Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

W Wiźnie już tymczasowym mostem

mm cz, 13 czerwca 2024 18:40

W Wiźnie GDDKiA przekierowała ruch samochodowy na most tymczasowy. Stara przeprawa jest zamknięta i będzie rozebrana, a na jej miejscu powstanie zupełnie nowy most.

Jak znaleźć dobrego najemcę?

JJS cz, 13 czerwca 2024 15:11

Wielu właścicieli mieszkań, chcąc dorobić do budżetu wynajmuje swoje lokale. Jak wiadomo znalezienie dobrego najemcy wcale nie jest łatwe, tym bardziej że prawo jest tak skonstruowane, że bardziej chroni osobę, która nie płaci za mieszkanie niż właściciela. Dziś podpowiemy Wam, jak znaleźć uczciwego najemcę mieszkania.

Potrzebne pismo

mm cz, 13 czerwca 2024 14:21

W związku z zakazem ruchu na części remontowanej drogi do Mężenina, rolnicy mają problem z dojazdem do pól. Czy dostanę mandat jak pojadę do swojego pola - pyta jeden z nich?

Ukraińskie domino na Legionów

mm cz, 13 czerwca 2024 13:13

Trzy busy z przyczepami zderzyły się na Alei Legionów w Łomży. Nieuwaga jednego z ukraińskich kierowców skończyła się szkodami całej trójki.

Strefa buforowa przy granicy z Białorusią

mm cz, 13 czerwca 2024 09:51

Dziś, 13 czerwca 2024 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu przebywania na określonym obszarze w strefie nadgranicznej przyległej do granicy państwowej z Republiką Białorusi

Milionerzy w Radzie Miejskiej

mm śr, 12 czerwca 2024 21:09

Ratusz opublikował oświadczenia majątkowe radnych Rady Miejskiej. Wynika z nich, że większość rajców dochód czerpie z umowy o pracę, choć jeden nie wykazał żadnego dochodu, a dziewięciu dysponuje majątkiem przekraczającym milion złotych.

Jak znaleźć swój styl? Przewodnik po ofercie modnych butików z odzieżą damską

JJS śr, 12 czerwca 2024 14:46

Znalezienie własnego stylu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w świecie pełnym zmieniających się trendów. Każda kobieta chce wyglądać modnie, ale jednocześnie pragnie wyrazić swoją indywidualność poprzez ubiór. Warto zwrócić uwagę na oferty miejsc takich jak butik z odzieżą damską, które często oferują unikalne i wysokiej jakości ubrania. W tym artykule przedstawimy, jak krok po kroku odnaleźć swój styl oraz na co zwracać uwagę, wybierając ubrania.

Poszkodowane po nagłym hamowaniu autobusu

mm śr, 12 czerwca 2024 12:55

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku nagłego hamowania miejskiego autobusu. Wjazd od Zambrowa w rondo przy ZUS-ie był zablokowany. Obecnie ruch w tym miejscu odbywa się bez utrudnień.

Bon energetyczny i maksymalna cena za prąd

mm śr, 12 czerwca 2024 11:50

Rząd wprowadza świadczenie pieniężne i maksymalną cenę 500 zł/MWh za prąd. Ustawę podpisał Prezydent RP.

Podwyżki cen wody

mm śr, 12 czerwca 2024 10:36

Spółki wodociągowe wnioskują w tym roku średnio o 33 proc. podwyżki taryf za wodę donosi PAP, powołując się na dane z PGW Wody Polskie. W Jedwabnem zatwierdzona ostatnio taryfa podnosi cenę wody o ponad 70 proc., ale dzięki władzom samorządowym mieszkańcy zapłacą dużo niższe stawki. W Łomży do lutego obowiązuje jeszcze aktualna taryfa, ale prezes już mówi o podwyżce.

Odkurzacz bezprzewodowy czy robot sprzątający?

