Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Podsumowanie „Akcji alkohol i narkotyki”

391 kierowców przebadanych na zawartość alkoholu i innych środków odurzających w organizmie to wynik piątkowej akcji łomżyńskiej drogówki.

 

Podczas piątkowej „Akcji alkohol i narkotyki” zorganizowanej przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zostało przebadanych 391 kierowców. Akcja trwała od 6.00 do 22.00 na terenie całego miasta. Policjanci z łomżyńskiej drogówki kontrolowali stan trzeźwości poruszających się po naszych drogach kierowców. Można powiedzieć, że wyniki akcji napawają optymizmem. Tylko jeden z prawie 200 skontrolowanych kierowców prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. 24 – larek z Łomży miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Policjanci nie ujawnili kierujących pod wpływem innych środków odurzających.

 

Ruch Drogowy
pon, 30 stycznia 2012 13:39
Data ostatniej edycji: pt, 01 lutego 2013 15:07:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę