sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Koniecznie zgłoś to Rzecznika Praw Konsumenta nie patyczkuj się z takim partaczami co zakładają firmę nie mają na ten temat zielonego pojęcia.Za te uszkodzenie powinni Ci zwrócić chociaż wartość Twojego telefonu.I jeżeli to możliwe to w tym serwisie w którym byłeś póżniej niech Ci napiszą papierek że telefon został popsuty podczas naprawy ( w innym serwisie czyli na Broniewskiego).To będzie Twój dowód. I jeszcze nie bagatelizuj tego bo przyszli klienci tego serwisu będą w takiej samej sytuacji jak Ty. Taka Firma powinna zakończyć swoją działalność bo nie pomaga klientom tylko szkodzi!!! Życzę powodzenia i daj znać na forum jak potoczyła sie Twoja sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Bazyl - "starczy" to jest uwiąd, a kuligowi to może wystarczy.

Chcesz , to pierz , sprzątaj, gotuj , rób prezenty, woź super bryką (a najlepiej daj kluczyki sama pojeździ) pobaw dzieci - tacy faceci też muszą być :))))))
Ja Ci nie bronię.:))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

ja też miałem z nimi problem jakiś rok temu kiedy jeszcze mieścili sie po drugiej stronie budynku (od strony CTO) zaniosłem im komórkę Nokia numerku nie pamiętam przywiezioną z USA. Poprosiłem o wyminę softu na polski i czy ogólnie zapytałem się czy da radę przestawić ja na nasze żeby tu działała. Oczywiście komórka została przyjęta i powiedziano mi że bez problemu Kiedy po tygodniu przyszedłem odebrać komórkę okazało się że nie można zmienić czegoś tam i że u nas ta komórka nie będzie działać i że mogę sobie z niej co jedynie zabawkę zrobić:/ komórka przed oddaniem działała po oddaniu już się włączyć nie chciała się a miałem możliwość odesłania jej do USA do znajomego:/ żeby on chociaż skorzystał. Co najlepsze pan powiedział mi że komórka juz wczesniej musiała nie działać i jescze miał problem że i tak długo siedział nad nią i że powinienem się cieszyć że nie obciążają mnie kosztami serwisu??????? gdzie tu logika?? no nic ja sobie odpuściłem bo i tak pewnie bym im nie udowodnił że kom. działała przed oddaniem no ale ty 6020 powinieneś coś z tym zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

nie robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Dziewczę młode, wyjdź o północy grudniowej, gdy księżyc pełnią na niebie będzie się skrzył, idź przed siebie, aż zobaczysz ciemny bór, w nim pokieruje Cię mroczna i tajemnicza siła, która zaprowadzi do miejsca Twego przeznaczenia...


A, serio, jeśli wierzysz w zabobony, magię, taroty itp. bredne, masz nadmiar kasy, bez wychodzenia z domu możesz zadzwonić do programów, gdzie na okrągło wykorzystują naiwność i głupotę ludzką, "goląc" frajerów z kasy, w zamian za wymyślane na prędce niestworzone historie. Jak kiedyś czytałem zwierzenia takiego "Wróża", to szczerze powiedział, w tym fachu trzeba umieć "lać wodę", zakręcić gościa, człowiek ponawija kilka godzin, nie narobi się, a kasa jest niezła, bo chętnych, zwłaszcza kobiet do poznawania "przyszłości", swojego losu, jest bardzo dużo.

ciekawym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Dajcie spokój u nas są specjaliście od jebania owiec a nie roboty ;) nigdzie nie polecam .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

ale ludzie macie nasrane to raczej ten kto to napisal jest od pluga oderwany.........................wspolczucie dla tej osoby z jakiejkolwiek wioski pochodzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

O czym ty edyta piszesz? Masz na myśli 6020? Właśnie dobrze że ktoś nie chce żeby inni dali się naciągnąć na tego typu nieuczciwe/chamskie praktyki tych ludzi którzy prowadzą ten serwis.
Co prawda też nie ma co wierzyć w każdy post osoby która twierdzi, że "ci są dobrymi fachowcami, a tamci (przepraszam za wyrażenie) do bani" , bo wiadomo ze ludzie kierują się różnymi rzeczami =D
Ale zawsze lepiej wiedzieć, że ktoś ma coś komuś do zarzucenia.

Czyż nie ? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Nie wiecie kiedy bedziemy pisac probna organicowana przez OKE?
Pozdrawaim...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

buahaha, kretynki, pustoglowe powymacze swinskich koryt!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Na pizze to tylko do "Czterech Por Roku". Miła atmosfera , szybka obsługa. Kelnerki też OK, chociaż może czasem przesadnie miłe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

ja tam obejrzałam to heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Siemka... Piszcie jak tam po Mikołajkach... jakieś prezenciki dostaliście?? Pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Jestem w szoku normalnie. Ja studiuję na prywatnej uczelni, jestem teraz na 3 roku. Nie miałam co prawda zbyt wiele warunków w ciągu tych 3 lat, bo może 2 lub 3 ale za każdym razem płaciłam 100 zł. Dlatego szokujące dla mnie są te sumy, które tu podajecie. A tak w ogóle to podobno pobieranie pieniędzy za poprawki i warunki jest bezprawne. Poczytajcie sobie:

http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/787688.html

http://www.psrp.org.pl./?sub=artykul&id_aktualnosci=1206

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

ja nic nie dostałem, nie wierze już w mikołaja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Jan_Serce a coś szczególnego polecasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

no wlasnie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

no Wy sie pewnie spodziewacie, ze ***** pochwale dostaniecie za lamanie przepisow? co za kraj...ciemnogrod ***** i nic wiecej...moze ludzie beda bardziej cywilizowani niz teraz...i zrozumieja, ze przepisy sa wlasnie dla nich, a nie przeciwko nim!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

czy wam tez ten portal strasznie wolno chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

a zdjęcia wrzucisz na forum czy nie ;/?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

do "studentka50"
wszystko było wylozone kawa na lawe hehe a to dobre to co piszesz, tylko ze niektorych faworyzowaly babki a innych nie... tak wiec se mozesz pogadac i te puste slowka gdzies indziej skierowac jak nie znasz podstaw tylko opierasz sie na glupich sadach i nie wnikaniu w cala sprawe... a tu najwazniejsze sa szczegoly a nie uogolnienie... BUJAJ SIę paniusiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

No, codziennie do innego będziesz chodził towar oglądać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Mam do sprzedania oryginalne the sims 2 na 4 plytach CD w oryginalnym opakowaniu. Myślę że się dogadamy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

wolno, a szczegolnie wieczorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Van_Loosen,serdecznie dziekuje za link,tym bardziej ,ze jestes jedyna osoba ,Ktora poswiecila odrobine swego cennego czasu:-)link ten jest dla mnie niezmiernie wazny:-)dzis udzielono mi poprady,jest bardzo pomyslna:-)jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam:-)
Wszystkiego dobrego:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

a nawet jak dala to co ? sama sobie tym tematem szkodzi !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Poczytaj wczesniejsze posty na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Co nie zmienia faktu ze gosc ma syfa bleee heh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

wiem nie przemyślałam tego nie zdawałam sobie sprawy z tego co pisze niepotrzebnie go wyzwałam i narobilam sobie kłopotów.Nie to bylo moim celem zakładając ten temat.tylko dowiedzenie sie czy jest jeszcze ktoś kogo tak skrzywdził jak mnie.Nie powiedzialam całej prawdy.bylam z tym człowiekim przez lata. a on mnie tak potraktował nigdy go nie zdradzilam a on mi wysłał zdjęcia dziewczyn z którymi uprawiał sex-nagie. I czy to ma świadczyc o mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Po pierwsze:
do "studentki50": zamilcz.

Po drugie:
do "wieśmin": zamilcz.

Po trzecie:
Podpisuje sie pod tym co napisał "iie3" : ja także nie spotkałem sie ze stawką niższą niż 12zł / h

Po czwarte:
Na pewno jest JAKIEŚ wyjście. Musisz jedynie poszperać w internecie odnośnie kwestii warunków.

Po piąte:
W sprawach bardzo istotnych, nie rozmawiaj z żadnymi paniami z dziekanatu, tylko poproś o rozmowę z dziekanem i w GRZECZNY, PRZEJRZYSTY sposób przedstaw jemu swój problem odnośnie warunku, którego nie jesteś w stanie opłacić z powodu trudnej sytuacji materialnej.

Wiele problemów uczelnianych jest rozpatrywanych indywidualnie, czyli jeśli pójdziesz do dziekana i opowiesz o swoim problemie, zostanie to JAKOŚ rozwiązane.

WIELE ZALEŻY OD TEGO JAKICH ARGUMENTÓW UŻYJESZ i czy dziekan jest po prostu ludzki, aczkolwiek należy pamiętać, że pewnych kwestii także on nie może obejść.

Ps Przed rozmową z dziekanem proponuje Tobie także najpierw porozmawiać z którymś ze studentów ze starszego rocznika działającego w samorządzie oraz z opiekunem roku.

Ale i tak nieważne co by oni powiedzieli, powinieneś udać się do dziekana.

Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

z przekladkami Anglikow na Europejskie, bedzie napewno problem z rejestracja, wiecej papierow bedzie potrzebnych...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Wczoraj dowiedziałem się, że studenci Technologii Żywności. Mają w dziekanacie podpisać... nie wiem jak to nazwać bo chyba nie umową...
Powiedzmy umownie "pismo" zobowiązujące ich do wpłacenia 900 zł za warunek inaczej zostaną wyrzuceni z uczelni.

Chyba należy pogratulować szkole podejścia do studentów. Bo widać, że szkole nie zależy na studentach tylko na forsie.

To już chyba pod szantaż można by podciągnąć? Czy się mylę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

hmmm ja mam amstaffa z rodowodem i nigdy nie musialem miec na niego pozwolenia niewiem kto wam takich głupot naopowiadal;| a co do takiej listy to ona istnieje i do tej właśnie listy doszedł owczarek niemiecki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

pod gruszą wyburzyli ... ma tam być extra klub u Lidla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Gdzie jest forum ogólne? Otwiera mi się od razu "polityka"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

***** odezwali się najwięksi znawcy mody co zawsze chodzą najlepiej ubrani haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

no widać że jesteś tu niedługo, bo pewnie nie zauważyłeś że większość tematów zakładanych tu jest mało ważna i głupia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

W tym nowo otwarty sklepie "Media Expert" widzialem ze maja ta TV satelitarna "N"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

czy mozecie mi podac telefon do yamy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Jasne że będzie ESKA przecież trzeba wspierać nasze radio no i oczywiście to najlepszy sposób na reklamę naszych maluczkich sklepikarzy którzy są tacy biedni ;( chcesz czy nie jeżdżąc na łyżwach będziesz słuchał,słuchał, słuchał chyba że sobie w uszy stopery włożysz a wtedy jak ktoś na ciebie nie umiejący jeździć na łyżwach np. Pan będzie jechać (pani to byś chciał żeby na ciebie jechała i jeszcze do tego szczuplutka i ładniutka)i będzie się drzeć że z drogi bo nie umie hamować i się przewróci na ciebie i co wtedy tak że jak wyżej będziesz słuchał,słuchał i słuchał
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/787688.html
Może to niektórych zainteresuje odnośnie płacenia za poprawki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Ale człowiek uczy się odruchów i reakcji na zmianę toru jazdy przez pojazd :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

prawoskret jest wylacznie do wjazdu na stokrotke, a jesli chcesz wjezdzac na Ks. Januszo to to wjezdzasz na rondo i z ronda nie ma zadnego problemu aby skrecic w w/w ulice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Chyba bubel w opisach. Ktoś przy ustlaniu zasad popełnił błąd a policja to wykorzystuje. Zgoda ,że na jezdni pozioma strzałka w lewo zezwala także na zawracanie, ale przy obecności sygnalizatora S-3 już nie. Jednak w opisie sygnalizatora takiego zakazu niema. A nie można mówić o nakazie bo to nie znak nakazu tylko sygnalizator otwartego i zamkniętego przejazdu. I mamy taką sytuację, że jest zakaz przy działajacej sygnalizacji i brak zakazu przy np. zepsutej czsowo. Według mnie takie miejsca jeśli koniecznie muszą być wyłączone z zawracania powinny być dodatkowo oznaczane znakiem zakazu zawracania. Bo w opisywanym miejscu nie widze potrzeby zakzu. I tak zawracający nie koliduje w tym momencie z nikim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

kablowki nie sa zle :) ja w Multimediach mam 55 programow w tym HBO i Canal+ i place 76 pln, nie widze innej lepszej opcji :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Witam wszystkich. Mam pytanie jaki klub, miejsce proponujeciena Sylwestra, bo nie mam pomysłu. Co myślicie o Alibi ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

kobiety lepszymi kierowcami? :D
to chyba nie ta bajka...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

ronda jeszcze mozna przebolec ale najgorzej to ze swiatlami jest. jak czerwone to wszsycy stoja i sie korek robi. Dzisiaj stalem w korku na legionow, chyba z 10 samochodow stalo myslalem ze mnie ch... strzeli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Czy Jan_Serce to taki sam zakompleksiony, ćwierć-inteligentny ,nie spełniony życiowo,rodzinnie i zawodowo dupek i grafoman jak przykładowo Jasiu Śmietana lub Kasia z Lublina?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Uwolnić Łomżę od "L". Zlikwidować ośrodek egzaminowania a tych cwaniaków egzaminatorów i niekompetentnych instruktorów zweryfikować a potem rozliczyć ("za prezenty od kursantów").

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Ręczna myjnia na wzgs - komplet - to koszt 28 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Właśnie trwa mecz Bośnia i Hercegowina - Polska.

Przed chwilą Leo Beenhakker wprowadził Dzikiego na boisko! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

wszystko masz podane na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Witam,
mam do Was pytanie, jako mieszkańców Łomży - co powiedzielibyście na to, aby w Łomży powstał kompleksowy serwis samochodowy oferujący opony, felgi, oleje, akcesoria samochodowe w atrakcyjnych cenach oraz usługi w zakresie serwisu ogumienia, fast-fit (szybkie naprawy), jak również bardziej zaawansowanej mechaniki, geometrii kół, diagnostyki etc. Oczywiście istnieją już takie łomżyńskie firmy, jednak nie sądzę, aby w 100% satysfakcjonowały one klienta - czy bylibyście za i jeśli tak, to w jakim miejscu? Piszcie swoje sugestie. Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam,
Łukasz Bazarewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

twoj stary jak by wiedzial ze taki wyjdziesz to by wolal zrobic wieszak na plaszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Twój stary uciekł ze scofieldem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

ludzie nie kłóćcie się, więcej szacunku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

sam sobie naotrz ostrzałką do noży :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Przepraszam nie archiwizuje wiadomości na gadu gadu a nie chcący wyłączyłem czy mógłbyś odezwać się jeszcze raz.;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Twój stary siedzi na trybunach w fifie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Dla tego czy Dlatego...ktoś tu nowy polski tworzy

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

o O o o O
o O o O
O O o o Oo O o o O
o O o O
O O o o Oo O o o O
o O o O
O O o o Oo O o o O
o O o O
O O o o O



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Widzę że poziomu nie podniosłeś. Tępak zawsze tępakiem będzie i żaden apel tu nie pomoże. (chyba że pałowanie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

www.rentalcars24.com.pl zobacz oplaca sie
cena lux, bez limitu kilometrow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

O właśnie!! To jest to !!Popieram słowa '' gillete''

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

A P@wcio tylko się cieszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Siema orientuje się ktoś czy np. a Auchan czy Makro jest dużo tańsza wódka niż w Łomży chodzi o ok. 100 butelek hehe

np. dla porównania w biedronce Soplica 16,90

pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

jak zrobisz komu cos zlego to wejda do domu slyszalem cos o tym na klopoty bednarski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Idz czlowieku do hurtowni alkoholi i jeszcze rabat dostaniesz i nie bedziesz musial jezdzic po realach i auchanach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

jak trzeba, to trzeba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Wracam sobie ze szkoły do domu patrze a przy II LO z 3 raduowozy na masle leży chłopak w kajdankach. Chyba przeszukiwali jakiś samochód. Nie wiecie co się stało??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

popieram ! Koniecznie !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Płacę. Nie oglądałem z kablowej wymienionych programów, tylko dlatego, że pasmo VHF3 na których były nadawane te kanały, padło :)

Jeśli nie możesz kogoś przekonać, wpraw go w zakłopotanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Malachit: Polak potrafi...wszystko spierd.... dlaczego tak sądzisz? Często jeździsz myć gary w Anglii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Autor: markac (---.lom.netster.pl)
Data: 23-12-07 00:29

Z takich komentarzy to Ty referatu raczej nie napiszesz. Większość tu na samo słowo "Białystok' reaguje agresją. Widocznie czegoś białostoczanom zazdroszczą... Najgorsi są kibice ŁKS, oni to już w ogóle by ich pozabijali. Mieszkałem w Białymstoku ponad rok. Super miasto. Myślę nawet o osiedleniu się tam.

Mozesz napisac cos wiecej??? Z gory dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Popatrz w sklepie muzycznym na Piłsudskiego. Mają tam dosyć dużo orginalnych CD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

ja polecam salon multimedialny kolporter w c.h. zielone wzgórza w białymstoku. pełno muzyki. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

makmarc napisał(a):

> Uważam, że temat można uznać za zamknięty. Przedstawicielstwo
> YamCaffe wyjaśniło co było do wyjaśnienia i koniec.
>
> Swoją drogą duże brawa i słowa uznania za tę formę kontaktu i
> próbę wyjaśnienia tej sprawy. I to jest właśnie klasa i
> kultura.
>


Śmieszny jesteś tak samo jak obsługa Yam Caffe nie widzicie, że ich nie obchodzą goście, właściciel przyjmie każdego do pracy nie skreśli nikogo (zboczeńca,dilera, pedofila, mordercy itp.)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

panie spamph hola hola nie tak szybko z zakonczeniem tematu.Oskarżyłes kogos o przyjecie lapówki,skoro nie potrafisz tego udowodnic,wez pod uwage że teraz to ty mozesz byc na celowniku.Moim zdaniem powinienes byc oskarzony przez tych panów o zniesławienie,takze mało sympatyczny kolezko codziennie o 5 50 rano wyciagaj dysk z kompa.(to porada)
Swoja droga twój post wynikajacy z frustracji jest nie tyle żałosny co wręcz przygnębiajacy.Lecz kompleksy u psychologa albo dermatologa a nie na forum.
Pani mgrmała ciekawe bardzo skad ma pani takie informacje dotyczace pana x,jesli nawet to prawda,powinna pani zachowac je dla siebie to jest troche chwyt ponizej pasa.
A propo jesli narzekacie na chamstwo obsługi przyjrzyjcie sie czasami na chamstwo klientow,przeciez czesc z ludzi tam przychodzących nie zasługuje nawet na to aby stac przed drzwiami przy tym lokalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

ciezko jest z tym smiganiem bokiem...tym bardziej ze wlascicielowi sie to nie podoba bo jak on powiedzial"sprzeglo mu sie pali"i ze nie toleruje takich wybrykow...ale moim zdaniem cala frajda polega na tym zeby sie wyszalec na torze wlasnie przez jazde bokiem w zakretach(ktorych jest az 2) itp.z takim podejsciem do sprawy gosciu dlugo nie pociagnie interesu.ma zyski ale musi tez sie liczyc ze stratami.nic specjalnego te cale go karty lomzynskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

podaj jego nick z forum i co to za organizacja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

to mozna sie sprawdzic na kolejnym kjs organizowanym przez AŁ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza wyborcza - Prezydent Łomży 2010

Biernaczento to było niezłe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org