sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
500+ masakruje lichwiarzy

W jaki sposob pilnujesz psa, kiedy lata luzem?
I co to znaczy " Jak mój pies Cię zaatakuje masz prawo się bronić"? Twoim obowiazkiem jest dopilnowac, zeby ten pies nie mial okazji zaatakowac...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

JA MAM PRZEGLĄD W SAMOCHODZIE WAŻNY DO 21 MAJA PIE.RDO.LE NIE JADĘ NA BADANIE TECHNICZNE BO PO H.U.J

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

ola jaka ty glupia i tępa.Twoj pies ma miec obroze i smycz,normalne dziecko kilkuletnie nie chodzi samo po dworzu, a taki 6latek sam odróżnia dobrego psa od złego i nie podejdzie uwież a sam zostanie dopadnięty przez twojego nie modnego psa.Widzialem systuacje ze szedl duzy pies, oczywiscie własciciel musial go wyrzucic z domu, dzieciak szedł w jego stronę do sklepu ale przestraszony sie zawrócił do domu.Co nie ktorzy nie zozumieli żałożonego tematu, a moze i 80% tu wypowiadajacych.Jak kiedy ci dupsko odgryzie wracając z pracy to jeszcze wrocisz się tu wyżalać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

W nocy 2-3-4

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

Na neta Cię stać a na telefon nie.... bajki....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

Witam. Chcialbym sie dowiedziec kto wygral tegoroczna LIGE TKKF W SIATKOWKE MEZCZYZN o Puchar Prezydenta Miasta Lomzy? Dziekuje za informacje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

Witam, czy wybiera się ktoś dzisiaj w godzinach popołudniowych do Wwy i ma może wolne miejsce??

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

tak najlepsza to byla by kucharka ha ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

No ale to chyba nie policja zamyka stadiony co?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

Sala Weselno Bankietowa w Morgownikach jest moim zdaniem najlepsza całkowicie polecam. Obsługa miła i sprawna. Kuchnia wyśmienita zresztą według mnie to mają tam najlepsza kucharkę z okolic. I cena jest przystępna. Właściciele mili i we wszystkim potrafią doradzić. Sala pięknie przystrojona. A stoły pełne jedzenia. Picie jest ciągle donoszone. Kawa herbata bez oporów. Spodobał mi się u nich jeszcze stół wiejski - super sprawa. Byłam tam na 3 weselach w tym jedno własne i zawsze wychodziłam zadowolona. Muszę tak że dodać że podłoga jest dobra do tańca bo śnie nie ślizga pod nogami, a byłam kiedyś na imprezie w ********* i podłoga była okropna do tańca. Jeszcze raz polecam salę ,, Kameralną" w Morgownikach.

PS od paru lat sala ta ma nowy wystrój bo możliwe że niektórzy kojarzą ja ze starego wystroju dyskotekowego. Sama się zdziwiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

ABC albo u Cendrowskich ! Pyyycha :)

zależy też od uroczystości, w abc robią różne kształty np samochód na urodzinki malucha czy coś ciekawegfo na wieczór panieński :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+ masakruje lichwiarzy

cmoknij sie w du......................................e

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org