czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sondażjak sondaż .

Autor: fresz1 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13-06-11 15:09

ojjj koniecznie my tutaj na ciebie będziemy czekać i życzymy wszystkiego dobrego ,jak by jakaś potrzeba w której możemy pomóc to jesteśmy tutaj :)pamiętaj wal do nas jak w dym :)
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


fresz1 dzięki za wsparcie , ale nikt nie może mi pomóc .:(

Muszę sam się tym uporać :(

Jak długo to potrwa? Nie wiem ,ale wiem jedno .

poznałem tutaj wspaniałych ludzi na których nie zasługiwałem :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

Szukam piosenki z filmu "Rybki z ferajny " w polskiej wersji , taka fajna kto wie niech zapoda ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

www.nivea.pl.Trzeba się zalogować i zagłosować.Tyle dla Łomży może zrobić każdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

Witaj Dziaduniu :):)

Nie martw się tym,
bo wszystko będzie w porządku ;)

Nowy post jest pt. ZAJAWKA ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

co do p. Koconia, jako nauczyciela to moge powiedzieć ze jest super. Tak jak inni piszą bylem jego uczniem przez 4 lata. To co wspominam to poczucie humoru na lekcji historii. Jako nauczyciel Histori potrafil zrozumiec naszą klase techniczna. Skoro uwazalo się ze historia nie jest nikomu potrzebna z nas i tak mogles miec 4, 5 itp, wystarczylo ze byles w stanie pokazac sie z innych przedmiotów. Facet mial racje z tym! <peace dla niego> gdyz nie bylem fanem histori. Co do dyrektora to nie wiem jak sobie on radzi, ale jaki nauczyciel jest OK. Tak samo kolezanka wyzej pisala na temat pani Kęsik. Cudowna kobieta :D u nas miala Ksywe "CIOCIA" i kazdy z nas do niej tak mówil. cos pieknego bylo w tych czasach mechaniaka.

Pozdrawiam wszystkich którzy ukonczyli tą szkołę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

Na Forcie II w Piątnicy - chyba 40 PLN/godz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

Protagoras- męcząca, nie męczący, kretynie.
A wypowiadam się, bo mogę. Nie przestanę tylko dlatego, że Tobie to nie odpowiada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

Chinczycy sa pracowici. Nie powiem złego słowa. czego się czepiacie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

jeżeli możesz napisz tylko, czy jedziesz tam pracować i ewentualnie jako kto,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

Ty tu nie Pasujesz?to co ja mialbym powiedzieć?dobrze,że nie myślę o takich drobiazgach,jeśli już to *tutaj*nie pasuje do mnie,a nie odwrotnie :-),Pomyśl podobnie i Baw się:-)
doberek wszystkim!
a przy okazji na razie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

7angelfree
Hej ;)
Też nie mogę znaleźć tego kawałka o który mi chodzi ...
Wszyscy jesteśmy wyjątkowi na swój sposób 7angel ,każdy jest inny a przez to jedyny w swoim rodzaju ;)



wolny niewolnik
Witaj wolny ;)
Po tym co wczoraj napisałeś kalisony myślały ,że niewolnik zwiał ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

W Kisielnicy, konie spokojne i ułożone, dobrze zrobione. Jazda - 30zł/60min, kurs jazdy konnej - 300zł - 12g. :) Jedyny mankament, że w weekendy nieczynne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

posmucilem i....czas uciekać:-(,ale nie ma to jak normalna muzykahttp://youtu.be/1hKSYgOGtos



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondażjak sondaż .

wolny niewolnik
Chłostać nie będę,nie uznaje przemocy ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org