Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Wojewódzkie zawody wędkarskie 2019`

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu zaprasza do udziału w Wojewódzkich Zawodach Wędkarskich spławikowo- gruntowych na rzece Narew w dniu 16 czerwca 2019 roku w godz. 6:00 - 12:00 pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego.  Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktualnej licencji oraz wpłata 50 zł. Zgłoszenia przyjmuje Maciej Estkowski  tel. 505161393. Organizator zapewnia posiłek oraz cenne nagrody.

Głos Nowogrodzki
pon, 20 maja 2019 09:39
Data ostatniej edycji: pt, 14 czerwca 2019 08:40:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę