środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Witam! Z góry bardzo proszę o nie wypominanie ,że takie posty już były,ale mam pytanie do wszystkich forumowiczów.Jest mało sprecyzowane heh:)
Chodzi mi o pewną nutke która bardzo często mozna usłyszec w Rampie vip...Piosenka (jak mi sie zdaje) w jezyku rosyjskim albo ukrainskim w każdym bądz razie bardzo skoczna puszczana kilka razy w ciągu wieczora.Jeżeli jest na forum jakis stały bywalec tego klubu to bardzo bym prosila o udzielenie odpowiedzi w miare takich mozliwosci.Jest to popularna tam piosenka..mozna powiedziec hit klubu bo gdy zaczyna leciec wszyscy zrywaja sie do tanca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

no własnie to nie to :) tamto jest bardzo melodyjne i skoczne ale bardzo Tobie dziękuje za fatyge i chęć pomocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Spoko nmzc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

na Mikolaja :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

o tak k...a Białystok sie rozwija-czyjim kosztem?!wiadomo o co chodzi.......jak my dostaniemy obwodnice ,was ch.j strzeli z zazdrości---taka prawda-Łomża jaka jest wielkością,taka jest ,mieszkaja tu ludzie honoru.tak było ,jest i pozostanie. A Białystok niech sie rozwija........powodzenia tlyko,ze bliskość Białorusi była i bedzie problemem dla nich-jednym słowem-ja kocham mieszkam w Łomży i ją kocham ,wiec **** mnie obchodzi Białystok p.s.-niech nikt nie pierdoli,że Biały sie rozwija bo maja 2356334 markety-o niczym dobrym to nie świadczy . A zdania osób tu beda subiektywne-bo wiadomo-kto mieszka w Łomży ceni i kocha (przynajmniej powinien to robić)Łomże, a kto w Białymstoku na stałe to Białystok,wiec nie sugerowałbym sie zbytnio wypowiedziami o miescie ,zawartymi tutaj... Tylko Łomża.ŁKS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

spoko kochaj Łomże nikt ci tego nie broni.Co do obwodnicy to nie wiem o co ci chodzi,predzej Białystok bedzie mial ekspresowke do Wawy i dobre drogi do Lublina i Suwalk niz powstanie cala ta slynna Via Baltica.A co do Bialorusi to sasiad jka sasiad ,nie widze roznicy czy mamy granice z nimi czy z innym panstwem.Co do marketow to napewno nie jest wyznacznik rozwoju tylko dziwnym trafem wiekszosc osb u was tak bardzo ich chce:)a teksty typu ze Białystok okrada biedna Łomże to juz wogole smiech na sali,macie beznadziejnych radnych i prezydenta to co sie dziwicie.U nas ludzie poszli wkoncu po rozum do glowy i wybrali spoko prezydenta ktory chce cos dobrego zrobic,sporo inwestycji sie szykuje(nie tylko marketow) eJo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

hahahaha

Kaaaaaniiiikuuuułiiii

jaki lokal taki hit :D prawie jak Rednex :D


http://beatport.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

do Marcina: dla mnie osobiscie ta cala Via moze isc i przez Łomze,dla mnie wazniejsze zeby byla dobra droga do stolicy w miare realnych terminach,a ze rzadzacy z kazdej strony chca ja miec u siebie to juz na to nikt nic nie poradzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Pominę temat odwiecznej naszej awersji i poczucia wyższości w stosunku do Białegostoku.

Najważniejsza różnica w stosunku do innych, podobnych miast w Polsce to swoisty klimat Białegostoku. To miasto pretenduje do miana zastępczej stolicy polskich kresów, do bycia "drugim Wilnem". To prawda, że stykają się w nim różne tradycje. Że obecna jest kultura białoruska, ukraińska, że jest prawosławie.
Niestety - moim zdaniem nie tworzy to zbyt wiele. Daleko klimatowi miasta do klimatu Wilna, Lwowa. Brakuje tolerancji. Na styku tych kultur nie tworzą się wartości wynikające z bliskości innych. Brakuje tradycji szlacheckiej i mieszczańskiej. Na styku kultur co prawda rodzi się nowa kultura, nowe obyczaje ale ja ją bym określił mianem kultury "chłopskiej", bo trafiającej z dołów do góry (a nie odwrotnie).

Inne różnice:
- akcent (i nie mam na myśli tzw. "śledzikowania" lecz miękką wymowę);
- nie mam konkurencji innych ośrodków miejskich - naturalne miejsce ciążenia mieszkańców znacznych obszarów wokół;
- dawna (dość specyficzna) zabudowa miejska powoli odchodzi w zapomnienie - zmiany urbanistyczne są ogromne i na korzyść;
- powszechny wojujący katolicyzm (podobnie jak w Łomży);
- brak historii jest wadą tylko dla niektórych intelektualistów - Nowy Jork historii nie ma za bogatej a jest ośrodkiem kultury światowej - Białystok ma szansę na stworzenie (kiedyś) kultury o znaczeniu krajowym.


P.S. W Łomży też można się dobrze zabawić. Bo dobra zabawa to niekoniecznie kapela przygrywająca do kotleta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

idz od rampy i jak zaczną ja grac spytaj dj co to za nuta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

to moja zasluga hheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

choinki byly chwalone ale cztac ci sie nie chcialo pewnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Nie potrafię Tobie pomóc, jednak mam taką małą uwagę. Zacznijcie chodzić z psami na smyczy, wtedy Wam nie będą ginęły zwierzaki. Nie wiem czy te psy już dosyć mają swoich właścicieli i wieją przy pierwszej sposobności, czy to nieuwaga właścicieli.
To tylko taka mała uwaga, mam nadzieję że odnajdziesz swojego pupila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

dokladnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

ale wy madrzy a jak sie urwie ze smyczy to co :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Dziś będzie już 4 zadanie konkursowe jakby kogoś interesowało zgarnięcie dla siebie prezentu świątecznego :)

Codziennie między godz. 10:00 - 11:00 i 21:00 - 22:00[b/]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

moze chodzi o Natalka Karpa - Kalyna??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

fajne miasto i wcale nieprawda ze bez tradycji czy historii. wydaje mi sie ze historie ma duzo bogatsza niz nasza mala lecz rownie piekna lomza. bialy noca jest cudowny! piekne oswietlenia budynkow, czy nawet teraz sliczne ozdoby bozonarodzeniowe nie to co nasza zalosna pfff ''choinka'' na starym rynku. a tradycje? calkiem spoko, np dluzsze wolne na swieta dzieki prawoslawnym hehe co do imprez mysle ze porownywalne do tych naszych lomzynskich, kazdy znajdzie cos dla siebie. ogolnie miasto jest w porzadku. szkoda tylko ze czasami ludzie z tego bialego nie sa tacy fajni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Kol. rudziaolala:
Z tą historią to już mocno przegięłaś... (jakieś konkrety ? - nazwiska w naszej historii zapisane ?)

Reszta twoich wywodów to może i prawda pod warunkiem, że się bombki i świecidełka podobają, kapele grające do kotleta w knajpie lub imprezy dla każdego (i nikogo) - płaskie jak białostockie disco - polo...

P.S. A tak poważniej to ludzie się liczą. Reszta to świecidełka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

bardzo ciekawe, że na 4lomza terminarz nocnych dyżurów aptek kończy się na czerwcu 2007 - na pocieszenie Twórcom szanownego portalu dodam, że na pozostałych "portalach" łomżyńskich jest to samo lub w ogóle nie ma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

właściciel karany a nie siedzi czemu?kasa i znajomości w um to nr1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

markac:
Tak jak zdecydowana większość mieszkańców tego miasta: najpierw trzeba wyjechać, żeby się kształcić, potem, trzeba pracę znaleźć (w Łomży bardzo trudno i niepłatna), potem jakaś kariera. Poza Łomżą łatwiej - to prawda...

