wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca w Libra-Print

Ostatnio dość często pojawia się ogłoszenie o prace z tej firmy,czy może ktoś wyrazić opinie jakie są warunki, zarobki i ogólnie jak tam jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

znaczy, że się firma rozrasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Zatrudniał ktoś Feniksa504 ? Uczciwy? Pracowity? Zdrowy psychicznie?
Warunki jak w drukarni : zarobki jak w umowie:
Idź do firmy i pytaj.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Nie prosiłem o opinię rodzinę tylko pracowników, ale ok zabolało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Nie jestem z rodziny.
Prowadzę kadry dla kilku łomżyńskich firm,
Rozmawiam z ludźmi i ... dużo słyszę i widzę.
Prowadzę akta osób które pracują w firmach latami, mają umowy, urlopy, pobory jedni wyższe inni niższe. Kupują na kredyt mieszkania, samochody...
I poszukiwacze i tu pytanie czego? raczej nie pracy
Wypytują na forach, wysyłają CV ....zapominając dodać że:
-zdarzyło mu się przyjść do pracy w stanie nietrzeźwym ale tylko raz i nie rozumie za co go krwiopijca wyrzucił
-owszem ma ukończone gimnazjum popracował 2 dni w magazynie ale odkrył w sobie powołanie kosmonauty, cóż zdarza się DOSTAŁ ubranie, buty, ktoś szkolił -naliczyłam mu pobory za 2 dni, ekwiwalent za urlop TYTUŁ PRACOWNIKA MIESIĄCA, ale szuka dalej na forum może inny pracodawca to człowieka zrozumie,
-popracował biedak w innej firmie tydzień i wszystko wskazuje na to, że już do końca będzie na chorobowym, a później myślę że należy mu się renta -skoro zdrowie stracił przez tę robotę
-a ta umowa to konieczna? Pani nie bardzo może pracować bo jest samotną matką sześciorga dzieci, MOPS opłaca jej mieszkanie i pobiera jakieś zasiłki Ponawiam pytanie: Która z moich koleżanek po fachu prowadziła akta Feniksa504? (....)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Zostawię ten opis do oceny innym bo ja mam swoją opinię. A moje akta prowadzi CBŚ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Ze zgromadzonego materiału dowodowego wynika, że IPN.
Myślę, że warto pozyskiwać informacje w bardziej wyrafinowany sposób.,
Miłego odpoczynku,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

MagdaD1998 nie ma co tu analizować i skłaniać się ku jednej opcji. Są też osoby pracowite, które nie mają problemu z daniem od siebie ciężkiej pracy, pracują w firmach po kilka lat bezproblemowo. Mam nadzieję że takie osoby u dziadów pracodawców nigdy robić nie będą, u takich podejrzewam, których bronisz.
Może być tak, że chłopak mający łapy do roboty i kumaty a wy z niego na siłę będziecie robić nieudacznika tylko po to żeby uświadomić mu, że nie nadaje się do normalnej dobrze płatnej pracy. Bo młody, bo niedoświadczony życiowo.
Takim też przypadkiem może być założyciel tematu.

Jestem za tym że w tym temacie nie powinny wypowiadać się takie osoby jak Magda.
Z pracą, z firmami i pracownikami bywa różnie. Zawsze czas wszystko określi prędzej czy później a takich psów ogrodnika trzeba tępić.

Zapytać się o firmę nie zaszkodzi nikomu. Dużo osób wie że w naszym regionie przeważają pracodawcy \"nieatrakcyjni\", nie trzeba zaraz robić z chłopaka nieudacznika. Takim postępowaniem jeszcze nikt pozytywnie nie wpłynął na pracownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Jestem z regionu łomżyńskiego a jeśli chodzi o pracę nigdy tutaj nie miałem i mam nadzieję że nie będę miał do czynienia.
Śmiać mi się chce jaka mentalność panuje od dawien dawna na łomżyńskim rynku pracy. Śmieszą mnie ci pseudo pracodawcy, którzy wiecznie krzyczą i bleszczą że nie stać ich na normalne warunki dla pracownika, nawet na coś tak podstawowego jak umowa o pracę. A na swój dobrobyt kasy nie brakuje.
Nie wiem jak inni ale wielu pewnie nie ma takiej możliwości ale ja z ch***stwem do czynienia mieć nie chcę i będę tępił na tyle na ile będę mógł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Jeśli pracownik się nie nadaję to pracodawca zastępuje go innym. Zawsze tak było i jest. Irytują mnie tego typu teksty że wszyscy się nie nadają więc trzeba im jak najmniej płacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Wyprane gacie, kumaty to już dawno przeczytał wszystkie posty o tej firmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Opinie Pani Magdaleny P. mnie zupełnie nie interesują,naturalne jest to że broni się własnej firmy.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Inspekcja Pracy i Sąd Pracy znajdują się w Łomży przy ul. Polowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

