sobota, 10 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Udany weekend łomżyńskich biegaczy

Emil Dobrowolski z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wygrał VI edycję, rozgrywanego pod patronatem Ambasady Wenezueli w Warszawie biegu Praska Dycha. Na linii startu 10-kilometrowej trasy stanęło około dwóch tysięcy biegaczy, a zawodnik łomżyńskiego klubu na przebiegniecie dystansu potrzebował 30 minut i 46 sekund.

Wśród zawodników biegających alejkami Parku Skaryszewskiego było więcej łomżan. Adam Szydlik z Klubu Sportowego „Łomżanie” z czasem 00:36:18  zajął 10 miejsce, a  w  kat. m-30 został sklasyfikowany na drugiej pozycji. Dariusz Szymański (KS „Łomżanie”) linię mety minął jako 24 zawodnik, a w kat. m-50 uplasował się na 3 miejscu. Ostatni z łomżan Jacek Dłużniewski  zajął 55 lokatę z czasem 39:55.