środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanik samochodowy

N placu byłego WZGS jest mechanik samochodowy U Gregora.Powiedzcie czy warto postawić u niego samochód do naprawy,jak jego fachowość i ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

he może to twój zakład co ?? hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

daj sobie na spokoj z tym pijackim warsztatem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Omijaj ten warsztat z DALEKA !!!!!!!

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Polecam warsztat samochodowy na placu WZGS ale jeszcze dalej za hurtownią omega.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

może ktoś z obecnych na forum jest mechanikiem i mógłbym pomóc w następującej kwestii. Mam ranaulta Meagane classic z silnikiem 1.6e i na wolnych obrotach czuć wyraźne drgania drążka zmiany biegów w ogóle samochód ma dziwne obroty ok 5tys do 7tys na wolnych. Podejrzewałem ze są uszkodzone cewki bo jest to element podobno bardzo wadliwy i objawy są podobne ale po sprawdzeniu iskry na cewkach wszystko jest ok. Podczas zmiany świec zauważyłem ze jedna była zalana olejem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

ja polecam zaklad na nowogrodzkiej 160, na tym samym podworku co weterynaria, dokladnie naprzeciw wyjazdu ze strzelcow. jeszcze raz polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

dobrze chłopaki mówią, mechanik Gregor, odradzam!!! 2 razy zostawiałem tam auto, a facet nawet nie raczył zerknąć bo woli wyłoić pół litra z jakimiś typami, a potem musi jechać do żony, itd. ogólnie mówiąc zero fachowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

poniewaz samochod po przyjezdzie do Polski stawiam zawsze na konkretny przeglad -- robię to w Malym Plocku u pana Drozdowskiego. kiedys to robilam na Poznanskiej ale prosze wybaczyc drozdowski zajrzy wszędzie a waldek to co jemu powiesz a resztę olewa!!!!!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

radziwanowicz na obronców łomzy ponoc nie ma lepszego typa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

W PIATNICY NA SZKOLNEJ 15A .HENIEK BIEDRZYCKI.POLECAM.




POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Piatnica Włościańska 70 Pyszyński od paru ladnych lat robie u niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Mam problem z turbodizlem znacie kogoś dobrego?Gregora sobie daruje.


Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Autor: tito ortiz (---.elomza.pl)
Data: 14-01-07 12:13

radziwanowicz na obronców łomzy ponoc nie ma lepszego typa


Ja również go polecam.Mało który mechanior ma taką wiedzę,a przede wszystkim dar szybkiego i zadziwiająco trafnego diagnozowania problemów.Z resztą to nawet po nim widać,że po prostu lubi to co robi.
Poza tym nigdy mnie dużo nie skasował,choć to może już ze względu na znajomość... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

tak kolezko jak masz problem z samochodem lec na obroncow łomzy pan z wąsem zrobi na bank,nie ściemnia,nie bedzie wymieniał pół samochodu żeby szukac przyczyny,marek jest naprawde dobry,pewnie nie jest tani ale zaufaj nie widze lepszego fachowca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

A ja polecam zaklad ZBYMAR co pawda zajmuja sie tam skodami ale jest czlowiek co wszystko do naprawy wezmie. naprawde mocno polecam:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Radziwanowicz na obroncow lomzy robi fury ktorych inni nie potrafia mercedesy audi i bmw
POLECAM TEN WARSZTAT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

szukałem mechanika i nie znalazłem niektórzy twierdzili ze wszystko jest ok.samocód wylądował w końcu u gregora na moje nieszczęście niestety,ten człowiek nie potrafi naprawiać silników.po jego remoncie leci mi ciurkiem olej i nie działa część wskażników,nie ma mocy.cała naprawa to niewypał a samochód stał miesiąc,sam wozilem do białego blok do osiowania wału,a u gregora lała się wóda,silnik dziwnie pracuje.
nie zrobil tego co mialo być zrobione,a ja nie doplaciłem mu 500 zł całość miała kosztować 3000zł. mechanik niechce już chyba tych pieniędzy żeby nie kończyć naprawy.
co mi radzicie w tej sytuacji?

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

wymienic samochod! i nie tracic zdrowia i nerwow!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

A czemu nie skorzystałeś z serwisu reno?

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Serwis reno?Robią takie rzeczy?Ja mam volkswagena nawet w skodzie nie chcieli się tego podjąć.
Wymienić samochód ,dobra myśl.
U nas raczej nikt ci nic dobrze nie naprawi,no może są jakieś wyjątki,ale ciężko na nie trafić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

VW powiadasz. Jaki motor??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

grzesiek72 jedź do Marka na Obrońców Łomży.Nie ma chyba takiego ASO w Łomży i okolicy którego by nie poprawiał,a nawet robi to często czego sie nie podjeli hehe... no i kitów nigdy nikomu nie wstawia. Serio Ci mówie chłopie.

P.S. Tylko nie licz że zrobi Ci od ręki bo odkąd pamiętam tozawsze zawalony jest furami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

wez kup sobie silnik iny i zrob swap, jestem w szoku ze dales 3kpln za naprawe silnika ktory nadal nie dziala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Skoro wsadził już 3tys. to niech go doprowadzi do porządku. Chyba że mech wziął kaske a tam dalej siedzą stare graty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

Na waszym miejscu udałabym się do mechanika, aby sprawdzić co dzieje się z autem. Jak tylko moje auto zaczyna się dziwnie zachowywać to z miejsca odwiedzam mojego mechanika Ferrari Lublin, aby sprawdzić co i jak. Nie ukrywam, że dobry i ogarnięty mechanik to podstawa, gdy posiada się auto na własność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik samochodowy

kurczę, teraz ciężko znaleźć dobrego speca. Ja niestety po jednym takim wzywałem laweta Ciechanów, żeby mnie sprowadzili do Warszawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org