Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Otwarcie Pubu "Dziewiątka"

Bartosz Klepacki so, 18 października 2008 14:28

Mała fotorelacja z otwarcia lokalu nadesłana przez Lus Vegas.

Sami O Sobie, tak po prostu ... czyli Łomża Hip-Hop Crew 2008

Bartosz Klepacki wt, 23 września 2008 18:36

Już w najbliższy piątek w łomżyńskim klubie PopART obędzie się „ŁOMŻA HIP-HOP CREW 2008”. Pierwsza impreza skupiająca w jednym miejscu artystów łomżyńskiej sceny Hip Hop – czyli raperów, tancerzy i beatbox'erów. Wydarzenie jakie jeszcze nie miało miejsca w Łomży, którego po prostu nie można przegapić! Starujemy 26 września, o godzina 18.00 w MDK DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3. Wejście za jedyne 4zł! Podczas imprezy wystąpią m.in. Tłoku, Irmina, Kama i Julia, Jantar Squad oraz RGW, a także Ofensywa, ESLO i Rychu. O tym co wydarzy się tej niezwykłej nocy opowiedzą S.O.S. wraz z gośćmi.

"Video" zakończyło lato w Zambrowie

Bartosz Klepacki pon, 25 sierpnia 2008 17:16

Ponad 4 tys. melomanów bawiło się przy hitach zespołu Video podczas festynu Pożegnanie Lata 2008 w Zambrowie. Hity Bella oraz Idziemy na Plażę porwały zgromadzoną na stadionie Olimpii publiczność do szaleńczej zabawy. Grupa powstała w 2007 roku. Grają muzykę rock-pop,rock Założycielami są Maciek Durczak, Wojciech Łuszczykiewicz i Tomek Lubert, twórcą tekstów większości piosenek jest Wojciech Łuszczykiewicz. Na koncert do Zambrowa kapela przyjechała prosto z Sopotu gdzie rywalizowała o Bursztynowego Słowika w ramach Sopot Festival 2008.

Kolory dźwięku wbrew niepogodzie ...

Bartosz Klepacki pt, 22 sierpnia 2008 14:16

Pierwszy poważny event w naszym regionie „Colors of Sounds 2008” przeszedł już do historii... Dla jednych zapamiętany zostanie jako wydarzenie muzyczne, którego głównym atutem było bardzo oryginalne DJskie show, dla drugich zaś jako impreza, która odbyła się pomimo bardzo niesprzyjającej pogody, wszak bardzo rzadko zdarza się grać w blasku piorunów. Jaka była pierwsza edycja „Kolorów Dźwięku” ? Co wypaliło, a co nie ? Zapraszamy do lektury

Cała Polska na ... "Kolorach"

Bartosz Klepacki śr, 13 sierpnia 2008 09:35

Colors of Sounds – Poczuj Barwy Muzyki zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę 16 sierpnia na dwóch dynamicznych scenach wystąpi czołówka światowego clubbingu m.in. Orja Nilsen, Simon Patterson, Manule Le Saux, Nie zabraknie także przedstawicieli polskiej sceny muzyki klubowej: Roda Peterssena, Marco Santozo i Mike Winda. Oxygen Agency – jedna z najprężniej rozwijających się agencji muzycznych w północno – wschodniej Polsce ma zaszczyt zaprosić na magiczną i pełną muzycznych barw noc, okraszoną grą świateł i cieni Znana z niekonwencjonalnego działania agencja, zaprezentuje tej nocy zderzenie dwóch światów, gdzie w jednym szeregu staną młode wilki klubowego światka ze starymi wyjadaczami czarnych płyt, jednym słowem… Musicie tam być!

Zostanie doceniony po śmierci? Życie ludzkie przemija, muzyka pozostaje ...

Bartosz Klepacki pon, 04 sierpnia 2008 20:40

Z przykrością informujemy, że w ostatnią sobotę lipca zmarł Eric Tadla, jeden z utalentowanych producentów muzyki trance, bardziej znany jako połowa muzycznego duetu EnMass. Dla większości klubowiczów z regionu ta wiadomość być może nie byłaby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie fakt iż Eric był z pochodzenia Polakiem, urodzonym w Łomży...

Zagrają w Płocku, nie w Łomży...

Bartosz Klepacki wt, 08 lipca 2008 18:20

Koncert zespołu Feel w dniu 13 lipca został odwołany – informuje Łukasz Bartoszak z Agnecji Artystycznej Gorgo, która zajmuje się organizacją koncertów Piotra Kupichy i Zespołu Feel. – Organizatorem koncertu była jedna z lokalnych stacji radiowych – podkreśla Bartoszak. Tego dnia Feel, wystąpi w Płocku na koncercie Hity na Czasie organizowanym przez radio Eska. Tą informacją ucinamy wszystkie spekulacje odnośnie koncertu, który od kilku tygodniu wśród łomżan budził ogromne zainteresowanie.

Klubowa na Weekend

Bartosz Klepacki pt, 04 lipca 2008 12:44

Wakacje się zaczęły, ale nie dla nas. Klubowa zaczyna kolejny cykl – „Weekend z klubową”. Co tydzień będziemy zapraszać Was na imprezy, których nie można ominąć. Jednocześnie ogłaszamy konkurs na imprezę wakacji. Co tydzień, z pośród e-maili nadesłanych do nas, wybierać będziemy imprezę tygodnia. Pod koniec wakacji z pośród „Tygodniówek” wybierzemy najlepsze Wakacyjne Party. Wśród głosujących rozlosujemy nagrody niespodzianki.

"Kolory dzwięku" coraz bliżej...

Bartosz Klepacki pon, 16 czerwca 2008 16:58

Przygotowania do największej imprezy klubowej w tej części kraju – Colors Of Sounds, idą pełną parą. Przed kilkoma dniami został już całkowicie zamknięty lineup artystów, którzy 16 sierpnia zagrają w Nowogrodzie. Na dwóch dynamicznych i nafaszerowanych pirotechniką scenach – AboveSky i UnderHell zagrają m.in. Simmon Patterson, Orjan Nielsen, Manuel le Saux oraz Marcus Schossow. Zważywszy na ekskluzywny charakter imprezy, rozpoczęto już sprzedaż biletów, które można nabyć m.in. za pośrednictwem „klubowej”. Organizator całego przedsięwzięcia Agencja Muzyczna OXYGEN, z myślą o swoich fanach, na terenie całego kraju prowadzi akcję promocyjna „Before COS”. W kilkunastu najbardziej prestiżowych klubach m.in. Warszawy, Białegostoku, Wrocławia czy Poznania, odbywać się będzie promocyjne tourne DJ-ów goszczących na „Kolorach Dźwięku”. W ubiegłą sobotę gościliśmy na jednym z takich „Beforów” i tradycyjnie już, specjalnie dla Was, mała dawka migawek…

Flinta, Clubbersi i spółka ...

Bartosz Klepacki so, 07 czerwca 2008 07:54

Łomżyńskie Juwenalia 2008 to już przeszłość, a tak bawili się łomżanie na wieczornych koncertach.

Łomżanie zawładnęli Białymstokiem…

Bartosz Klepacki wt, 13 maja 2008 17:28

Białostockie Juwenalia (największe studenckie święto w regionie) mają już swoją kilkuletnią tradycję, ale po raz pierwszy w historii na jednej z głównych scen wystąpili … łomżanie. Duet dj’ski Rod Peterssen oraz Marco Santozo, podczas „Klubowego Wieczoru” w białostockim klubie Gwint zawładnęli zgromadzoną publicznością. Impreza w „Gwincie” miała być zwieńczeniem Juwenaliów. W czasie gdy na scenie obok klubu, grały zespoły rockowe m.in. Bracia Cugowscy, oni raczyli trancowymi, i tech-trancowymi dźwiękami zgromadzonych na parkiecie klubu. Nie zabrakło też innych gatunków muzycznych. Zaprezentowany muzyczny miszmasz oprócz typowych klubowych rytmów, zawierał elementy folku, jazzu, i rockowych gitar.

Nowy Cykl... Back to the Old Disco part.1 @ Amnesia

Bartosz Klepacki wt, 06 maja 2008 20:49

Pamiętacie szalone disco lat 80’s, 90’s ? Już w najbliższy weekend Club Amnesia zaprasza was w podróż do przeszłości. Począwszy od szalonych klimatów Savage i Italo Disco, po klubowy miszmasz XXI wieku. Amnesia wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom i spełnia wasze prośby z minionych imprez.

Dzień Kobiet part Two ...czyli Ladies Night @ YC

Bartosz Klepacki pt, 02 maja 2008 17:21

Mała fotorelacja nadesłana przez Lus Vegas. Zagrali: Angel Kiss (wawa), Puffy (resident Yam Caffe), Przemek Kamiński (gitara).

12 lipca … pokażą na co Ich stać.

Bartosz Klepacki nie, 27 kwietnia 2008 16:41

Jest już ciemno, więc pokaż na co Cię stać … no i pokazali. Zespół Feel, który już 12 lipca wystąpi w Łomży, zdobył cztery statuetki - Zespół Roku, Album Roku, Hit Roku oraz Video roku , podczas jednej z najbardziej prestiżowych gali polskiego przemysłu muzycznego – Eska Music Awards. Wśród kilku tysięcy osób zgromadzonych w łódzkiej hali sportowej była też liczna rzesza łomżyniaków.

Amnesia zadebiutuje już 26 kwietnia...

Bartosz Klepacki wt, 22 kwietnia 2008 16:11

W blisko dwuletniej historii „klubowej” nie zdarzyło nam się jeszcze poruszać tematu, który by bezpośrednio przedstawiał któreś z klubowych miejsc. Jednak przez ostatnie dwa tygodnie pojawiło się tyle spekulacji odnośnie nowego miejsca na klubowej mapie regionu, że postanowiliśmy przyjrzeć się tej sprawie bliżej, i raz na dobre rozwiać wszelkie spekulacje, albo je potwierdzić. Doda, East Clubbers, a nawet Gosia Andrzejewicz, rzekomo te gwiazdy miałyby pojawić się na otwarciu nowego lokalu o dźwięcznej i tajemniczej nazwie Amnesia. Niestety, zmartwimy wielu. To tylko plotki. Już samo wnętrze i lokalizacja sprawia, że club aspiruje do znacznie większej rangi, i kierowany jest do konkretnej grupy odbiorców.

Chcą rapować i pomagać

Bartosz Klepacki pt, 18 kwietnia 2008 13:44

- Mój tata potrzebuje pomocy - Magdalena Grzanecka, uczennica "Budowlanki", ociera łzę na wspomnienie taty Tomasza, który od dziesięciu lat zmaga się z bezdusznością służby zdrowia i codzienną walką o normalne życie. - Zjednoczmy się w sobotę przy dźwiękach muzyki ulicy na koncercie Masseya z Inowrocławia i łomżyńskiej Awangardy Słów Wyzwolonych. Córka pana Tomasza, który ma od kolana amputowaną nogę, i jej przyjaciele organizują koncert charytatywny w sobotę o godz. 20 w Klubie Atom przy ul. Poznańskiej 121 A w Łomży.

Jozin z Bazin ... i 200 złotych

Bartosz Klepacki pon, 07 kwietnia 2008 21:03

Pozytywna impreza, ale czemu tak krótko - żalą się uczestnicy sobotniego koncertu Pod Koniami. O 2 w nocy skończył się jeden z najcięższych pod względem muzycznym wieczorów w Łomży. Około 20 nic nie wskazywało ze ma się odbyć jakikolwiek koncert, kilka osób spokojnie sączyło piwo przy progresywnym secie dj Licha, powoli sytuacja ulegała zmianie coraz więcej osób, coraz mniej wolnych miejsc, jako pierwszy zagrał Taras młody stażem selektor jego reggowo-junglowy set powoli rozkręcał Łomżyniaków, gdy za sterami stanął Auricom impreza rozpoczęła się na dobre wszelakiej maści drum'n'bass poderwał do tańca, zaś Kwik Eklektyk założyciel EBM Junglist zadziwił nie jednego uczestnika tej imprezy serwując Chubby Checker - Let's Twist Again, Radę Puchaczy czy Fugees - Ready or Not

Hymn Kolorów Dźwięku ...

Bartosz Klepacki pt, 04 kwietnia 2008 17:15

346 wydanie "A State Of Trance" Armina van Buurena stało się oficjalnym miejscem premierowej emisji hymnu polskiej wakacyjnej imprezy - Colors Of Sounds, która odbędzie się 16 sierpnia w Nowogrodzie. Hymn został stworzony przez Polsko - Rumuński projekt Ethereal. Obaj producenci zagrają podczas festiwalu 16 sierpnia, a są to Mike Wind oraz Digital Nature. Ponadto zapraszamy na www.myspace.com/digitalnature oraz ww.myspace.com/mikewind. Więcej informacji już wkrótce.

Atomowe Święta

Bartosz Klepacki śr, 26 marca 2008 19:14

Kilka fotek nadesłanych przez Quest Grand'a z wielkanocnej imprezy w Atomie.

"Klubowe Jajko..."

Bartosz Klepacki wt, 25 marca 2008 18:20

Kilka tysięcy osób przewinęło się po parkietach klubowych w Wielkanocny weekend. Wszelkie odmiany muzyki elektronicznej, nieobliczalni dj-e i gorąca atmosfera do białego rana tak w skrócie można podsumować świąteczne szaleństwo. Tradycyjnie już, dla tych co wybrali domowe zacisze mała dawka migawek z trzech imprez. Tym razem Niedziela wielkanocna i lany poniedziałek w klubie Yam Caffe z gościnnym graniem Luca Gatto, oraz Jah Dollz pod Koniami.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę