środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca programista Łomża i okolice

Witam,
pytanie do osób pracujących w Łomży i okolicach na stanowisku programista. Jakich technologi zacząć się uczyć, aby zostać zatrudnionym w naszym rejonie na stanowisku junior developer? Czy jest zapotrzebowanie na takie osoby w Łomży? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Czy warto zawracać sobie głowę Łomżą, czy przeprowadzić się do większego miasta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca programista Łomża i okolice

z tym wykształceniem to do biedry,lub ratusz za 2100 brutto co innego gdybyś umial pisać sms do presytenta to wtedy morze?

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca programista Łomża i okolice

generalnie w Łomży ( nie wiem jak okolice) praca jako programista jest bardziej z pasji niż dla pieniędzy (ewentualnie w celu nabrania doświadczenia i szukania pracy w wiekszym mieście)

są firmy tworzące oprogramowanie pod produkcję, tworzące strony internetowe, obsługa płatności internetowych itp oraz ostatnio powstała firma budująca roboty pod linie produkcyjne (chyba stale szukają programistów).

w kwesti technologi to w Łomży php (strony internetowe) lub języki typowo korporacyjne czyli java lub c#. warto znać też javascript zarówno w celu klepania stronek jak i tworzeniu trochę poważniejszych aplikacji webowych.

jesli masz już jakieś doświadczenie i nic nie trzyma cię w Łomży to prawdopodobnie lepiej celowac w większe miasto, kokosów tutaj nie zbijesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca programista Łomża i okolice

Jak chcesz dobre hajsy kosić to pomyśl o przeprowadzce ewentualnie zdalnej pracy. Na początek może java? Ogarnąłem podstawy w IT Academy, złapałem parę zleceń freelance dalej się uczę i byłem już na kilku rozmowach na juniora tylko praca na etacie to chyba nie moja bajka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca programista Łomża i okolice

Dzień dobry!!! Pamiętam, że kiedy wpadłem na pomysł stworzenia strony internetowej dla mojej firmy, zdecydowałem się skorzystać z usług platformy freelancerskiej https://freelancehunt.com/pl/freelancers/uslugi/kompleksowe-prace-nad-strona-internetowa . Profesjonaliści, z którymi współpracowałem, nie tylko mieli duże doświadczenie, ale także zapewnili mi nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową, która w pełni spełniała moje wymagania. Wiedzieli dokładnie, na czym polega tworzenie stron www . Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org