poniedziałek, 24 lipca 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sondażjak sondaż .

Fakt, przerażający dla kundli .

A skowyt kundli się nieeeeeeesieeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Sondażjak sondaż .

oj ale ty masz fantazje dziewczyno....skąd ten wynik chyba z twojej tv Trwam waszego taty?lepiej żebyś ty miała inne fantazje..np......?

Jeden kundel zaskowyczał ;) Czekamy na innych ;)

...

Misia czy mam cię dziecko z błotem zmieszać skoro ja kundel jak to ty dziecinnie ujełaś to ty .......suka ? na tom wychodzi a do poprzednika bardzo dobrze napisałeś

Ja jestem suka ale z rodowodem a ty Twister , zwykły bezdomny kundel ;) Jest różnica ? Jak widać jest ;)

-------------------------------------------------------------------------------

Autor: dechrystianizacja.pl (---.idfnv.net)
Data: 20-04-17 20:04

A ty kozo..bcu gwiaździsty, to już sie lepiej nie odzywaj ;)

Misia z tą bezdomośćia to byś się zdziwiła uwierz mi nie narzekam na brak wszystkiego ...rozumiesz ta suka to było powiedziane tak delikatnie:)

Autor: Misia2

Co ty soba reprezentujesz. Moze napisz choc pare zdan . Dlaczego popierasz PiS. Nie popieram PO i PiS. Jedni lepsi od drugich. Taka przepychanka tylko nastawia jednych na drugich. To moze kiedys doprowadzic do wojny. Dla mnie liczy sie czlowiek co soba reprezentuje. I tak Pania Premier Szydlo uwazam za madra inteligentna odwazna osobe. Czy zastanawialas sie dlaczego w internecie prasie TV nie bylo reportazu z glosowania na przewodniczacego rady europy Tuska. Z drugiej strony kto podpisal Traktat lizboński zmieniajacy Traktat nicejski i ograniczyl glosy Radzie Unii Europejskiej. Wracajac do Lomzy. Czy ty jestes slepa w jaki sposob zatrudniani sa osoby. Czy wszyscy ci co naleza do partii PiS czy PO walcza tylko o stanowiska a spoleczenstwo maja gdzies.

Pilnuj ryb w Islandii ,a nie łomżyńskiego ratusza ;)

To jest odpowiedz inteligentnego czlonka PiS. Tak jestem w Islandii i skrobie plotki a rekinow finansowych wciagam nosem. Napisz choc pare zdan bo bede mial wrazenie ze w PiS sa same nieuki. Wiem ze gimnazjum w Ostrowi Maz. skonczylas prawdopodobnie z wyroznieniem ale to nie znaczy abys dostala prace w UM czy spolce miasta tylko dlatego iz nalezysz do partii PiS

TO JEST PiS.

cyt. korespodencja prywatna od radnej miasta Lomza E.Rabczynskiej. Odpowiedz na moje pytanie: Czy PiS klamie .
Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\"metamorfozę\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\"grupka\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\"biega\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\"grupka \\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

koniec cyt. korespodencji prywatnej.

Ludzie bez honoru sa dla mnie ZEREM!!!!!!

Nigdy wiecej nie glosuj na radnych PiS z Lomzy .

Wstydu nie maja.

Misia2- masz rację ze kundle się odezwali , to co oni szczekają to na tych kundli nie patrz , im zależy aby w naszym kraju było nie dobrze . niech się tym swoim PO osrają bo ich to ja widzę bawi , jak PiS stara się dobrze dla narodu i kraju .

mar

Po chce naszego dobra... zastanawiam się czy nie zagłosuje na nich przy następnych wyborach...tak mężnie i ochoczo bronią naszej demokracji wolności i konstytucji. Tylko dlaczego przrez 8 lat nie wykazali się tak jak pis w 2. Dlaczego nie spełnili swoich obietnic wyborczych na które mieli tyle lat,dlaczego zrobili p. Kowalskiego w hu..., walow nakrecili tyle ze beda pewnie parę lat dochodzic, Dlaczego nikt nie krzyczal i nie protestował jak skoki na nasza kasę były robione, na emerytury.

Niedawno był sondaż w którym był remis. Zależy kto zamawia. Zero wiarygodności, a już fakt że PO i PiS prowadzi jest dramatem dla Polski.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0