JJS śr, 12 czerwca 2024 08:19

Wybór odpowiedniego sprzętu do sprzątania domu może być wyzwaniem, szczególnie w dobie nowoczesnych technologii, które oferują szeroką gamę możliwości. Dwa najpopularniejsze urządzenia to odkurzacze pionowe bezprzewodowe oraz roboty sprzątające. Każde z nich ma swoje zalety i wady, które mogą być decydujące przy wyborze odpowiedniego rozwiązania do Twojego domu. W tym artykule przedstawimy różnice między nimi oraz pomożemy zdecydować, co wybrać: odkurzacz bezprzewodowy czy robot sprzątający?

Wyjazdy survivalowe również w naszym regionie – czy warto się na nie wybrać?

JJS śr, 12 czerwca 2024 08:13

Aktywność na świeżym powietrzu przyjmuje mocno zróżnicowane formy. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć wariant dla siebie. A nasz region oferuje pod tym względem sporo możliwości i atrakcji, z których naprawdę warto skorzystać. Sposobów na to jest wiele. Coraz więcej osób decyduje się choćby na prawdziwą szkołę przetrwania, czyli wyjazdy survivalowe. Dla kogo są takie eskapady? Dlaczego warto się na nie wybrać i z jakich opcji można skorzystać? O tym napiszemy w dzisiejszym artykule.

To był ekstremalnie ciepły i suchy maj

mm wt, 11 czerwca 2024 18:56

Odczucia czytelników potwierdza raport IMGW. Średnia obszarowa temperatura powietrza w maju 2024 r. wyniosła w Polsce 16,0°C i była o 2,7 stopnia wyższa od średniej wieloletniej dla tego miesiąca. Tegoroczny maj należy zaliczyć do miesięcy ekstremalnie ciepłych – stwierdza IMGW-PIB. Suma opadów w rejonie Łomży wyniosła tylko 20-30% wieloletniej normy.

Zmiana dyrektora łomżyńskiego WORD-a

mm wt, 11 czerwca 2024 17:04

Robert Wojciech Czerwiński od dziś będzie kierował Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży. Dotychczasowy dyrektor Mirosław Oliferuk zostaje w jednostce i będzie nadzorował pion BRD.

Szczuczyn będzie miał zbiornik wodny

mm wt, 11 czerwca 2024 15:51

Hektarowy zbiornik wodny powstanie w Szczuczynie na rzece Wissa. Inwestycja ma zapewnić dostęp do wody w okresach suszy, a mieszkańcom służyć jako miejsce rekreacji.

„Jedziesz na Campus”

mm wt, 11 czerwca 2024 13:25

„To festiwal dla osób młodych, kreatywnych i dojrzałych do tego, by rozmawiać o przyszłości naszej Polski” - mówiła o festiwalu społecznym Campus Polska Przyszłości posłanka Alicja Łepkowska – Gołaś.

Rowerowa pielgrzymka do Krynicy Morskiej

mm wt, 11 czerwca 2024 11:29

Dziś, 11 czerwca 2024 roku, z parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży wyruszyła kolejna, siedemnasta już pielgrzymka rowerowa. Tegoroczna trasa wiedzie ku Krynicy Morskiej – miastu położonemu na Mierzei Wiślanej. Pielgrzymkę rozpoczęła grupa siedemnastu mężczyzn, ale w trakcie jej trwania kilku jeszcze ma dołączyć.

Wężykiem, wężykiem...

mm wt, 11 czerwca 2024 11:13

Mimo obowiązywania przepisów o konfiskacie aut pijanych kierowców, wielu z nich ciągle sprawdza ich aktualność. W Łomży do tej pory skonfiskowano 11 pojazdów, a ostatni przypadek miał miejsce w niedzielę.

Kaskiem w policjanta

mm wt, 11 czerwca 2024 10:14

Kierowca skutera, który uciekał policjantom, przed zatrzymaniem bronił się uderzając policjanta kaskiem. 33-latek najpierw skończył w zaroślach, a następnie w areszcie.

Województwo podlaskie i Łomża przegrały wybory do Parlamentu Europejskiego

mm pon, 10 czerwca 2024 20:19

Województwo podlaskie do tej pory miało w Strasburgu dwóch europosłów, teraz nie będzie miało żadnego. Jednego wykluczyła partia, drugiego wyborcy. Także łomżyńscy kandydaci w tych wyborach wypadli gorzej niż w ostatnio.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę