poniedziałek, 01 maja 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Fabiański szefem Rady Nadzorczej MPWiK

Na pierwszym posiedzeniu nowej Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Łomży, rozpoczętym w środę o godz. 10 w siedzibie miejskiej spółki przy ul. Zjazd, członkowie RN MPWiK nowym przewodniczącym wybrali mecenasa Remigiusza Fabiańskiego z Łomży. - Nie przewidujemy zmian personalnych, jeśli chodzi o osoby zarządzające spółką miejską – powiedział nam w przerwie zebrania przewodniczący RN MPWiK Remigiusz Fabiański. - Zarząd jest prawnie funkcjonującym organem.

Przypomnijmy, że 21. czerwca prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski powołał czterech „swoich” członków do Rady Nadzorczej MPWiK na 3-letnią kadencję. Są to prawnicy: Remigiusz Fabiański, Adam Robert Wiński, Arkadiusz Jabłoński i Maciej Lewandowski. Ponadto w nowej Radzie Nadzorczej zasiadają dwaj przedstawiciele załogi MPWiK: Janusz Wszeborowski i Karol Miśkiewicz.

Pierwsze posiedzenie nowej Rady Nadzorczej MPWiK zostało przerwane do 21. lipca. Na wniosek przewodniczącego RN, zarząd MPWiK ma przygotować dokumentację projektu remontu oczyszczalni i kosztorys oraz uzasadnienie, w jakich okolicznościach i dlaczego Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska odrzucił wniosek o dofinansowanie łomżyńskiego MPWiK. 

Mirosław R. Derewońko

cz
śr, 13 lipca 2016 13:54
Data ostatniej edycji: 2016-07-13 14:12:19

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0