grupa A
    1. ŚS w Daugavpils (Łotwa)
    2. KO „Iskierki” Brześć (Białoruś)
    3. WO Samorządu Wileńskiego (Litwa)
    4. SP nr 7 w Łomży II
Grupa B
    1. SP nr 2 w Łomży
    2. SP nr 5 w Łomży
    3. SP nr 7 I w Łomży
Terminarz rozgrywek (31.05.2005, 2.06.2005, 3.06.2005)

Grupa A
    1. SP nr 7 II Łomża - Łotwa 1 : 4
    2. Litwa - Białoruś 6 : 2
    3. SP nr 7 II Łomża - Białoruś 6 : 4
    4. Łotwa - Litwa 3 : 2
    5. SP nr 7 II Łomża - Litwa 5 : 6
    6. Łotwa - Białoruś 8 : 1
Tabela
    1. Łotwa 9 15 : 4
    2. Litwa 6 14 : 10
    3. SP nr 7 II 3 8 : 12
    4. Białoruś 0 7 : 20
Grupa B
    1. SP nr 7 I - SP nr 2 4 : 0
    2. SP nr 5 - SP nr 2 4 : 2
    3. SP nr 7 I - SP nr 5 7 : 1
    4. SP nr 5 - SP nr 2 2 : 1
    5. SP nr 5 - SP nr 7 I 1 : 6
    6. SP nr 2 - SP nr 7 I 1 : 6
Tabela
    1. SP nr 7 I 12 23 : 3
    2. SP nr 5 6 8 : 16
    3. SP nr 2 0 4 : 16
Finał A
    1. Łotwa - SP nr 5 Łomża 3 : 2
    2. Litwa - SP nr 7 I Łomża 3 : 4
    3. Litwa - SP nr 5 Łomża 3 : 3
    4. Łotwa - SP nr 7 Łomża I 7 : 3
Finał B
    1. Białoruś - SP nr 2 2 : 3
    2. SP nr 7 II - Białoruś 8 : 2
    3. SP nr 7 II - SP nr 2 6 : 1
Klasyfikacja końcowa

Drużyny polonijne
    1. Średnia Szkoła Polska w Daugavpils – Dymitryj Kochan
    2. Wydział Oświaty Sam. Wieleńskiego – Wiktor Markow
    3. Klub Olimpijczyka „Iskierka” Brześć – Okrug Ololesia
Drużyny szkół łomżyńskich
    1. Szkoła podstawowa nr 7 w Łomży I - Artur Żołnierowicz
    2. Szkoła podstawowa nr 5 w Łomży - Andrzej Wojtkowski
    3. Szkoła podstawowa nr 7 w Łomży II – Artur Żołnierowicz
    4. Szkoła podstawowa nr 2 w Łomży - Zygmunt Cichocki

Najlepszy zawodnik - Bowszewicz Robert (Litwa)
Najlepszy bramkarz - Łukjańczuk Jegor (Białoruś)
Najlepszy strzelec – Worobiow Siergiej (Łotwa)
cz
pt, 03 czerwca 2005 17:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0