Jakieś wnioski ? Nikomu nie radzę pozostać tutaj - bo tutaj bardzo trudno (częściowo nie z winy Łomży i mieszkańców) zyć i rozwijać się. Róbcie kariery wszędzie - ale pozostańcie łomżyniakami - macie z czego być dumni ! Inni wam mogą tylko zazdrościć...

Kim jesteś:
Jesteś tym, kim każe ci być ten co ci chleb daje ? Jak praca u komunistów to jesteś komunistą ? A jak praca w urzędzie skarbowym to kim jesteś ?
Moim zdaniem - zawsze jesteś sobą, tym którego dzieciństwo, środowisko, rodzina, koledzy i opowieści dziadków ukształtowały. Zmiany (np. środowiska) nakładają się na ciebie ale nie tworzą ciebie od początku. Jesteś uformowany przez miejsce /miejsca i czas...

Fajne miasto (nie piszę o ludziach):
To takie, co ma fajne ulice i domy... Bardzo to mądre - prawda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

gc:
Z tą kulturą bywa różnie - zależy od środowiska.
Faktycznie tolerancja w Białym większa bo wpierd...l kolega nie dostał.
Nie pisałem, że Biały to disco-polo - pisałem o imprezach.
Zaciąganie w Łomży ? Pewnie zaciągamy jak poznaniacy lub nawet Niemcy. Nieco gardłowo ?
Jeśli chodzi o rozrywkę to pustyni nie ma.
Jeśli chodzi o kulturę to pustynia faktyczna - podobna jak wszędzie (jeden facet z Bemowa w drodze do pracy na budowie codziennie mija jeden teatr - on ma łatwiejszy i codzienny dostęp do kultury).
Ciekawe koncerty to Mozart ? Górniak ? Ich Czworo ?
A spektakle ? W Łomży coś się czasem dzieje. W Białym coś się czasem dzieje. Tu i tam żenada. Zawsze dzieje się ciekawie dopiero w Wawie. A ci z Białego mają zwyczajnie do Wawy dalej...

P.S. Ja się nie "spinam". Wręcz przeciwnie. Uznaję zasługi miasta nad Białką. Widzę jak pięknie się rozwija. Wiem, że Łomży brakuje do Białego sporo mieszkańców, kasy i ośrodków decyzyjnych. Że są lepsi bo mają więcej pieniędzy i władzy. Że ciekawych ludzi przyciągają. Że próbują coś ze sobą zrobić i udaje im się. Widzę, że Białystok ma przyszłość i cieszę się, że sąsiadom udało się. My o powodzenie Łomży będziemy musieli jeszcze długo walczyć. Życzę miastu Białystok i jego mieszkańcom sukcesów.
Łomży też...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

widziałem na ul. Prusa ogłoszenie że ktoś znalazł małego czarnego pieska ale bylo to 19.12.2007

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Uomrzan: "A ci z Białego mają zwyczajnie do Wawy dalej..."
Tu się nie zgodzę :) 2.5h z Białegostoku do Warszawy Centralnej koleją. Z Łomży do Warszawy 3-4h i stanie w korkach w Markach. Trzeba wziąć też pod uwagę wygodę podroży, a te PKS-em do najprzyjemniejszych nie należą ;/, szczególnie latem, kiedy oszczędzają na klimatyzacji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Nagrywam płytę z muzyka techno house itp. podajcie jakieś tytuły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Uomrzan, liczy się dla Ciebie odległość, czy czas w jakim daną odległość pokonujemy? Dokładny czas podróży z Białegostoku do Warszawy Centralnej to 2:30 min. z zegarkiem w ręku. Dojezdalem do Białegostoku co tydzien, wiec uwierz mi na słowo, że tak właśnie jest. Na stronie http://rozklad.pkp.pl podają:

Białystok
Warszawa Centralna

24.12.07
odjazd 08:30
przyjazd: 06:05
czas podróży: 2:25


A to, że w Łomży się nie sprawdziła kolej to już nie mój problem. Nie zmienia to faktu, że jest to najwygodniejszy środek lokomocji (jak dla mnie). Kto chce, może ścigać się samochodem z czasem, to nie dla mnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

