Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 lipca 2024 napisz DONOS@

Plakatowanie

Grzegorz Gwizdon so, 25 marca 2006 13:01

W Łomży ekspozycja plakatów odbywa się na 37 punktach ogłoszeniowych. Nośniki zlokalizowane są na terenie całego miasta i ustawione są w najbardziej uczęszczanych miejscach (deptaki, zieleńce miejskie przy ciągach pieszych i samochodowych, przystanki MZK, dworce PKS), ułatwia nam to na dotarcie z informacją umieszczoną na plakacie, do ponad 85% mieszkańców miasta.
Jednocześnie informujemy ze samowolne umieszczanie plakatów jest zabronione co daje możliwość zapewnienia estetycznej i kontrolowanej ekspozycji przez określony czas bez obaw o jego zaklejenie.

Administratorem wszystkich słupów ogłoszeniowych w Łomży jest Grzegorz Gwizdon
nr. telefonu

506 93 17 79

Dokładniejszych informacji na temat rozmieszczenia poszczególnych słupów dowiecie się Państwo z listy lokalizacji każdego słupa. Jeżeli macie Państwo potrzebę ekspozycji plakatów lub jakiekolwiek wątpliwości lub pytania z tym związane zadzwońcie do nas a udzielę Państwu pełnych informacji. Kontaktować się można w formie telefonicznej lub elektronicznej. Adresy dostępne poniżej na naszej stronie. ggwizdon@poczta.onet.pl tel. 506 93 17 79

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę