niedziela, 24 września 2017 napisz DONOS@

Panie nie płacą... w granicach Łomży

W Dzień Kobiet wszystkie panie w Łomży autobusami komunikacji miejskiej będą mogły jeździć za darmo. Zwolnienie z konieczności kupienia biletu dotyczy jednak tylko i wyłącznie linii w granicach administracyjnych miasta. To jednak nie jedyna atrakcja na Dzień Kobiet w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji. Przez trzy godziny po Łomży ma jeździć jeździł wiosennie przystrojony autobus linii nr 10, w którym będzie można posłuchać najpiękniejszych strof o płci pięknej.

Zarządzenie zwalniające Panie z obowiązku kupienia biletów w Dzień Kobiet wydał prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. To już kilkuletnia tradycja w mieście. 
- Jest to szczególny dzień w roku. Wszyscy wiemy, ile Panie wnoszą do naszego codziennego życia. Chciałbym, aby tego dnia mieszkanki Łomży poczuły się wyjątkowo, wygodnie i bezpiecznie podróżowały po mieście – przekazuje Grzegorz Daniluk słowa prezydent Chrzanowski, który miał zachęcać łomżanki do korzystania jutro z bezpłatnych przejazdów autobusami MPK.
Kolejną niespodzianką dla Pań przygotowana przez MPK we współpracy ze Stowarzyszeniem Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ja i Ty” oraz Miejską Biblioteką Publiczną będzie mobilny poranek literacki „o kobietach i dla kobiet”. Od 11.00 do 14.00 w autobusie linii Nr 10, o numerze bocznym 212 będzie można posłuchać najpiękniejszych strof o płci pięknej. 
Autobus wiosennie przystrojony już czeka na jutrzejsze święto – przekazują pracownicy miejskiej firmy do słuchania poezji zapraszają nie tylko Panie.

170921112648.gif
cz
wt, 07 marca 2017 15:39
Data ostatniej edycji: 2017-03-07 15:40:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0