sobota, 19 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Czołówka uno ze scanią

Dwie ranne osoby i doszczętnie rozbity samochód to bilans zderzenia osobowego fiata z ciężarową scanią. Do czołówki doszło na całkowicie białej drodze w pobliżu miejscowości Dmochy Glinki. Aby przetransportować rannego pasażera uno do szpitala niezbędna okazała się interwencja lotniczego pogotowia ratunkowego.
Synoptycy ostrzegają, że taka jak dziś pogoda, a co za tym idzie bardzo trudne warunki jazdy, utrzymają się do piątkowego wieczoru. W tym czasie przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane wiatrem o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h oraz porywami wiatru do 60 km/h.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Wypadek wydarzył się we wtorek wczesnym popołudniem na drodze Wysokie Mazowieckie – Czyżew. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że  kierujący fiatem 35-letni mężczyzna, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w ciężarową scanię jadącą z przeciwka. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca uno, który doznał złamania nogi, oraz podróżujący z nim 69-letni pasażer. Te z obrażeniami głowy śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Białymstoku. 
Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają teraz wysokomazowieccy policjanci.

cz
śr, 29 stycznia 2014 14:45
Data ostatniej edycji: 2014-01-29 14:51:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0