sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy ulice będą odśnieżane?

Bo śniegu na ulicach na grubo aż nosi na boki. Żadnej odśnieżarki nie widziałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ulice będą odśnieżane?

Trzeba dobrze odśnieżyć szyby. Wtedy lepiej widac...
;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ulice będą odśnieżane?

Miasto nie ma sprzętu do takiej akcji,myśleli że zimy nie będzie.przecież jest tak ostatnio lansowane ocieplenie klimatu (może jednak to plotka z tym ociepleniem?) widziałem tylko dwa traktorki ,jechały wolno także im trochę zejdzie,może do wiosny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ulice będą odśnieżane?

Przed chwilą jechałem z fadomu do szpitala.Miejscami był widoczny nawet czarny asfalt.Nie jest źle na obecną godzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ulice będą odśnieżane?



---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ulice będą odśnieżane?

Jeden traktor na Łomżę wystarczy. Do wiosny się wyrobi. Bardzo ciekawa fotka. Pozdrawiam fotografa.

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ulice będą odśnieżane?

Drogi są po prostu nieprzejezdne.
MPGKIM ma kilka pojazdów na których można zamontować pługi i solarki. W takiej sytuacji jak w ostatnich dniach powinny jeździć 24h a tymczasem przed moim domem są takie zaspy, że nie można się dołaczyć do ruchu. Gdybym ja zostawił taką ilośc na chodniku do straż miejska by zaraz pisała mandaty.
Gdzi jest sól?
Tylko niech mi nikt nie pisze, że jest za zimno na sól, bo wczoraj na DK8 przy tej samej temp ktorą miałem w Łomży jechałem po czarnym, wysolonym asfalcie.

Ja się pytam gdzie są moje, podatnika, pieniądze?

Może poszły np. na wypłaty dla zarządu nowej spółki wydzielonej z MPGKIM czyli ZGO?

Panowie Chrzanowski i Garlicki; ludzie się patrzą na Was i nerwy im puszczają. Jurgiel się na Was wypnie i skończycie swoją karierę figurantów politycznych w towarzystwie śledczych z CBA i prokuratorów.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org