1. Ci Bul - Łacz Jor Step
2. W morelowym warzywniaku - ogorek kiszony ( hejzel mix )
3. Hypercebula - Trelemorele ( Aljen rmx 2006 )
5. Didżej Nojzer - Step into anoder łorld ( Madafaka remiks )
6. Ziomek Hejzel - Pompastyka ( oryginal mix )
7. Aljenoza - Cibulem Jestem
8. Ci Bul - Sak maj chart
9. W morelowym warzywniaku vs. Ziomek Hejzel - Tesko Mixery
10. Łaczi Łaczi - Łicz Łacz ( Cibule feat. Aljeny feat. Hejzele )

!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

nagraj płytę Stasia, np. cz.4 :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Nas jedzie z 300 łysych, widze, że będzie kogo kopać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

miało być disco z pola ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

a jak ja za przeproszeniem zapierdalam w nocy 12 godzin to tez mam zadac doplat za to ze pracuje w nocy?! Dla mnie to chore :/ i chamskie na dodatek..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Oxsford , cambridge to slawne uczelnie na caly swiat ale BYLY!!!!!!!!!!!! Polecam takze porozmawiac z kims , kto ma dzieci uczace sie w ANGLII --WNIOSKI WYCIAGNIECIE SAMI. Czy zdajecie sobie sprawę (fakt autentyczny) ,ze osoba starajaca sie o prace musi udowodnic ,ze POTRAFI POLICZYC DO DZIESIECIU?! Zastanawiam sie ,jakim cudem ANGOLE podbili 1/4 swiata?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Ostatnio giną pieski,to cos dziwnego , ja bym zgłosił to do Strefy 11:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

poszukaj lepiej w "trensie"(beatport.com) :D jezeli house to electro offcours:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Dziś chyba niejaki "cz" pobił wszystko i wszystkich.... Przeglądam sobie artykuły na 4Łomża i oczy nagle zaczęły mnie boleć kiedy zobaczyłam wspaniały nagłówek: "Lodowisko popularne przede wszytskim wśród dzieci i młodzierzy". Pomijam literówkę w wyrazie "wszystkim", ale na litość boską "młodzieży" przez "rz" ?? Czy osobie podpisującej się jako "cz" ciężko się chwilę zastanowić nad pisownią?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Baginiak90, możesz powiedzieć na czym polegał brak szacunku śledzi wobec Ciebie? Ja mieszkam w Białymstoku już trochę czasu i nigdy nie spotkałem się z nieprzyjemnościami z tego powodu, że jestem z Łomży.
Akurat osoby z nazwiskami, o których mówisz są wyznania prawosławnego i zazwyczaj zdają sobie sprawę z tego, że ich przodkowie byli pochodzenia białoruskiego.
Typowo komunistyczny układ miasta? O czym Ty piszesz? W swojej nienawiści do Białegostoku po prostu się ośmieszasz. Większego debilizmu nie słyszałem.
PS Skoro tak nienawidzisz Białegostoku, to dlaczego wciąż w nim przebywasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Jeśli chodzi o zagospodarowanie to efekt tego, że zniszczenia wojenne w tym mieście wynosiły prawie 90 % powierzchni miasta. Komuniści zaczęli odbudowywać je w taki a nie inny sposób, w związku z czym miasto tak wygląda.
Jeżeli chodzi o kwestie narodowościowe, o których wyrażasz się z taką niechęcią:
25 % mieszkańców Białegostoku to wyznawcy prawosławia. Czy według Ciebie bycie wyznania prawosławnego nie uprawnia takiej osoby do uważania się za Polaka? Dlaczego denerwuje Cię to tak bardzo, że nazywasz takie osoby motłochem białoruskim?
W przedwojennym Białymstoku około 50 % mieszkańców stanowili Żydzi. W Łomży żył prównywalny odsetek Żydów. Czy na tej podstawie stwierdzisz, że miejsce Żydów łomżyńskich zajął motłoch?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

to i tak wygrywa :D
http://img210.imageshack.us/img210/6127/twojstaryimprezyxg1.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Szkoda,że tych białych pól nie możemy podziwiać...śnieg dodałby uroku, tajemniczości...a maluchom sprawiłby wiele radości.
Piękne wersy...aż się zadumałam...

