sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Łomżyczka"

Macię jakieś doświadczenia z barem "Łomżyczka"?
Proszę o opienie na jego temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Właściciel ma bałagan w oczach i kasuje teraz za te tłuste jedzenie jak za zboże, kiedyś było taniej. Pamietam jeszcze jak stoliki i krzesła, które tam stały były z czasów Gierka. Niemniej pozostało w ludziach przyzwyczajenie że tam mozna zjeść tanie domowe jedzenie co jest nieprwdą bo za normalny obiad z zupą trzeba zapłacić koło 15 zł - żadna rewelacja, a co najśmieszniejsze wszystkie podliczenia "bałagan" robi na kalkulatorze z pościeranymi cyferkami i zamiast zainwestować w dobry sprzęt ponaklejał nalepki takie jak się ceny wypisuje hehehe. Lux to wygląda. Jedzenie żeby nie takie tłuste i suche kartofle byłoby lux. Pozdrawiam.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

jest smacznie tanio czyli wszystko ok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

haha luizfernandez nie był i pier*** nigdy nie usłyszałem od nikogo takiej negatywnej opinii o tym barze. Nikt mi jeszcze nie powiedział,że jedzenie jest niesmaczne,tłuste itp. Jak sie jada po fast-foodach to sie pózniej przychodzi do takiego baru jak ''Łomżyczka'' i sie gada,że tłuste!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Wszystko OK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Kiedyś było tanio. Teraz ceny są z kosmosu! Taka sama chała jak w barze POD TOPOLAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

a gdzie to jest??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Na przeciwko Gaspolu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

WIDAC ZE DOBRE LOKALE ZALICZACIE NA CODZIEN HEHEHEHHE .PAMIETAM ZE W BARZE POD TOPOLAMI ZYGALI MENELE POD STOL BO ZA DALEKO BYLO NA ZEWNATRZ WYJSC A TU TERAZ JESZCZE OBIADY I ZUPY HEHEHHEHEH PRAWIE JAK W SHERATONIE
OBY WIECEJ TAKICH TANICH RESTAURACJI BYLO W MIESCIE WTEDY MA SIE GDZIE WYJSC

...BEDZIE LEPIEJ NA KONCU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Ceny ciągle są w miarę tanie. Skecz: "ceny z kosmosu" to trochę przesadzone określenie. Wg mnie pozytywne walory tego baru to duży wybór dań i szybkie obsłużenie klienta. Poziom lokalu adekwatny do oczekiwań klientów. Można byłoby wg mnie bardziej zadbać o jakieś zielone roślinki, dekoracje. Jeżeli ceny zaczną rosnąć to ludzie przestaną tam jeść.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Facet "bałagan" , na stolikach syf - sprzątają rzadko , atmosfera jak w barach za komuny. Jeżeli coś bierzesz co się waży , to nakładą ci bez wcześniejszego uzgodnienia jak koniowi owsa i potem wychodzą duże rachunki. A może Sanepid by tam zajrzał . A te kurczaki upieczone stojące na ladzie w które wszyscy klienci dmuchają to majstersztyk! Jakość jedzenia niezła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Te kurczaki upieczone stojące na ladzie to pozostałości po weekendowych imprezach okolicznościowych, weselach,komuniach itp. To czego nie zjedzą goście później stoi za pół ceny. Kiedyś byłem tam w piątek po południu,za tym stojakiem z kwiatami siedziało z 20 osób ubranych na czarno i wyśpiewują jakieś litanie, coś tam mruczą pod nosem, myślałem że to stypa po pogrzebie. Jedzenie mi nie szło bo wiadomo, w takim klimacie apetyt spada. Ale co najlepsze to później dowiedziałem się że w piątki tam zbierają się Jehowi i uczą się tej swojej poprzekręcanej Biblii. OT - widziałeś kalkulator z naklejkami od cen i mazakiem cyferki napisane? hehehe

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

dobrze że tam czarne msze nie odchodzą i kotów nie kroją



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Jest to bar w biurowcu PKS. Luizfernandes , ja specjalnie tam pojadę i jak bałagan pójdzie do kuchni to komórką cyknę zdjęcie tego kalkulatora i wkleję do tego postu. Trzeba być strasznym skąpcem by na taki pomysł wpaść. Zastanawia mnie , że skoro taki "oszczędny" , czy nie używa jakiegoś badziewia do przyrządzania potraw? Tam Sanepid myślę , że się bardzo , to , a bardzo prosi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

OT - Czekam na fotke. Jak sprawy stoją powiedz ?

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Ten bar to kibel nie polecam nikomu trzeba tam wyslac sanepid.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

Lepsze ceny sa w WSA.. Dobre obiady, tanie i na miejscu :)
Caly sprzet jest nowka a wlascicielka czesto powtarza ze piec maja konwekcyjno - parowy, czy cos.. :)
Czasami mozna najesc sie za darmoche, jak sie dobrze z nimi pogada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Łomżyczka"

nie kupujcie kołdunów, po ostatnim jedzonku od nich.... aż niedobże mi się robi na samą myśl.... było źle naprawdę źle

marczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org