czwartek, 21 września 2017 napisz DONOS@

Niewiadomski z Łomży w zarządzie PTE „Nowy Świat” w Warszawie

Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Pana Krzysztofa Niewiadomskiego na stanowisko Członka Zarządu Pracowniczego Towarzystwa Emerytalnego „Nowy Świat” S.A. To fragment komunikatu KNF z wtorku 20. grudnia. Krzysztof Niewiadomski to mieszkaniec Łomży, a PTE „Nowy Świat” jest spółką córką PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Krzysztof Niewiadomski
Krzysztof Niewiadomski

Krzysztof Niewiadomski ukończył studia pedagogiczne i prawnicze. Pracował w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży, a po likwidacji województwa został kierownikiem łomżyńskiego biura Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Później m.in. był zastępcą burmistrza w Jedwabnem, doradcą wiceministra MSWiA Jarosława Zielińskiego oraz zastępcą dyrektora ds. służb mundurowych Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Białymstoku. 

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna to jeden z koncernów wchodzących w skład największej grupy energetycznej w kraju – Polskiej Grupy Energetycznej. Przedmiotem działalności spółki jest wydobywanie węgla brunatnego oraz wytwarzanie energii elektrycznej i ciepła. Spółka PGE GiEK S.A. składa się z centrali i 12 oddziałów, zlokalizowanych na terenie dziewięciu województw. Są to kopalnie węgla brunatnego, elektrownie konwencjonalne oraz elektrociepłownie. Centrala spółki znajduje się w Bełchatowie.

cz
cz, 22 grudnia 2016 08:45
Data ostatniej edycji: 2016-12-22 16:44:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0