poniedziałek, 24 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
tekst płatny

Nowe przedszkole dla dzieci niepełnosprawnych MOTYLEK

Jeśli jesteś rodzicem a Twoje dziecko potrzebuje troskliwej opieki i intensywnych oddziaływań terapeutycznych, zapraszamy od września 2016 do przedszkola „Motylek”. Dlatego jeśli zależy ci na tym, by twoje dziecko rozwijało się w optymalnych warunkach i jak najbardziej efektywnie spędzało czas w przedszkolu – dzwoń już teraz, bo decyduje kolejność zgłoszeń!

Motylek to przyjazne miejsce dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych, w wieku 2,5 do 8 lat, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Opieką otaczamy:
-dzieci z niepełnosprawnością ruchową
-dzieci z niepełnosprawnością intelektualną
-dzieci z zaburzeniami ze spectrum autyzmu
-dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną
-dzieci z zespołami genetycznymi.
Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę oraz zajęcia ze specjalistami: oligofrenopedagogiem, psychologiem, logopedą, fizjoterapeutą, instruktorem dogoterapii, Terapeutą Integracji Sensorycznej i muzykoterapeutą oraz istnieje możliwość skorzystania z Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, NDT Bobath. 
Motylek  to nowa i  specjalistyczna placówka z bogatym programem zajęć terapeutycznymi. Gwarantujemy miłą i profesjonalną atmosferę, bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczne, bezpieczny i odpowiednio przystosowany plac zabaw dla dzieci oraz  opiekę nad dziećmi w godzinach 6:30 – 17:00.
Przedszkole „Motylek” powstaje po to, by stworzyć warunki terapeutyczne, wychowawcze i opiekuńcze zapewniające wspomaganie oraz ukierunkowanie rozwoju dzieci z niepełnosprawnością zgodnie z ich wrodzonym potencjałem. Pragniemy wyrównywać i kompensować deficyty rozwojowe dzieci wymagających specjalnej organizacji nauki oraz specjalistycznych metod pracy.
Poza tym będzie przyjaźnie i bezpiecznie, dzięki zainstalowaniu monitoringu z dostępem dla rodziców.
Osobą prowadzącym Przedszkole Niepubliczne „MOTYLEK”  będzie Dorota Zwierzyńska Prezes Fundacji DR OTIS, która od 2014 roku prowadzi Przedszkole Niepubliczne „NUTKA” , które cały czas prężnie się rozwija. Warto nadmienić, iż w 2015 roku został otwarty Punkt Przedszkolny „ISKIERKA” w Ostrołęce i Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnosprawnością Sprzężoną w Łomży.
Serdecznie zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego „MOTYLEK”, który jest doskonałym wyborem i zapewni wielospecjalistyczną opiekę dla dzieci niepełnosprawnych.

Wszelkie informacje dotyczące szczegółów zajęć, programów edukacyjnych i terapeutycznych, można uzyskać u Doroty i Roberta Zwierzyńskich: 
Fundacja DR OTIS 
Tel 606741343 
Email: drotis.lomza@gmail.com
www.facebook.com/drotisfundacja

cz
pt, 17 czerwca 2016 14:12

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0