wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobra wódka na wesele

Jaką wódkę polecacie na wesele? czy gorzka żołądkowa de luxe jest ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

Temat obok tematu.Kto poza mną jeszcze odpowie w tym temacie jest fraje*rem dnia. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

Gorzka żołądkowa DE LUX ma dziwny posmak, nie pił bym na weselu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

dobra je . samogon najlepiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

Absolut mmmm :D miodzio :)
Albo Soplica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

Tak - Soplica i Pan Tadeusz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

a ja polecam finlandie i wyborowa mialem ja na swoim weselu i nikt nie nazekal

jasiek lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

Pan Tadeusz sie popsół ostatnio z tego co słyszalam dużo osob narzeka a nawet patrzyłam ceny w hutrowni na swoje wesele to Pani powiedziała ze juz nie jest taka dobra jak wcześniej i żeby sie zdecydowac na inna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

polecam Maximusa, bardzo dobrze się przyjmuje, smakuje nawet kobietkom, zapach ma ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

a ja bylam na weselu LATEM i wszystko bylo suuuperrr ale i tak wymyslili ze wszystko bylo oki ale..WODKA BYLA ZIMNA haha no raczej latem jest (podawana z lodwki) wiec nie wnikaj jaka podacie i tak beda narzekac ciotki...a wasi koledzy i kolezanki dadza oki w koperty:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

Zimna nie wystarczy. Wódka powinna być jeszcze odpowiednio dobrej jakości - przecież to impreza weselna, chyba każdemu zależy na efektownym przywitaniu gości, prawda? Z dobrych to Gutt Pure Vodka - delikatna, przyjemna w smaku, robiąca dużą różnicę. I chyba ogólnie alkohole powinni być właśnie takie, prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

Miałem Gorzką Żołądkową de luxe na swoim weselu całkiem niedawno. Z ekonomicznych wódek myślę, że to sprawdzona marka. Ważne jest kupić w dobrym sklepie, a najlepiej od przedstawiciela handlowego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra wódka na wesele

Ja też nie pije wódki. Byłam w zeszłym roku na 5 weselach i jedyna wódka po której oboje czuliśmy się dobrze to był Bocian. Zero kaca, nie była ciężka.najgorsza była wyborowa. Spoko był też strumbacks.
https://feederleague.pl/jaki-alkohol-powinien-pojawic-sie-na-polskim-weselu/

Dobrze jest jednak zainwestować w zróżnicowanie alkoholu na weselu :) Na stronie kilka podpowiedzi jaki wybrac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org