wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste? Najtańsze jakie udało mi się znaleźć to te w banku millennium, ale tylko wtedy gdy saldo na rachunku będzie wynosiło 1k zł miesięcznie.
mBank już od dawna nie jest darmowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

ING Bank Slaski.Tam jest darmowe tylko za karte bedziesz musial zaplacic jak nie dokonasz miesiecznie platnosci karta za ustalona kwote.Pozatym przelewy sa za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Obecnie banki regularnie podwyższają opłaty za konta. Stopy procentowe są niskie takk więc kredyty są tanie.Muszą sobie to jakoś rekompensować. Nie wiem gdzie czytałeś,że mbank nie jest darmowy jak jest .Zobacz sobie:
http://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/
Jest tam darmowe prowadzenie konta, nie ma opłąta za kartę i można wyciągać kasę z bankomatów euronetu za darmo. Nie płacisz też za przelewy do innych banków.
Opłata za kartę nie jest pobierana jeśli dokonasz transakcji kartą na 200 zł miesięcznie ale nie jest to duża kwota. Jak najbardziej do przeskoczenia.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Z tego co się orientuje to w ING prowadzenie konta jest darmowe, ale jest opłata za kartę i wynosi ona 7zł miesięcznie, chyba że zapłaci się 300 zł za zakupy kartą i wtedy opłata nie jest naliczana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Lester imbecylu co ty tu jeszcze robisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Darmowe konta osobiste jeszcze istnieją, natomiast kart bezpłatnych (w zestawieniu z darmowym kontem) już nie ma. Wszędzie są jakieś warunki, które musisz spełnić albo x transakcji kartą/miesiąc albo na kwotę x/miesięcznie.
Są również banki, w których karta jest bezpłatna, natomiast płatne jest samo konto. Z tego, co się orientuje najniższa opłata za takie konto z darmową kartą bez warunków to 2 -3 zł / miesięcznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Bank Pocztowy

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Darmowe konta na pewno ma ING (Konto direct), BZ WBK (konto godne polecenia) i Bank Smart (który posiada również DARMOWĄ kartę do konta).

Jeśli potrzebujesz konta wyłącznie do płatności np. za zakupy, możesz użyc systemu PeoPay, wtedy smartfona używasz jak karty zbliżeniowej (o ile masz NFC).

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Idea bank ma darmowe konto. Opłata ci się pojawi w momencie kiedy masz kartę do konta, a z niej nie korzystasz. Tzn. musisz zapłacić kartą 100 zł miesięcznie, żeby cię zwolnili z opłaty za nią. A nawet jeśli to opłata za tą kartę jest symboliczna. U nich plus jest taki, że masz bodaj dwa darmowej przelewy, ale te natychmiastowe - inne też są za darmo. Mowa o tym koncie - https://www.ideabank.pl/konto-idealne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Weź konto z cashbackiem za zakupy spożywcze i będziesz miał darmowe i jeszcze na flaszkę zostanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

PKO Konto za Zero (umowy zawarte od 1.10.2014 r.) to nowoczesne konto osobiste, oferujące pełen wachlarz możliwość, z których możesz korzystać bez opłat:
0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę do konta
0 zł za kartę do konta, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokonasz nią operacji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł
0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
0 zł za dostęp do konta przez aplikację IKO

Masz możliwość skorzystania nawet z 1000 zł bez odsetek przez 30 dni w ramach dopuszczalnego salda debetowego. Płacisz za to zaledwie 5 zł i to tylko w tym miesiącu, w którym korzystasz z limitu salda. Wykorzystane saldo powinno być spłacone w ciągu 30 dni od jego powstania. Po spłacie masz możliwość ponownego wykorzystania środków.

Dodatkowo możesz otrzymać specjalne oferty produktów powiązanych, takich jak Zerowe oprocentowanie limitu dopuszczalnego salda debetowego.

Polecam. Korzystam od lat i nie szukam innych banków. Prowizje bank musi pobrać czy za konto czy za kredyt nie będzie nigdzie za 0 to jest pewne.

Miłego dnia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

za darmo to nawet w morde nie chca lac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Tu masz darmowe konto: http://www.banksmart.pl/karty/konto-osobiste/ bez ukrytych opłat czy innych zapisków ukrytych gdzieś na samym końcu umowy ale oczywiście wszystko też zależy od tego co potrzebujesz od danego konta. Ja np. nie potrzebuję nic więcej oprócz darmowych przelewów przez internet oraz darmowych wypłat w bankomatach mnie nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Co to jakaś tablica ogłoszeń?

To błoto nie jest dla mnie obojętne. To część mojej ojczyzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Są, ale dla studentów. Tutaj http://www.konto-studenckie.pl są oferty różnych banków, które można porównać i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Myślę, że naprawdę warto tam zerknąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste?

Ja mam darmowe w BPH, tylko że teraz to już chyba jest Alior Bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org