piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

W sobote jest strzelanie organizowane przez grupe SPEED ASG jak chcesz to poczytaj http://www.speedasg.aq.pl sporo osób u nas się strzela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

Hej. Wybieram się do NNKJO od tego roku. Wybrałam je ponieważ zamierzam kształcić się zaocznie, a w tym na Skłodowskiej nie ma możliwości zaocznego kontynowania nauki. Ktos z Was kształcił sie tam??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

Może byłby ktoś zainteresowany wypożyczeniem narzędzi?
Mam trochę sprzętu do remontu mieszkania poczynając na odkurzaczu przemysłowym i bruzdownicy a kończąc na szlifierce typu żyrafa do gładzi oraz przecinarka do glazury elektryczna z chłodzeniem wodnym o długości roboczej 75 cm oraz jakieś wiertarki i szlifierki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

Pierwszy raz słysze żeby urywać bilet .
W siedlcach mają też szścio przejazdowe i tam się nie urywa zeby ktoś urwał to by dostał mandat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

a ja proponuje cukiernie u trzeciaka niedaleko strazy tam sa dobre i cena najnizsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

Bo jedynka jedzie Legionów i Piłsudskiego a to najbardziej 'awaryjne' ulice naszego miasta od kilkunastu dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

Jeżdżę dwa razy dziennie autobusami i przynajmniej raz musi zdarzyć się jakiś spóźniony. Dzisiaj np. o 7.35 miała być 13 przyjechała ok. 15 minut później, w poniedziałek czwóreczka prawie 20 minut spóźnienia, w drodze powrotnej na bawełnie znowu kochana trzynasteczka 10 minut spóźnienia, wczoraj podobna sytuacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

zawsze musi by ctenb 1 raz tylko ja slyszalem kilka lat temu ale ok :) teraz juz bendziesz wiedzial jak postompic

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

koszt przewidywany to ponad 300 złotych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamski zamordyzm niczym komuszy terror

Cieplutko, słonecznie - co to jest 15 minut na takim cudnym powietrzu?:) Nie narzekajcie. Zimą nie stoicie;)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org