sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pytanie do wszystkich...???

Czy macie tak, że ,, Pierwsze dni i tygodnie stycznia przeważnie obfitują w postanowienia zmian jakie chcemy dokonać . Obiecujemy sobie , że w tym roku będziemy ....bardziej dbali o siebie, schudniemy, więcej lub mniej pracowali, podróżowali , rzucimy palenie papierosów.....itd, itd... I jak to zwykle bywa, większość tych postanowień nie dotrzymujemy...

Dlaczego ? Może dlatego, że część z nich powstaje z naszego poczucia winy, może z braku wiary w siebie. Może uważamy , że inni lub samo życie nam nie pozwala na realizację naszych celów.\"

Mam coś dla Was, od nowego roku prowadzę w Łomży warsztaty rozwoju osobistego połączonego z malowaniem intuicyjnym - Vedic Art, które \"są doskonałym miejscem na dostrzeżenie swojego życia , swoich celów i swoich marzeń . Czy są moje , czy nadal są dla mnie ważne ? Czy mają dla mnie sens ? Co mi przeszkadza, że mi nie wychodzi , nie udaje się ? Jakie mam przekonania o sobie , o życiu , o świecie ?

Mając taką wiedzę , za pomocą farb i pędzla przemalowujemy niepowodzenia, żale , biedy , traumy, na możliwości , obfitość i kreatywność w każdej dziedzinie życia.... \"

http://va-vedicart.blogspot.com/2017/01/rozbudz-swoja-kreatywnosc.html

Zapraszam do kontaktu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org