niedziela, 23 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

„Łomżing to stan umysłu”

Pod tym hasłem ma przebiegać letnia akcja reklamowa marki piwnej Łomża, która obecnie należy do koncernu Van Pur.
- W mediach dominuje wizerunek prostego, pozbawionego emocji mężczyzny. Tymczasem faceci są wyjątkowi i nietuzinkowi – podkreśla Magdalena Rzepka, marketing manager koncernu Van Pur wyjaśniają założenia akcji „Łomżing to stan umysłu”.

Jak przekazuje - Łomża chce udowodnić, że każdy mężczyzna ma swój, oryginalny i niepowtarzalny świat. Ma pasję, a do życia podchodzi z dystansem. W końcu męskość to stan umysłu – podkreśla zaznaczając, że w kampanii nie zabraknie dobrego humoru. 
Dlatego by pokazać wyjątkowy świat mężczyzn, zaproszono kilku znanych youtuberów: autorów kanału 5 sposobów na, Cyber Mariana, Poszukiwacza i Ravgora, którzy w zabawnych filmach przedstawiają swój męski świat i podejście do „łomżingu”. Uzupełnieniem akcji ma być cykl wydarzeń realizowanych w Warszawie, na Helu, w Gdańsku i w Międzyzdrojach, gdzie powstaną tzw. strefy faceta, które jak zapowiadają organizatorzy udostępnią moc atrakcji dla prawdziwych mężczyzn. 

Łomży na szlaku Łomży nie ma. Być może dlatego, że u nas hasło „Łomżing to stan umysłu” może się zupełnie inaczej kojarzyć...

cz
śr, 08 czerwca 2016 14:02

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0