Zdrówka Kochani, miłości i radości z przebywania w rodzinnym gronie. Chwytajcie te chwile pełnymi garściami i pamiętajcie,że nie każdy może się cieszyć bliskością ukochanych osób.
Pozdrawiam świątecznie:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Witam

Jestem z Ostrołęki i wybrałem się ostatnio z dziewczyną na lodowisko w Łomży. Potem chcieliśmy coś zjeść/posiedzieć, więc ruszyliśmy na Stary Rynek, gdzie... nieoczekiwanie nic nie ma! A może przeoczyłem jakieś fajne miejsca?
Przypomniałem sobie o waszym Centrum Handlowym. Niestety jako że była to niedziela, było już za późno...
Może mi ktoś zatem polecić jakiś lokal, gdzie warto się wybrać na soczek/piwo itp. z dziewczyną podczas kolejnej wizyty?
Z góry dzięki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

a tolerancja?? pajace!!! was też ktoś chętnie by najeb...ł , tylko czasem się człowiek zastanowi. sami się wytępcie, z waszymi łysymi pałami, disco, HH i całym tym szajsem..... METALLICA RULEZZZZZ ..!..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

no strasznie ambitny tekst.... ale nutka fajna :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

wpada w ucho:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

pojechać na plażę i łowić ryby czyż nie lepsze? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

To tylko coraz bardziej zmusza mnie do pomyślunku nad kupnem własnego samochodu... :P Kolei nie dotyczą te "limity". W ostateczności pojadę do Białegostoku i stamtąd do Warszawy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

nie szkoda pieniedzy na PKS tylko TE CUDOWNE MIASTO MA TAK ZAJEBISTE POLACZENIE ZE SWIATEM ZE NIE MA JUZ OD DAWNA MIEJSC W AUTOBUSACH!!!! cwaniaczku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Nutka Alex-C jest zaj........ja juz ja sciagnalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

a jutro?:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Ej możemy dołączyć hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Daxter.........młody, głupi autorze idiotycznego topicu. To tY wypierd*laj. Co wniosłeś w swojej krótkiej karierze do historii tego forum??

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

a w którym miejscu to jest?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

a czy w lomzy jest cos do 100 zl od osoby?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Nie musi być Yama, na Legionów są też inne lokale. Z resztą sprawa się wyjaśniła, na klubowej znalazłem info, że Bart i Lichu, Dj'e podani w artykule, w święta grali Pod Koniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Czesc wszytkim.
Chcialbym sobie kupic lyzwy do 200 zl,ale niewiem zabardzo jakie są dobre.
Powie mi ktos jakie powinienem kupic??
Prosilbym o odpowiedz.
Pozdrawiam , zgóry dzieki.

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

cudownie moja najcudowniejsza pizza:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Tak... biorac pod uwage ile zdrozala zywnosc, prad itd. i ze od stycznia ma jeszcze drozec, to z pewnoscia ceny spadna ;) Nie wiem ile mozna jeszcze pizzerii w Lomzy otworzyc, ale dla mnie to juz zaczyna byc zabawne. No coz... nie tak latwo wpasc na oryginalny pomysl niestety... Nie wiem jakie korzysci z tego, ze powstaje kolejna, no ale moze jakies beda... Ceny? Dla mnie nie sa wysokie, a i pizzy nie jem codziennie, wiec nie ruinuja mi budzetu domowego ;) Sama Telepizza wedlug mnie srednia, o ile pamietam z Wawy, ale kazdemu co innego smakuje. Natomiast ilosc tematow o pizzy na tym forum, jest faktycznie zadziwiajaca.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

chętnie zajrzę.Pozdrawiam chłopaki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Jasio zgadzam się z Tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski i Kołakowski w II turze.

Greg12, zgadles, mam poczucie humoru, ale czemu akurat w tym temacie? czy ciebie w tym miescie wszystko zadowala i niczego Ci nie brakuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org