niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
loczek na dworcu

czy nie irytuje was ciag upokarzajaco glupich i nachalnych reklam w glosnikach na naszym dworcu
przeciez to miejsce publiczne a tamaz sie zygac chce
szczegolnie dobijajacy jest sposob czytania tych reklam przez redaktora loczka
mnie krew zalewa
moze cos da sie zrobic
i kto za to bierze pieniadze
a dla reklamodawcow mam wiadomosc ze tego typu reklama moze odniesc wrecz odwrotny skutek
wylaczenie tych glosnikow towazny punkt w promocji miasta pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

Hmmmmmmmmmmm? widzalem i słyszałem kilka głupich reklam a co do loczka to możesz znim pogadać przeciesz no nie BRAK >?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

...A mi z kolei sie wydaje, że słuchaj±c czegokolwiek, chociażby nawet zwykłych reklam przeplatanych jaka¶ melodyjk± czas szybciej płynie. Okazyjnie korzytsam z dworca łomżynskiego, ale kilka razy zdarzyło mi sie oczekiwać na autobus do Białegostoku, gdzie czasami, aby dostać jakiekolwiek miejsce siedz±ce trzeba przyj¶ć i usyać w "ogonku" dużo, dużo wcze¶niej...

...poza tym, raz skorzystałam z tej reklamy:)))...

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

"brak"
Poziom i skuteczno¶ć reklam to dwie różne sprawy. Daruj wiec loczkowi. ¦wietnie wczuwa się przecież w rolę. Ma prawo wierzyć w to co czyta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

jak ktos korzysta okazjonalnie no to jasne ze to nie problem
ale ja jezdze dosc czesto
i za kazdym razem to samo;
"najnizsze ceny w regionie" "uwaga okazja"
ale chyba nie tresc jest najgorsza ale mi chodzi wlasnie
o to wczuwanie sie
to mu po prostu nie wychodzi i juz
zadam cichej i spokojnej muzyczki w czasie oczekiwania a nie wrzaskow
jakiegos pajaca............nie daruje:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

Na każdym kroku dokonuje się na nas gwałt propagandowy. Tu zgadzam sie z Tob± w zupełno¶ci. Sam jednak widzisz, że natura m¶ci się na gwałcicielach. W rzeczywisto¶ci ten jazgot staje się anty-reklam± (pisownia celowa).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

...Wszystko dobrze, tylko zrobienie profesjonalnej reklamy kosztuje czasami bardzo dużo...Nie każde przedsiębiorstwo w naszym regionie, tudzież mał rodzinny biznes, stać na dodatkowe pieni±dze na reklamę. Ton±cy brzytwy sie chwyta...a każdy rozgłos nie pozostaje bez echa...inna sprawa czy na plus czy minus.
Ja nic nie mam do "loczka" kimkolwiek on jest...

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

Dawno nie byłam na dworcu, ale tak mnie zaintrygowała ta dyskusja, że chyba pójdę i posłucham......

Płotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

Posłuchaj brak:Po pierwsze reklama to reklama i nikt sie nie bedzie pytal nikogo o to czy reklama ma leciec i gdzie jezeli sie za nia placi i jest taka mozliwosc . Po drugie dworzec to jest wymarzone miejsce , ludzi dziennnie sie tam wielu przewija i zawsze ktos cos uslyszy i jak ktos jest zainteresowany to skorzysta. Po trzecie zaloz swoj biznes i zobaczysz czy nikt ci nie doradzi kożystanie z takiego "dworca" ( tu podaje przyklad tylko) bo rownie dobrze bedziesz mogłbilbordy po całej Łomży stawiac o ile to sie tobie oplaci .......

On

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

he .. chyba zrozumial 'brak '

On

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: loczek na dworcu

hehe no na dworcu najl;epsze sa reklamy
po to sie tam chodzi
jak na jakis koncert



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org