Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Akcja Katolicka Diecezji Łomżyńskiej

Romuald Kozłowski pt, 23 lipca 2004 12:25

„Celem Akcji Katolickiej jest pogłębianie formacji chrześcijańskiej oraz organizowanie bezpośredniej współpracy katolików świeckich z hierarchią kościelną w prowadzeniu misji apostolskiej Kościoła„

Odnowa w Duchu Świętym

cz wt, 24 sierpnia 2004 08:05

W pierwszych wiekach chrześcijaństwa otwieranie się na Ducha Świętego było powszechnym doświadczeniem. Uzdalniało ono do gorliwości świadczenia o fakcie Zmartwychwstania Chrystusa.

Ruch Światło-Życie

cz wt, 10 sierpnia 2004 11:23

Ruch Światło-Życie jest jednym z ruchów odnowy Kościoła, jakie obficie rozwinęły się po Soborze Watykańskim II. Gromadzi on ludzi różnego powołania, wieku i stanu: dzieci, młodzież, dorosłych, kapłanów, zakonników i zakonnice, członków instytutów świeckich oraz rodziny, aby wychowywać dojrzałych chrześcijan i służyć odnowie Kościoła.

Ruch Domowy Kościół

cz cz, 19 sierpnia 2004 15:50

Domowy Kościół jest gałęzią rodzinną Ruchu Światło-Życie realizującą ideał rodziny chrześcijańskiej zmierzającej do pełni życia w Bogu według wskazań Soboru Watykańskiego II poprzez miłość wzajemną małżonków. Ruch ten zaczerpnął tzw. duchowość małżeńską z międzynarodowego ruchu END oraz metody pracy z Ruchu Światło-Życie.

Ruch Rodzin Nazaretańskich

Romuald Kozłowski pt, 23 lipca 2004 12:38

Katolickie Stowarzyszenie „CIVITAS CHRISTIANA”

Romuald Kozłowski pt, 23 lipca 2004 12:42

Ruch Focolari - DZIEŁO MARYI

Romuald Kozłowski pt, 23 lipca 2004 12:48

Przesłanie Ruchu Focolari jest bardzo proste(...) Od 2000 lat Jezus domaga się od wszystkich swoich naśladowców, by postawili Boga na pierwszym miejscu: Jego uczniem może być tylko ten, kto dla Niego gotów jest pozostawić wszystko; każdy z nas, jeśli chce być chrześcijaninem, powinien to zrobić. Poza tym Jezus oczekuje od wszystkich swoich uczniów miłości wzajemnej: to nie wielkie dzieła, nie wiedza, nie cuda wyróżniają nas, chrześcijan. Jedynie dzięki miłości wzajemnej świat uwierzy.” Chiara Lubich

Wspólnota Przymierza

Romuald Kozłowski pt, 23 lipca 2004 12:51

Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 10:52

Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa modlą się, aby w Polsce zakrólował Chrystus poprzez Intronizację Jego Najświętszego Serca w naszych sercach, rodzinach, parafiach, w diecezji, w naszym państwie.

Domowe Grupy Modlitewne "Betania”

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 11:02

Grupy modlitewne „Betania” to sieć małych grup, które spotykają się w mieszkaniach. Jezus jest obecny w „Betanii” w darze pokoju, miłości, komunii duchowej tych, których łączy Sobą. Daje poczucie bliskości. Oddychamy Jego Obecnością i niesiemy ją w życie i działalność apostolską.

Rodzina Radia Maryja

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 11:21

Koło zajmuje się wspieraniem modlitewnym, materialnym oraz duchowym dzieła, jakim jest Radio Maryja a także wielu innych dzieł powstających z jego inicjatywy.

Ruch Trzeźwości im. Św. Maksymiliana Kolbego w Łomży

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 11:12

Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 11:08

Stowarzyszenie jest organizacją skupiającą lekarzy, którzy akceptują naukę Kościoła i starają się żyć według wskazań Kościoła. Punktem podstawowym stowarzyszenia jest przyjęcie fundamentalnej zasady etyki i deontologii lekarskiej dotyczącej obowiązku lekarza ochrony życia ludzkiego od jego poczęcia do naturalnej śmierci.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 11:07

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej zostało erygowane dnia 30.09.1993 r. dekretem Biskupa łomżyńskiego Juliusza Paetza. Zasadniczym celem Stowarzyszenia jest kształtowanie dojrzałych chrześcijan oraz aktywne uczestnictwo we wspólnocie i misji Kościoła przez upowszechnianie katolickich wartości i zasad we wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza społecznego i kulturalnego.

Katolickie Stowarzyszenie „Pokój i Dobro”

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 11:05

Katolickie Stowarzyszenie "Pokój i Dobro" w Diecezji Łomżyńskiej zostało erygowane dnia l czerwca 1989 r. przez Biskupa łomżyńskiego Juliusza Paetza. Celem Stowarzyszenia - określonym przez jego statut - jest kształtowanie, zgodnie z zasadami głoszonymi przez Kościół Katolicki, indywidualnych i społecznych postaw katolików świeckich dla upowszechnienia ich zaangażowania w życie diecezji, społeczeństwa i narodu.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Łomżyńskiej

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 11:03

Stowarzyszenie zostało erygowane 14. X. 1992 r. dekretem biskupa łomżyńskiego Juliusza Peatza w duchu nadziei i zaufania, aby inicjatywa zespołowego apostolstwa stanowiła „znak wspólnoty i jedności Kościoła w Chrystusie” (DA, n.18) - zgodnie z nauka Vaticanum II.

Ruch Pomocników Maryi Matki Kościoła

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 10:54

Zapoczątkowany przez Ks. Kard. Prymasa Stefana Wyszyńskiego dnia 26 sierpnia 1969 r. w Bazylice Jasnogórskiej, wezwaniem wszystkich ludzi dobrej woli do włączenia się w dzieło pomocników Matki Kościoła.

Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Fidelisa w Łomży

Romuald Kozłowski wt, 24 sierpnia 2004 10:33

Szkoła Nowej Ewangelizacji (SNE) w Łomży im. św.Fidelisa powstała w 1999 r. Jest jedną z wielu podobnych wspólnot na terenie Polski. Jednak początek swój wszystkie biorą od pierwszej SNE powstałej we Włoszech.

« · 1 · 2 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę