wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Powie mi ktos gdzie znajde takie sklepy? Potrzebuje szybko produktu wiec niestety nie moge skorzystac ze sklepów online. Dziekuje za odpowiedzi i miłego dnia! :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

u rolnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Jeden sklep znajdziesz za Stokrotka na Ks.Anny
a drugi to K1 obok bylej strzelnicy przy Konstytucji,
nie caly sklep,ale jestam stoisko z eko jadlem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

JHeden sklep ze zdrową żywnością mieści się na Małachowskiego, w budynku biblioteki. Niestety Pan, który go prowadzi niemiłosiernie się ceni. Drugi sklep jest gdzieś w okolicy byłej Mazowieckiej. dokładnie nie wiem, bo nie dotarłam.

bless, czego dokładnie potrzebujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Dziekuje!:) aniag78, potrzebuje kaszki lnianej

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Najlepsza zywnosc powinna byc bezposrednio u rolnika.Najpierw niestety trzeba to dokladnie sprawdzic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Masz racje ale jednak produktu potrzebuje szybko a dodatkowo kaszka potrzebuje pewnych obróbek wiec chyba sklep to jedyne wyjscie

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Czy możesz dokładniej określić, gdzie szukać tego sklepu za \"stokrotką\" na Księżnej Anny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

może tak: wychodząc ze stokrotki na Ks. Anny skręcasz w lewą, gdy mijasz sklep również kierujesz się na lewą i za sklepem skręcasz chodniczkiem równiez w lewą :) sklep jest za sklepem \"alina\" z końcówkami kolekcji. Teochę chaotycznie to opisałam, ale mam nadzieję, że zrozumialaś

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

I co dostałaś tę kaszkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

niestety nie znalazłam, dostępna tylko online

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Witam. Jestem z Warszawy. W weekend jadę na Mazury i chciałem zrobić zakupy w eko sklepie na księżnej Anny 6e. Mój kolega tam przejazdem robi zakupy. Znalazłem na Facebooku ryneczek Przypraw ale tam mi napisano ze wyjątkowo w ten piatek mają nieczynne. Czy ktoś tam robi zakupy. Jeśli tak to czy ten ryneczek Przypraw to eko sklep i czy w piątek naprawdę będzie nieczynne? Czy to są dwa różne sklepy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Tak na księżnej anny jest eko sklep jeden tylko się nazywa ryneczek przypraw. Dziś robiłem tam zakupy i na drzwiach wisi kartka, że w piątek nieczynne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Nie ma to jak samemu ze sobą popisać;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

A to lipa. Bo pewnie w niedziele to mają nieczynne jak będę wracał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

W niedziele standardowo nieczynne. Żadna informacja nie wisiała, że ma być otwarte więc pewnie pocałujesz klamkę :) Nie dziwie się każdy chce odpocząć jak jest pogoda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Do zdrowego odżywiania proponuje dołączyć zakup wolnoobrotowej wyciskarki do soków Muke klasy premium. Można w ten sposób zastąpić niezbyt zdrowe soki i napoje ze sklepu, ale też niezdrowe w nadmiarze herbaty i kawy. W ten sposób można zaaplikować sobie dawke witamin, których może brakować w trakcie diety i uniknąć cukru, który jest najwieksza przeszkodą w diecie. Dodatkową zaletą jest to, że urządzenie jest nowoczesne i zaawansowane. Cicho działa i łatwo sie myje. Jako model pionowy łatwo się ją czyści, a obecność korka niekapka pozwala na wstępne mycie. To powoduje, że nie trzeba używać detergentów, wystarczy bieżąca woda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ekologiczny, zdrowa żywność

Gdzie najczęściej szukacie porad? Czy są tutaj osoby zainteresowane tematem produkcji żywności? Osobiście mogę Wam polecić bardzo interesujący artykuł na stronie, w którym dowiecie się wszystko o pomieszczenia czyste .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org