To co z tego że jest tam inspekcja. A ty nie jesteś od tego żeby oceniać potencjalnego pracownika. Jako kadrowa masz być dla pracownika, a od tego jakim kto jest pracownikiem sama praca to oceni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Autor: MagdaD1998

Jeszcze nie zaczal pracowac a juz go wysylasz do PIP i sadu pracy. On chce wiedziec czy bedzie go obowiazywal 8 godz dzien pracy pozostale godz to nadgodziny. Czy w umowie bedzie wpisana placa minimalna a reszte dostanie pod stolem bo on nie chce byc rzniety na skladkach emerytalnych. Czy w sobote bedzie rowniez pracowal za dzien wolny czy za nadgodziny. Bezrobocie w Lomzy to rynek pracodawcow nie pracownika. Wiec nie pisz bzdur o ktorych nie masz zielonego pojecia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Jak można oceniać człowieka nie znając go i nic o nim nie wiedząc. Jako osoba wypowiadająca się w temacie pracy w Libra-Print i wypisująca takie bzdury przynosisz ujmę tej firmie. Dalsza dyskusja nie ma sensu z kimś takim.

pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Autor: feniks504

Temat to: praca w Libra-Print. Nikt nie ocenia firmy Libra-Print. Piszac j.w. to sytuacja na rynku pracy w Lomzy a przyedstawiony poglad jest ogolnie stosowany na rynku pracy w Lomzy. Jedynie praca w jednostkach publicznych daje gwarancje otrzymania nagrod pienieznych trzynastej pensji podwyzki plac zgodnie z inflacja. A swoja droga jezeli ktos wspomina PIP niech ta jednostka przeprowadzi kontrole w sobot na lomzynskich budowach i porozmawia z pracownikami jak sa w tym dniu wynagradzani.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Patologie należy zgłaszać do PIP.
Nie udało się obsmarować firmy i BARDZO DOBRZE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Autor: MagdaD1998

To nie moj styl pisanie o kims kogo nie znam. Ty bedac kadrowa na pewno wiesz z doswiadczenia ze najlepszy pracownik do pracy fizycznej to mlody silny ktory nie zna swoich praw i bedzie wykorzystany na maksa. Ewentualnie stazysta z PUP lub osoba z grupa inwalidzka. Tacy ludzie sa poszukiwani. Wiec nie pisz o pracownikach ktorzy zarabiaja tyle ze dostana kredyt na mieszkanie no chyba ze z programu MDM.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Ty sama obsmarowałaś i firmę i siebie. Kadrowa ,żenada. A ja nie miałem na celu nikogo smarować tylko zwrócić się z zapytaniem jakie są warunki pracy i płacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Zapytałeś, o Ciebie zapytali - każdy może
W załączniku masz PIT-y pracowników za ostatnie 3 lata
wraz z opisem stanowisk pracy i liczbą przepracowanych godzin.
Otrzymałeś na tym forum bardzo wiarygodną informację,
Wiesz wszystko co powinieneś wiedzieć przed podjęciem decyzji
Czy wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną?
Dziękuję za sympatyczną rozmowę
Pozdrawiam,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

wolno tak pity cudze wysyłać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

Pewnie że nie można. Tam ona wysłała.... Nawiedzona jakaś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print


Pracownicy nie wysłali ??? Myślałam, że tak A to pech (...) Nieładnie zrobi, nieładnie
Pozdrawiam,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

wie ktoś jak Pani Magda kadry prowadzi? Sprawdza się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w Libra-Print

zarabiam 2 ,500 netto. Jak mam za te grosze kupic mieszkanie, zalozyc rodzine ? Thx pracodawcy za godne zycie :) :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org